Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 5 Січень 2011.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    тут все просто з дельфінчиками. там де рисочки - має проходити нитка. тобто з однієї дірочки виколюєте і в наступну вколюєте. наприклад, виколюєте з правої червоної - вколюєте в ліву червону, виколюєте з лівої оранжевої - вколюєте в праву оранжеву і т.д.
    [​IMG]
     
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    буду пробувати, я десь заступорюсь - то питатиму тут :)
     
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Стикнулася з ще одною проблемкою. Задумала вишити оцю картинку ірисом. Поколола дирки звичайною шпилькою, а голка в них не проходить. Вирішила зробити більші дірки канцелярським цвяшком, але от наприклад на тій комашці відстані між дірочками манюні і там цвяшком ніяк - всьо порветься. Як ви робите
    - просто збільшуєте картинку, щоб розширялись відстані між всіма дірками?
    - чи поєднуєте ірис з тоншою ниткою (тобто вишивати напр. ту букашку тоншою, а не ірисом). Але чи воно виглядатиме гарно тоді?

    Ну і в результаті в свою голку ірис я так і не змогла впихнути, а ті голки що мені показували в крамничках, мають громадні вушка. Навіть не знаю як то бути. Які то мають бути відстані між дірочками щоб малюнок не рвався і яка голка підходить для того.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    визначаюсь з розміром картинки, а вже тоді з нитками. але ніколи ірисом не вишивала: або такими тонюсінькими типу шовкових (в одну або 2 нитки), або звичайними з котушки ще колишніми (натуральними, а не синтетичними)
     
  5. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    я так розумію, ви вишиваєте бісерною голкою, як і я. Ірис важко впихнути в то вушко, але можливо. Деколи кілька заходів роблю, обрізаючи кусок нитки. Можете вишити квітки ірискою, букашку тоншими нитками, як ви думали. Думаю, вигляд матиме, я теж деколи комбіную. Я вишивала цю картинку, ось як вона виглядає в мене
    [​IMG][​IMG]
     
  6. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Мої нові творіння, правда ще незавершені

    [​IMG]

    І знову потребую поради :) Хотіла на тій з квіточками зробити штамп жовтою фарбою, але вона виявилась дуже погана. Який би колір сюди ще пасував? Чи штамп тут вже буде недоречним?
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    мені вже так гарно, штамп якось не уявляється, може всередині в листівці він пасуватиме?
     
  8. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Якщо вже так хочете, то спробуйте зверху, але світло зелений колір. Але я підтримую, що всередині буде краще.
     
  9. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Я б вдарила навіть коричневий під кутом зверху, там місце якраз
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Є ризик зіпсувати листівку.
     
  11. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Так і лишила як є, враховуючи що фарби є різної якості, а я їх ще добре не вивчила. Дала всередину цікавий скраповий папір і повирізала фігурними ножничками привітання (вийшло щось схоже як робить Wonder :)) Сьогодні подарую новій власниці :)

    Натрапила нині в Акценті на бархат і шось не втрималась та й купила кусник. Колір червоно-бордовий, дуже хочу щось на ньому вишити для мами, а що - наразі не придумалось. Може підкажете що б то пасувало?

    ---------- Додано в 16:47 ---------- Попередній допис був написаний в 16:46 ----------

    А ще поклеяла всередину валентинки та двох інших листівок скраповий папір, який виставляла у вихвалянках і думаю чи воно пасує так робити. Мушу виставити вам на критику, щоб був час виправити якщо воно аж ніяк.
     
  12. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі


    НМСД, всередину скрап-папір не треба клеїти, тоді де будете привітання писати? Хіба що папір має не надто яскравий малюнок, або ще вклеїти щось типу журналінгу для привітання.
    І ще висловлюсь щодо штампів. Ізониткова листівка апріорі не потребує додаткового декору (це знову ж таки НМСД), вона самодостатня тим малюнком, що на ній вишитий. І щоб поставити штамп, чи щось додати з декору, треба добре все продумати, щоб не вийшло на гірше.
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Мама прислала. Та з кавою - на повний А4

    [​IMG]
     
  14. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Я вже давненько не робила, вийшла така
    [​IMG]
     
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    наразі зробила отак

    [​IMG]

    чи дуже воно не альо, чи може бути?
    на майбутнє буду виправлятись :shy:
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    я би не давала "рябий папір" всередину. ви ж там маєте щось написати? і треба позаклеювати виворіт вишивки.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Або ті листки, на яких вишиваєте ліпіть на основу листівки. Так гарніше буде.
     
  18. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Позаклеювати виворіт то само собою; написів не думала давати, бо то має бути просто маленький сюрприз-несподіванка. Через то і подумала, що тре якось то звеселити ту серединку.
     
  19. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Дівчатонька, хто має схему Феї, поділіться будь ласка :girl_flag_of_truce:
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Якої саме феї?