Із аптечки в косметичку

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Charmel, 21 Квітень 2011.

  1. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Я думаю у кожної з нас є засоби не цілком, а іноді і зовсім не кометичного призначення, які стають засідниками нашої косметички.

    На моєму туалетному столику вже давно влаштувались традиційні мешканці аптечки:

    1. Хлоргексидин -поки що не знайшла нічого кращого в боротьбі з несподівано зявившимся прищиком. Крім цього, шкіру цей засіб сушить набагато менше спиртовмісних розчинів. А також я його використовую для обробки дейких кистей.

    2. Аспірин - думаю багато хто чув і знає про аспиринову маску для обличчя.

    3. Пантенол і бепантен - заживляючі і противоопікові засоби. Використовую після довгого перебування на сонці і для обезводненої шкіри.

    4. Рицинова олія (касторове масло) - наношу на брови для кращого росту і деколи на вії.

    Список невеликий, але це те що відразу прийшло до голови. Давайте доповнювати список разом і знаходити приємні "медичні" відкриття.
     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    а в мене в арсеналі називін-цей судинозвужуючий препарат для носа прекрасно знімає почервоніння прища та суттєво зменшує його розмір.
     
  3. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    У мене є олійка чайного дерева - наношу на ніч і на ранок прищик засихає (звичайно, якщо він не дуже великий);
    таблетки трихополу розводжу зі спиртом і наношу на ніч на прищ - виходить така собі місцева дія антибіотику;
    також мені підходить для протирання чимерична вода (водно-спиртовий розчин) - не сушить шкіру, як самий спирт, знімає дрібні висипання і взагалі як хороший засіб від демодекозу;
    також присутня у мене рицинова олія - наношу на лінію росту вій.
     
  4. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Також роблю аспіриново-медову маску
    А ще добре від прищиків помагає мазь вулнузан (за ніч проходять), навіть помагає при фурункулах (за кілька днів розсмоктується).
    Реп"яхова олія - для сухої шкіри рук, замість крему, і як укріплючий засіб і для росту нігтів.
     
  5. носик

    носик New Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    А можете "відкрити" свої секрети?
    Мене зацікавили масочки та їх приготування
    Та дякую за таку класну тему.
     
  6. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Цікава темка, додам і своє:) Хлоргексидином я ще обробляю шкіру до того, як приступаю до воскової депіляції ніг і протираю періодично мобільний і окуляри. Касторку використовувала якийсь час для стимуляції росту брів. Часто проколюю і наношу олійку з вітамінок-капсул "аевіт" на нігті і кутикулу. Ще проти постійного лущення шкіри носа і рук користувалась ампулами алоє, як тоніком, в сумі із зволожуючим кремом допомогало як ніщо інше. Для нігтів, проти ламкості користуюсь ще йодом. Таблеткою аспірину класно робити пілінг від врослих волосинок. Ще, коли зранку просинаюся і собі не подобаюся кольором обличчя і якістю шкіри як засіб-сос використовую крем або гель солкосерил на 15 хв. як маску.
     
  7. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    А я ампулою хлориду кальцію роблю "скатку" для обличчя. Особливо, коли є сухі ділянки, які лушаться, то воно ці відмерлі часточки дуже гарно знімає. наношу на очишену шкіру ваткою у кілька шарів, трохи чекаю щоб підсохло, а потім намиленими дитячим милом руками воджу по шкірі. Вона за якийсь час починає ніби "скочуватись". Потім змиваю залишки і обов"язково зволожую, бо та штука трохи сушить.
    А щодо аспіринової маски напишіть детальніше. Теж не чула такого.
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    вона для чи від чого? Касторовим маслом я колись в молодості відрощувала собі вії після того, як їх огонь поцілував...і результат не примусив себе чекати.
     
  9. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    а я відсухості рук, губ, від всяких прищиків, вугриків, заїдок. Використовую мазь "БОРО ПЛЮС"
     
  10. Bibysbka

    Bibysbka Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    А я для зміцнення і росту нігтів користуюсь рідким Вітаміном Е.
     
  11. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    І я ним довгий час користувалась, а зараз чомусь навпакии зворотній ефект викликає. Прищики і дуже масна шкіра після використання може бути(((
     
  12. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    справді! Плюс 100! Ця мазь у мене на всі випадки життя! Рятує всюди де необхідна!

    Щодо Аспіринової маски - чудовий засіб в боротьбі з висипаннями, чорними цятками, розшириними порами, для легкого відбілювання та пілінга.
    Для маски нам потрібно таблетки самого звичайного аспірина без оболонки. Увага! Не використовуйте розчинний аспірин.
    Все що нам необхідно для приготування маски:
    1. Таблетки аспірину - 3 шт. (можна більше чи менше в залежності від того яку концетрацію ви хочете отримати).
    2. Вода - 1-2 чайні ложки.
    3. Мед - 1 чайна ложка.
    І тут існує два методи - можна спочатки перемолоти таблетки в порошок, або розтовкти їх ступкою і залити водою. Я роблю навпаки, я на таблетки лию воду і чекаю щоб вони трохи розмякли. Потім розтираю до однорідної маси - повинна получитись кашоподібна консистенція. І додаю ложку меду і ще раз добре вимішую.
    Маску наносимо на чисте сухе обличчя. Тримаємо 10-15 хвилин і змиваємо - любумося результатом.

    ---------- Додано в 01:02 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:59 ----------

    Не варто користуватись Боро-плюс як регулярним засобом по долгляду. Тому що він не лише прищики може викликати але і пори забити. Це швидче допоміжний, рятуючий засіб, який використовується разово і локально, у місці проблеми.

    До речі рідкий вітамін Е можна також додавати і в шампунь.
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Наша форумчанка Софія навчила мене таку штуку: для зміцнення і відновлення росту волосся на 100 мл шампуню додаємо:
    1 табл. мумійо,
    по 1 ампулі віт.В1,В6,В12
    але я додаю в бальзам (він довше на волоссі)
     
  14. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Не скажу, що це ліки, але я також користуюся олією чайного дерева та абрикосових кісточок. Чайне дерево лікує все - від прищів і герпесу до лупи. Тому це №1 у моїй косметичці.
    Абрикосових кісточок олійка - засіб №2 у косметичці :) спасає від пошерхлості шкіри, відновлює обвітрені губи , а також руки після городу :)три рази змастити шкіру ручок за вечір - і на наступний день як після спа-салону. Тільки от ціна в 20 разів
    менша :girl_crazy:
    Засіб №3 для мене - це Олазоль у вигляді спрею. Мені пантенол і бепантен не дуже підходять, а тому при роздратованій шкірі та після чистки обличчя наношу його тонким шаром на шкіру.
    А в якому вигляді він продається - рідина?? Яка має бути концентрація? Я теж скатки люблю, але до цього тільки проф косметикою користувалася
     
  15. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Хлорид кальцію продається в ампулах, і ще можна в рецептурних відділах замовити.

    Для рук прекрасна маска з рицинової олії. Прищики підсушує паста Лассара. При пітливості ніг формідрон. А з аспірином будьте обережні, щоб не викликати алергії.
     
  16. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Там не буває різних концентрацій, принаймні в аптеці мене жодного разу не питали яку саме концентрацію. Ампула досить велика - 10 мл, здається.
     
  17. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

    Щодо мумійо. Записуйте дівчата майже чудо-засіб у боротьбі з нами всім ненависним целюлітом.
    В крем від целюліту добавляєте декілька таблеточок (але не в баночку, а краще порційно) і намазуєте себе де потрібно. Добре таку процедуру після очищення тіла скрабом.
    Практикуючі цей метод дівчата кажуть, що після 10 днів інтенсивного використання целюліт зникає.
     
  18. aknelitta

    aknelitta New Member

  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Із аптечки в косметичку

     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2011
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Та нІколи Charmel читати форум. Тре наплодити купу свого...

    Вав! А кілько їх? 50? 100?