Італія

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем fiesta, 3 Квітень 2014.

  1. woolf

    woolf Well-Known Member

    Вітання! А підкажіть, бо вже кілька років марю таким відпочинком, будинок на колесах у Вас свій чи брали на прокат?
     
  2. MARTAKK

    MARTAKK New Member

    хто знає якщо я лечу з Львова в Болонью по шопінг візі на море , бронь готелю має бути оплачена чи просто вистачить роздрукованої броні? все летіла через польщу, тепер через Україну і ламаю собі голову що мене будуть питати прикордонники? чого я до них припхалась?
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Брали на прокат. Їхали з Німеччини. Але то дороге задоволення. Якщо планувати такий відпочинок, то тоді треба об'їжджати багато точок, міст, які хочеться побачити. Бо якщо просто в одному місці на пляжі повалятися, то краще зняти будиночок - буде дешевше і зручніше.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Повторю ще сюди свою проблемку...порадьте. Хочемо їхати в суботу зранку в Італію (на море) через Польщу. Як там зараз ситуація на Краківці, Шегині? Минулого тижня в неділю їздили в Пшемишель то стояли 3год в черзі на в`їзд, хоч було перед нами перед шлагбаумом 7 машин. Цього разу не хочемо стояти бо їдемо з дітьми. Що порадите? Куди їхати? В які години?

    І ще питання - як будуть питати ціль в`їзду в Польщу, що то казати? Дальше казати, що на закупи....але багажник буде забитий битком валізами. Хто стикався з таким, порадьте.
     
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

    Hruska і мене такі питання цікавлять...теж ідемо з дітьми в італію в серпні.зараз виробляємо шопінг візи.то будем іхати через польщу.яким маршрутом ідете?
    Дівчата які ще документи потрібно мати при перетині кордону в італіі.такі ж як в польщу? Яку причину поіздки казати? В нас бронь готелю в польщу для візи...а в італію теж потрібно мати бронь готелю чи запрошення? Ідемо до родичів...
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    розкажіть про підводні камені, чому дороге?
    бо я придивляюсь до цього виду відпочинку на наступний рік, і мене власне приваблює, що вийде ніби дешевше, ніж ми завжди подорожуємо (я рахую оренду машини, плата за автобани, ночівля в кемпінгах по дорозі, газ, ну і їжа-бензин). Там ще якісь витрати?
    Бо готелі в Італії таки дорожезні, у нас доціка вже рахують як третю дорослу, то трохи напряжно виходить за 10-14 днів в готелі чи апартаментах.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. octavia

    octavia Well-Known Member

    Ми рахували нам не виходить дешевше ?! Оренда фургона 100-130 Є плюс сервісний збір 250 Є коли їдеш ним за кордон . Плата за кемпінг в в Хорватії від 30 Є і вище . Оплата доріг також дорожче . В Польщі дешевше трохи фургони , але й там теж є якісь нюанси .Нам також зовсім не вигідно брати готелі бо дочці 21 а сину 10 і навіть не в кожен номер нас можуть поселити.:girl_sad:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Їдемо з митниці на Катовіце -їмо, далі - в Відні гуляємо і ночуємо, далі - зранку з Відня на Італію в місце призначення, по потребі зупинку можемо зробити.

    Переживаю за польську митницю :sad: бо вони щось зараз так шманають і достаються.
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я мала на увазі саме оренду. там якось нам власник рахував по 100Є за добу + за кілометри ще. якісний кемпінг платний. в нас було по 6Є за людину і за машину за добу. можна зупинятися на неофіційних кемпінгах (ми один день на такому стояли - 20Є за добу, але там ніякого сервісу).
    але можна схитрувати: одну ніч ночувати в крутому кемпінгу: зарядити акумулятори, набрати води, почистити каналізацію. а наступну ніч - на якомусь звичайному (типу парковки).
    ще страховку водію треба купити (не знаю, скільки вона, може то власник машини робить). врахувати, що на автобанах дорожче пальне (в Швейцарії натрапили на дизель по 1,6Є!)
    і дуже обережно їхати. машина габаритна - зачепитися десь - елементарно.
    в Італії виявилось, що їжа там дуже дорога. у машині є холодильник - загрузити по максимуму, особливо м’ясом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Якого кордону в Італії? Кордону з чим?
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, хто був на Сардинії - поділіться порадами, інформацією. Дякую
     
  12. winner

    winner Member

    Що саме Вас цікавить?
     
  13. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    вам там не потрібно жодних документів, там як такого кордону не має, минулого року їздили в Італію, стояли поліцаї на кордоні з словенією (на стоянці де фури зупиняються), але це кордон географічно, перевірок чи будок як на кордоні не має, цього року їхали то не було взагілі на кордоні нікого, вони нелегалів часом виловлють, легковиків з українськими номерами не зачіпають (по крайній мірі нас жодного разу ніхто нігде не зупиняв.)
     
  14. Gala

    Gala Well-Known Member

    Так.ми уже перевірили це цього року.дійсно немає навіть чітких табличок , що це вже інша держава.коли перетинали австрію і італію не було жодних знаків. Тільки при в' ізді в італію була маленька перекошена табличка-італія
     
  15. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Я була цього літа. Пишіть, що Вас цікавить?
    Ми літали з Польщі, Катовіц. В Альгеро. Орендували апартаменти (в готелі не хотіли). Мали дуже красиву квартиру в старому місті і будівлі якогось там сторіччя. Було дуже автентично і оригінально. Місто чудове, є стара частина, кілька фортець. Кухня чудова - пасти, піци, лазаньї, морепродукти. Вино. :girl_wink:
    Пляж. Якщо приплив заносить трошки водоростями (не страшно), як відплив то море чистесеньке, берегова лінія, як на океані.
    Ціни не такі щоб дуже високі. Середні я б сказала. Не Монако і не Париж.
    Основні відпочивачі - італійці, є трошки французів та британців, чуть-чуть поляків.
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    В нас був теж такий план, але не вийшло. Дякую за розповідь, ще напишіть в який період там були, бо ми хотіли в жовтні, а то вже захолодно
     
  17. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Ми були в першій половині липня. Пару днів було вітряно. Водичка не дуже тепла.
    Тому, якщо їхати, то краще десь в серпні напевно. В жовтні певно зимно буде.
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Тара-рам-пам-пам. :girl_dance: Маємо організовані "маленькі Римські канікули" на жовтень. Трохи орієнтуюся в Римі, але за всякі -різні "лайфхаки" буду дуже вдячна.
    Вид з вікна наших апартаментів, ііііі, юююхуууу
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 2
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @flame, як же кльово! Якось ми теж майже потрапили туди). Але за день до купівлі квитків на літак, зробила тест, і ми вже нікуди не полетіли. Хоча довго мріяли і планували. А ще в мене там зараз найкраща подруга. Дуже за нею скучала, так хотіли побачитись. Та вона прилетіла на хрестини, і стала нашою хресною мамою. Правда, летіла вона тоді з пригодами). А я таки не втрачаю надії туди попасти. Як же я скучила за подорожами! Особливо в такі грандіозні міста!!!
     
    • мімімі мімімі x 3
  20. Siania

    Siania Love Life

    Рим чудовий! І класно, що їдете в жовтні.
    Про лайфхаки не розповім, я люблю прості відпочинки «очима», без екскурсій.
    Там гарно от прямо всюди
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1