Істміко-цервікальна недостатність(ІЦН)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем kyca, 23 Грудень 2015.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Olendiyka, точно 7.7мм ? ви не помилились..
     
  2. Olendiyka

    Olendiyka New Member

    Нажаль ні, ви не перша хто так реагує. На правду дуже коротка шийка 7.7 мм:sad: хоча 10 тижнів тому була 37 мм.
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну ще є такий критерій--тверда-мяка, згладжена і відкриття внутрішнього і зовнішнього вічка...
    В мене був 99% лежальний режим.(навіть не сиділа) навіть без душу... довжин не памятаю, але доволі мінімальна. але ще й було відкриття зовнішнього вічка і дуже мяка шийка. долежали до 8міс...
    --- дописи об"єднано, 26 Вересень 2017 ---
    @Olendiyka, і що рекомендував вам гінеколог?
     
  4. Olendiyka

    Olendiyka New Member

    Капали гінепралом 3 дні, зараз вагінальні свічки утрожестан 200/2 рази на день, магне б6 і суворо лежачий режим. Вічко, наче, закрите. Зараз почали колоти дексаметазон.

    Страшенно хвилююся
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А кільце? Це дуже коротка шийка, ліки якісь призначали?
    --- дописи об"єднано, 26 Вересень 2017 ---
    Ну це треба відставити.. Але я би ще попитала в лікарів про песарій
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Olendiyka ви в лікарні лежите?
    Питайте за песарій. Залежить хто ваш лікар. В нас не кожен вміє його ставити...
    Маю знайому, яка 2 і 3 дитину долежала до безпечного терміну (правда зі швом). Тільки не пам’ятаю вже деталей по довжині шийки.
    А ще згадала стосовно хвилювань. Вам не можна хвилюватися. Хай лікар призначить заспокійливе (ту ж валеріанку), якщо ви емоційна людина. Ну і лежати-лежати-лежати.
     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це точно добре.тримайтесь
    мені призначали три настоянки( сама змішувала ті каплі..діяло.) як було вже зовсім зле - то нотту приймала.
     
  8. Olendiyka

    Olendiyka New Member

    Про песарій запитувала, ніхто нічого толком не відповідає, кажуть що не вартує стільки в Інтернеті вичитувати вони самі все знають Лежу в стаціонарі вже 2 тижні
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Olendiyka де саме ви лежите? Хто ваш лікар?
    То 2 тижні тому наміряли 7,7 мм? Яка тенденція зараз?
     
  10. Olendiyka

    Olendiyka New Member

    Лежу в Новояворівську так як мій лікар зі Львова заборонила їхати до неї, бо могла не доїхати :sad: зараз лікуючий лікар Коваль Л.І.(Бойко) від останнього Узд пройшло 10 днів, але на повторне не відправляє Від лікування я не в захваті але вибору немає(
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Olendiyka не найкращий варіант звичайно, але справді в такій ситуації дорога вам протипоказана. Напишіть як зробите повторне Узд. Зрештою , а раптом попередній узд-ст помилився... Ну і головне спокій, лежання. Як лежала в лікарні, деякі дівчата навіть в туалет не вставали. У вас трошки легша ситуація, але спитайте за бандаж (якщо встаєте в той же ш туалет).
     
  12. Olendiyka

    Olendiyka New Member

    Дякую за рекомендації ) обов'язково запитаю, буде щось відомо напишу сюди
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    також хотіла написати про нього. Кожен раз одягала,як вставала в туалет.
    і я про цей варіант мислю...А узд було вагінальне?
     
  14. Olendiyka

    Olendiyka New Member

    Узд 12.09 було вагінальне, наступне 16.09 не вагінальне, хоч я на ньому наполягала, лікар сказав що немає необхідності
    Про бандаж обов'язково завтра запитаю
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    ось тут довжину шийки виміряти точно важкувато...ну це так з моєї практики,...5-річної давнини...Хоч стверджувати це на 100% я не можу...Але якщо чітко сказали про закриття вічка - це добре.
    бандаж може вам хтось з рідних купити..потрібно знати об*єм. Моя Г. наполягала на нім..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    істмікометрію роблять ТІЛЬКИ вагінально. Абдомінально, то бабка надвоє ворожила.
    --- дописи об"єднано, 28 Вересень 2017 ---
    це якраз той випадок, що можна дути
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

  18. Olendiyka

    Olendiyka New Member

    Привіт дівчатка, сьогодні зробила Узд. Ситуація покращилась, довжина шийки 20 мм. Лікар задоволена лікуванням, каже щоб продовжувати лежати ,а там будемо спостерігати
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Olendiyka а узд було вагінальне? Щось мені здається, що попереднього разу вони шось там не так надивились
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Olendiyka

    Olendiyka New Member

    Цього я вже не дізнаюся, надіюся цього разу все добре подивились( так вагінальне)