Істміко-цервікальна недостатність(ІЦН)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем kyca, 23 Грудень 2015.

  1. kyca

    kyca Member

    Поставили такий діагноз на узд на 19 тижні вагітності :-( Вкорочена шийка матки, відкриття вічка на 9см.Направили в стаціонар, будуть накладати шов під загальним наркозом...
    Дівчатка, хто з таким діагнозом мав справу?Як лікували?Хірургічно, препарати, наслідки, чи допомогло зберегти вагітність, після цього берегли себе, чи жили у звичному ритмі?
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2015
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А пессарій не пропонували ?
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @kyca, мені також
    2 рази. Тобто це були 2 різні вагітності. Одну так і не зберегли, а інша гоне по хаті і вимагає "доганялок".
    Тримайтесь...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. kyca

    kyca Member

    Я питала за пессарій, лікарка сказала, що не прихильник цього і не практикує таке бо від нього утворюються пролежні, може сприйняьись як інородне тіло, і догляд за ним важчий...не знаю чи це правда, чи просто не роблять такого тому так кажуть...
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2015 ---
    Дякую за підтримку, в то якось все було добре без як то кажуть натяків, що щось іде не так.Від такоі несподіванки переживання, паніка ітд.Але вже за день трохи засплкоілась :girl_in_dreams: Ще хочу спитати, а перший раз вам також робили і це не допомогло?
     
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Так, перший раз не допомогло. Але це було не єдиною причиною. Написала,щоб ви не лякались і не бояльсь самої рперації чи заг.наркозу
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @kyca на вашому терміні накладаютьшви,на пізнішому вже тільки песарій можна. але ви не переживайте, це дуже важлива спа
    рава, хай краще так, щоб малеча в животику добре трималась, бо вона почне скоро інтенсивно рости і відповідно тиск на шийку матки збільшиться ще, тому не переживайте,ви робите добре
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Мені з малою накладали шов на 16 тижні. Страшно було не те слово. А я знала, що без шва дитинку не врятувати, переборола той страх.
    Всю подальшу вагітність пролежала пляцком, бо коли запитала лікаря чи можна зі швом бути хоч трішки активнішою, його відповідь була На все Божа воля. Це не додало мені впевненості, тому обрала режим лежання і малорухливого способу життя.
    Мій лікар песарій теж відкидає як варіант. Під ним накопичуються бактерії, потрібно час від часу його знімати і промивати. І після пологів шви важко через ту інфекцію загоюються. Краще шов, хоч фізично важче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kyca

    kyca Member

    Я вже теж себе морально налаштовую....вже хочу перебути цю процедуру якнайшвидше...Я ще не запитувала про подальшу поведінку щодо виношування, як подумаю що пляцком лежати то аж недобре робиться, бо я активна у плані гуляти, плавати, робити вправи...тепер мабудь прийдеться обмежити. Як про це думаю то печалька на мене находить, бо з першою вагітністю ходила і на басейн і на аквааеробіку для вагітних, гімнастику...ех подивимось що скажуть...
     
  9. kyca

    kyca Member

    Наклали мені шов..фух, не такий страшний звір як собі його малюєш :girl_wink: сказали не вставати без потреби 2дні. Наразі якихось негативних відчуттів нема почуваюсь так як і до маніпуляціі, але ні... почуваюсь набагато краще(морально) :dirol:
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    Мені накладали песарій силіконовий. Абсолютно безпечна штука, правда дорожчий вдвічі від звичайного. Ми гарно доносилися до 38го тижня. Переваги в тому, що все без наркозу встановлюється, і безболісно знімається. Але в мене двійко малят, нам шов було запізно (27 тижнів) і навантаження завелике. Проте в роддомі багато дівчат з шовчиками були, дехто навіть до 40го тижня))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А за якими показами ставили песарій? Бо в мене шийка 30 мм, але вічко внутрішнє закрите. Наступне узд аж через місяць. Не знаю, чи вже час бити тревогу
     
  12. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    Шийка була 27, вічко теж було закрите. Але я дуже наполягала на тому песарії, і лікар в пологовому казав, що лише тому доносила своїх богатирів до 38го тижня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    який у вас термін? я так розумію діток у вас двоє в животику?
     
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Двоє, 18й тиждень. Лікар наголошує , що так як плацента не низько, то загрози нема.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    просто майте на увазі, що після 20ого тижня діти почнуть інтенсивно рости і тиск на шийку зросте в рази. Треба це пильнуввти. 30 мм то так не надто багато якщо чесно, але ж то треба знати особливість вашого організму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А краще піти поміряти на 20му чи вже на 21му?
     
  17. kyca

    kyca Member

    В мене виявили на 19 тижні.Шов накладати бажано до 20 тижня.Але відкриття в мене було значно більше, тому вам навряд чи зараз є потреба.Просто слідкувати треба за цим ділом.А після 20 тижня вже шви не накладають, але якщо відкриття буде прогресувати то накладають песарій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Шов до 20ого накладають, то вже мають бути показання до того, потім кільце, моя сестра його мала, нормально. Але як в коли перевіряти то я вам не скажу на жаль... Я лиш просто хотіла вам звернуии уваги це пильнувати
     
  19. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    відкриття в мене зовсім нема (т-т-т). От і думаю, чи є показом сама по собі шийка коротка, чи чекають відкриття. А вам ваш лікар дивився чи ви окремо десь перевіряли шийку?
     
  20. kyca

    kyca Member

    Все це побачили на внутрішньому узд (відкриття і скорочення шийки і плацента низько) Я так зрозуміла що як є відкриття то тоді шов або песарій(це як мішечок який привідкрився і його треба чимось завязати:) якщо просто вкорочення шийки так як у вас то нічого ще не роблять.Вже не пригадую але шийка в мене була ніби 20. Песарій не пропонували, я сама розпитувала про нього, але мене переконали, що зі швом менше потім мороки при носінні.Незнаю наскільки це правда, але термін дозволяв накласти шов, тому так...