Іспанія. Куди краще?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Nett, 9 Травень 2013.

  1. Lace

    Lace Active Member

    Знайомі були в Аліканте в минулому році з початку жовтня десь біля 10 днів, подробиць не пам'ятаю, але казали, що було дуже тепле і море і повітря. Дощів не було . Попали ще на період якогось карнавалу, їм сподобалось, ну і ціни їх дуже порадували, сказали, що менші, якщо порівняти з цією ж Хорватією. Але напевно це тому було, що кінець сезону...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Хто відпочивав в Барселоні???
    Підкажіть будь ласка в якому районі міста краще знімати житло, щоб до моря було близько і транспорта розв'язка була така, щоб до центру на метро було не складно добратись? В самому центрі не думаю що вартує щось винаймати, адже там завжди найбільший наплив людей.
    І через які сайти винаймали житло, можливо якусь квартиру порадите в якій проживали???
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми не були, але дізнавалися.
    Барселона в принципі не на узбережжі, тобто від неї до пляжів потрібно доїжджати.
    Нам рекомендували пляжі Каталонії.
    Найбільше хвалили місто Тосса-де-Мар.
    Казали, що на взагалі гарні пляжі починаються від Льорет-де-мар і північніше.
    А в Барселону можна доїхати потягом, який їде через усе узбережжя і в липні 2015 коштував 5 євро з особи в один бік (від Льорету до Барси).
    Це якщо цікавить пляжний відпочинок + екскурсія по Барселоні.
    Якщо основою відпочинку має стати двіж в Барселоні, і вже аж потім пляжний відпочинок, то тоді краще бронювати житло в самій Барсі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Та от якраз і хочеться пару днів на морі відпочити, а пару днів місто подивитись, їхній океанаріум відвідати та ...(ще не знаю що).
     
  5. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    В Барселоні прекрасні пляжі) Хтось Вас надурив що вона не на узбережжі)
    Ми орендували житло на Carrer de l'Hospital. Це бічна вуличка від Рамбли. Дуже нам зручно було там жити. І до метро близько, і пішки багато куди можна було дійти, і магазини/супермаркети/ринок поблизу. На пляж,наприклад,ми ходили пішки. Це займало в нас від 15 до 30 хвилин,залежно яким шляхом іти. Як правило,ішли прогулюючись старенькими вуличками,не поспішали.
    Шукала житло на букінгу,але саме ту квартиру в якій ми жили знайшла випадково вКонтакті. Там є кілька груп які пропонують оренду житла в Барселоні.
    По Барселоні можу багато розказати,бо поїздку ми повністю самі собі планували. Такшо питайте,допоможу чим зможу))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Це центральна частина міста?
    В мене в Барселоні знайома живе, але щось вона ніц нам з житлом не може допомогти знайти по тих критеріях що ми шукаємо, повністю нас заплутала. Тому хто ж допоможе, як не рідні ДП;).
    Ця знайома рекомендувала райони poblenou, poblesec. @Ringo Ви про них щось знаєте?
    І якщо можете, скиньте, будь ласка, в пп посилання на контакт і якщо є на саме житло.
     
  7. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Ми жили на сусідній вулиці, Carrer de la Bokqueria. Дуже зручно, поряд метро і недалеко зупинки автобуса. До моря 15-20 хв. До більшості визначних місць теж можна пішки прогулятись. Хостел бронювали через букінг. Hostel Europa. Це центральна частина міста.Але я би його недужерадила, це більш студентський варіант житла ☺ шумно, багато молоді. Але загалом непоганий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    знаю де вони знаходяться, бо подивилась на карті:read: Особисто я з них двох скоріше б вибрала Poble sec,бо він впритул до старої частини міста) Район в якому жили ми це El Raval,він суміжний з Poble sec.
    Знайдіть на карті Les Rambles. Це в Барселоні для туристів замість нашої площі Ринок,можна сказати) Вправо і вліво від неї відходять вулички,які разом формують найстарішу частину міста. Рамбла з одного кінця виходить на площу Каталонії,від якої далі вулиці з купою магазинів, а з іншого- на набережну. Загалом вона протяжністю десь з кілометр. Ну і ще Ви собі не думайте що центр Барселони то значить там і є вся краса) Барселона така,що там куди не піди-всюди є на що глянути:girl_yes2: Ми там тиждень кожен день стоптували підошви і все одно купу всього ще не побачили:girl_sad:
    Але я шось не до кінця зрозуміла які у Вас критерії вибору житла. Ви з ким,на скільки і коли плануєте їхати? Більше хочете валятись на пляжі, чи так- три годинки полежали,пішли вмились і давай по Барселоні гуляти аж до пізньої ночі?)
    P.S: посилання в приват зможу скинути трішки пізніше
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Дуже дякую Вам за детальний опис.
    Я з чоловіком хочемо їхати у вересні, але ще ніяк з датами не визначимось. Підбираємо все через https://uk.skypicker.com, там дешевше можна знайти ніж на скайсканері. Але зараз все в більшості з пересадками приблизно 20 год в дорозі, що мене звісно не тішить.
    Плануємо приблизно на 10 днів, але ще залежить які квитки візьмемо. Хочемо десь 4-5 днів на морі відпочити і так само по місту погугяти, якісь цікаві місця побачити (ще не гуглила що саме). Критерій пошуку житла такий, щоб з транспортною розв'язкою було добре та щоб було бюджетно, ну явно менше хочемо ніж 100Є за добу. Поки що дивились лише тут https://ru.airbnb.com/. По бюджетній ціні бачу що можна знайти щось нормальне, але не знаю чи то справді актуально і чи дати вільні ті які там вказані, бо знайома каже що вже все бюджетне заброньоване.
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2015
  10. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    По фото зовсім не поганий варіант і ціна може бути. Ви мали окрему кімнату чи хостел, то там в одній кімнаті багато людей ночує? А кухня є там загальня, бо щось не бачу щоб була вказана ця інформація?
     
  11. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Роздивилась вже всі райони, знайшла Les Rambles. Але побачила що ця вулиця виходить в Port Vell, і що зовсім не хочеться купатись в порту разом з іншими кораблями. Дуже хочеться чисте та гарне море:girl_in_love:. Ой, як то все складно...
     
  12. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Ми мали окрему кімнату з балконом. Кімната на двох. Це хостел з гевеликими кімнатами на 2-4 особи. В кімнаті ще був умивальник, а туалет загальний. Але там здається були кімнати з душем і туалетом в кімнаті. За кухню не знаю, бо нас не цікавило, ми там суто ночували, а харчувалися в місті. Як молодіжний варіант, то досить хороший, в центрі і недорого. Але для сім'ї з дітьми я би не радила, дуже шумний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Щойно на нього ще раз подивилась, то виявляється він отримав нагороду Готель 2014 року :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    то шось з розряду фантастики:girl_nea:
    а Вам не підходить добратись до Кракова нічним автобусом і з Кракова летіти в Жирону щоб звідти 2годинним автобусом в центр Барси? Або Таким же нічним автобусом в Варшаву і звідти прямо в Barcelona el prat?

    Якщо Ви хочете щоб було поблище до пляжу,а всякі пам'ятки на відстані зупинки метро, то знайдіть la Barceloneta і шукайте від неї вздовж лінії моря.Тут якраз всі гарні пляжі.

    А взагалі,зараз пишу Вам в приват)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 4
  16. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    :girl_haha::girl_haha::girl_haha: як винахідливо))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А там є інформація в профайлі, коли останній раз хост робив зміни в календарі. Буває так, що ніби дати вільні, але хост останній раз заходив пів року тому. Можна писати/питати, робити попереднє бронювання, а можна одразу купувати і платити, просто навіть без переписки з хостом, маєте таке право. І дивіться, щоб профайл був верифікований (паспортні дані надані), і звичайно, важливі відгуки, так безпечніше набагато. Ціна буває ніби низька, а починаєш букати, і випливає, що в ціну не включений клінінг, паркінг, і може бути, що ціна вказана на одну особу, а вже за другу йде доплата, наприклад, + 12$. Щодо інших мешканців, то в фільтрі обираєте собі apartament, бо може ще бути private room, де в інших кімнатах будуть жити також туристи (або власники, це можуть бути вілли три-чотири поверхові з кухонним блоком на поверсі, то все в фільтрі також обирається), і shared room, це вже як хостел, де з вами в кімнаті будуть ще інші гості жити.
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2015
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Хочу трішки відзвітуватись і розказати про наш відпочинок в Барселоні. Можливо комусь пригодиться наш досвід.
    Отож, відпочивали ми з 28 вересня по 9 жовтня 2015 року.
    Летіли авіакомпанією Norwegian Air без пересадок в дуже зручний час з Варшави, з головних аеропортів. Спершу квитки підбирали на сайті Дешеві рейси Львів – Будь-де на сайті Skypicker.com та http://www.skyscanner.com.ua/, а потім безпосередньо замовили на сайті обраної компанії. Так вийшло ще на пару доларів дешевше.
    Житло знайшли через соц. мережу, посилання на яке давала Ringo. Власників житла, де ми проживали, цілком можу рекомендувати.
    Квартира знаходилась біля ст. метро lesseps (L3). Хоча і так транспорт там дуже добре розвинутий, що проблем з добиранням явно не виникне де б ви не проживали, за що я спершу дуже переживала. Ми купили картку на проїзд Т70/30 за 60Є на двох, що було дуже зручно. Хоча можна і купувати Т-10 за 10Є на 10 проїздів. Ще в Барселоні така система, що можна безкоштовно скористатись іншим видом транспорту протягом 75 хв після першого проїзду.
    На рахунок погоди, то в даний період я розраховувала що ми половину відпочинку проведемо на морі, але погода за нас вирішила по-іншому. Коли ми приїхали - Барселона зустріла нас дощами, лише в кінці відпочинку було +27 - +30 десь 2-3 дні. Тому хто планує їхати більше на море, треба планувати відпустку раніше. Але холодно зовсім не було, погода навіть була дуже комфортною для прогулянок містом. За час перебування постійно десь гуляли, щось бачили і захоплювались містом. Рекомендувати що саме відвідати однозначно не буду, бо де б ми не були всі місця залишали лише найкращі враження та емоції. Але все ж би радила, хто має можливість і не боїться відвідати їхній розважальний парк Port Aventura, який знаходиться в м. Tarragona. Це море емоцій, страху та адреналіну поєднані в одному стані.

     
    Останнє редагування: 15 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Casablanka, прочитала, що Ви вибирали Барселону цільово - щоб пляжний відпочинок поєднати з культурним. А якщо хтось планує 80% часу проводити на пляжі, то таке місто підходить? Я в Барселоні в морі не купалася, але чогось таке враження, що у місті пляж завжди брудніший... І ще.. Ви часом не були в Тібідабо? Це щось з мастсі?
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2015
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    ми з чоловіком були. Якщо любите панорамні краєвиди - то раджу.
     
    • Подобається Подобається x 1