Іспанія. Куди краще?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Nett, 9 Травень 2013.

  1. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Чи брав хтось на прокат машину в Іспанії? Які умови/особливості?
     
  2. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    А що стосовно Валенсії?хтось відпочивав?варто/не варто?
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Якраз думаєм в Валенсію полетіти наприкінці травня. Знайома, яка живе в Іспанії, рекомендувала. Що ж, подивлюся на ділі))
    Якщо вже хтось бував там - буду рада відгуку.
     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    І ми туди плануємо:)
     
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Дівчата, а які і звідки літаки в Валенсію є?
     
  6. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Зі львова віз ейр пускає з травня.

    ---------- Додано в 15:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ----------

    Те, що там море, то ясно, але мене от цікавить житло-бронювати через букінг чи шукати на місці?
    До барселони трохи далеченько, але думаю можна вділити час.
     
  7. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    представляєте, вчора ще дивилась, то можна було купити з 13-23 червня за 3100 грн в дві сторони на двох, а зараз вже 5260 грн, плачу....
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Я вчора з цікавості теж глянула на ті всі нові рейси з травня.. То якби я летіла цього року, а не минулого, вийшло б рівно в два рази більше (правда, і перевізники різні, але ж лоукост!). Я в шокови. Є різниця 100 є в дві сторони чи 200, правда ж? Думаю, то все вже під новий курс валюти, дешевше навряд чи буде.
    Marcipanka, надії не втрачайте, можуть ще бути дні з дешевшими цінами. Я вже розказувала, що мої знайомі минулого року бронювали в січні, а потім кілька місяців до вильоту вже було дешевше.. Але чи на кілька тисяч дешевше - питання.
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  9. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    На Wizzair буває, що в окремі дні дадатково -20% на всі рейси, але саме в тойдень треба й викупити. В лютому таке точно було для усіх, а в березні - двічі, але лише для власників клубних карток
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Я пару днів тому дивилася на 6-20 червня, то на трьох було 5034 грн. сьогодні 9354 - космос:sad:
     
  11. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Стосовно Візейра з України - в них попадають супер-ціни, але ясно що то не на гарячий сезон. А взагалі помітила що загалом ціни на Віз в Європі дешевші ніж в нас конкретно. Ну але тут ще тре рахувати ціну і комфорт добирання в ті аеропорти польські. Ну і наш Львівський аеропорт має дуже немалий збір з авіокомпанії (рівняла колись з Краковом, Вроцлавом і Гамбургом, вгадайте в кого був найбільший)

    ---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ----------

    Ще пробуйте оцього перевізника http://www.vueling.com/en То є бюджетник іспанський, показує рейси з пари міст України, але минулого року прямий був тіки в Барсу. Всі інші - пересадка в Барсі.
     
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    ми брали, на 5 днів. За особливості не скажу, бо нема з чим рівняти. Умови - отут тре начитатись, бо кожна компанія має свої умови. Ознайомившись і порівнявши умови зможете вибрати те, що найліпше вам підходить. Ціна залежить від дуже багатьох показників, напр. обєм двигуна, чи має кондиціонер, величина самої машини, нульова чи ненульова франшиза..... Ще одні компанії пропонують машину з повним баком і потім з повним же і повернути, інші - береш з повним баком а повертаєш з пустим.
    Коли ми вже її забирали, то перевірили чи працюють всі світлові покажчики, прикурювач, ремені безпеки, омивачі чи нема подряпин (хоч мали нульову франшизу тому це нас не цікавило дуже), . Коли здавали назад то нас спитали яка франшиза. Почувши що нульова - машинку навіть не перевірили.
    Ну і є ще такі послуги, що вони забирають вас з речами з аеропорта, везуть на прокат і ви звідтам вже їдете машинкою. Ми забирали її самі, бо то було не з першого дня перебування.
    Мусите самі таки прочитати по різних компаніях, які там здають в аренду. Єдине, що ми відразу відкинули оті круті і всесвітньовідомі кантори типу Сікст..., бо вони шалено дорогі.
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Мали в Валенсії всього лиш пару днів, але закохались в те місто. Навряд чи зможу написати якісь нові місця, крім рекомендованих у всіх путівниках і відгуках :) Дам лише поради і свої враження. Оскільки ви ніяк не пропустите прогулянку центральним парком міста, а протяжність його 10 км і він цікавий по всій своїй довжині - раджу взяти велики для цієї прогулянки. Взагалі місто дуже помережане велодоріжками і ми отримали великий кайф від катання там. В перший же день ми спеклись, бо думали що нащо мазатись якщо і так їздим по парку та ще й на початку травня - помилились.
    Дуже сподобався їхній біопарк (типу зоопарк, але нам був цікавіший від стандартних європейських зоопарків). Правда ми замучились поки таки знайшли в нього вхід (тре вийти з парку на проїзну вулицю, вхід з тої вулиці буде).
    Місто науки ми відвідали вдень, але бачу прикольні фотки там і вночі. Всередину не заходили ніде.
    Дуже сподобався пляж - широчезний (я таких перед тим просто ніде не зустрічала, після того побачила таке на Мальорці) і довгий, пісочок.
    Довгенько розбирались з оплатою громадського транспорту (принаймні така система для трамваїв - ними їздили тіки). Якщо ви купляєте квиток перший раз, то мусите оплатити сам квиток (папірець) і потім закинути на нього потрібну кількість проїздів. Ну і відповідно на наступний раз при потребі вже тіки доплачуєте проїзди. Один квиток дозволяє проїзд до 4 осіб включно. Тобто якщо вас пятеро - мусите платити за ще один папірець. І найцікавіше - компостування :) Біля зупинок стоять грубенькі стовпчики металеві з трьома червоними стрілками. Отам ви його компостуєте перед посадкою в транспорт - пропікавши певну кількість разів (залежно від кількості пасажирів). Ми там так довго розбирались, зробили то всьо і тіки сіли в трамвай - зразу контроль. Трохи переживали чи все правильно зробили - виявилось правильно.
    Місто чудове - дуже зраділи коли побачили відкриття рейсу від нас і відвідаєм його ще точно :)
     
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Я найбільше хочу до Валенсії через пляж (один із найкращих у світі) і океанарій (то вже для Дмитрика, хочу побачити його очиська, коли побачить живу акулу:girl_tender:)

    Ніде, бо будемо жити в мого брата:) Тому нам простіше. Лишень візи і квитки.
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Підкажіть, хто відпочивав в Барселоні, в яких готелях варто селитись, чи зняти квартиру і де? Бажано навіть не в самій Барселоні, а біля неї, десь, де тихі, малолюдні, чисті пляжі, але, щоб зручно було добиратись в Барсу на екскурсії.
     
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    booking.com - там можна забронювати, переглянути фото, відгуки про готель, глянути де він розміщений і т.д.
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Я там і дивилась, але хочеться почути реальні відгуки форумчан.
     
  18. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Ми як їхали з Барси в Валенсію поїздом, то проїжжали цілу купу маленьких містечок або може то навіть села були (маршрут досить довго йде по береговій лінії практично). Можете на гугл мапс глянути, там того добра багато. Заодно там же можна подивитись яка там берегова лінія, пляжі, де зупинки електрички. З добиранням в Іспанії взагалі люкс, навіть острів Мальорка був помережаний автобусними маршрутами. Можете зайти на їх сайт залізниць і дивитись як там з добиранням в конкретні містечка що сподобались. Але поїзди там недешеві (на сайті та інформація теж мала б бути) Ще люди полюбляють катнутись в Port Aventura - то великий парк атракціонів біля Барси. Знаходиться в містечку Salou, там зразу ж і море. Ми особисто там не відпочивали, але по спостереженнях припустили, що вибір там немалий.
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    От власне туди дуже хочу доцьку звозити, а ще в акваріум, зоопарк, дельфінарій і музей науки. Треба поселитись так, щоб зранку на море, а потім зручно до того всього добиратись. Не люблю довго на пляжі вилежуватись, хочеться дитині активний відпочинок влаштувати.
     
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Іспанія. Куди краще?

    Є сайт Турправда. Там є фото і відгуки про різні готелі різних країн.