Інгалятор - мій помічник?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем карапуз, 16 Травень 2011.

  1. Donata

    Donata Active Member

    Компресорні хороші, багато хто вважає їх кращими за УЗвукові, бо є думка, що деякі ліки не варто інгалювати через УЗ (антибіотики, наприклад).
    Відмінність між ними в розмірі, шумності і залишках ліків, які не розпилюються (це, певно, більше від виробника залежить, ніж від типу).
    Особисто я дуже задоволена нашим компресорним, 10 років вже має і чудово працює (Омрон). І маємо кишеньковий УЗ, зручний в користуванні, залишків ліків 0, але довше розпилює, інколи замалий об'єм, і батарейки постійно треба мати на запас + важчий в догляді - мембрану пошкодити легко, а без неї його можна викинути, бо то найдорожча складова.

    Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. катенок

    катенок Well-Known Member

    Звичайно хороші,і кращі набагато.Так,вони шумні. АЛЕ!!..Надам вам вагомий аргумент.В нас був уже три рази обструктивний бронхіт,який лікується в основному інгаляціями, бронхорозширяючими препаратами,гормоном(вентолін,беродуал,пульмікорт,флексотид)....Так от,ці всі ліки можна використовувати лише в компресорному небулайзері.УЗ не підходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас компресорний Dr. Frei. Наразі лиш 2 рази користувалися. Задоволені
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Angie

    Angie Member

    Ми з малим 1.3 р попали з ОБ в лікарню і нам купили Омрон муш-інгалятор, чи якось так, він ультразвуковий, але не руйнує препарати, безшумний. То в нього можна заливати беродуал і такі інші препарати чи ні?? Бо таке враження, що під кожний препарат треба різний інгалятор....((
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2017
  5. Donata

    Donata Active Member

    Меш-небулайзери, так само як і компресорній не мають обмежень по ліках. А Беродуал можна через будь-який, в тому числі і ультразвуковий


    Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk
     
  6. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Хочу придбати інгалятор фірми Омрон с 900(зараз знижена ціна на нього) але, почитала відгуки на рахунок фізрозчину до даного інгалятора нерадять використовувати продукію Юрія фарм, чи дійсно він нерозпилюється і несумісний з даним інгалятором?
     
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Підкажіть чайникові стосовно інгаляцій небулайзером:)
    чи правильно я зрозуміла з того що начиталась за 2 дні:
    - при ларингіті, трахеїті з сухим кашлем бажано лише зволожувати фізрозчином чи боржомі, бо муколітики типу амброксолу можуть ще посилити сухий кашель?
    - декасаном теж не зашкодить робити інгаляції?
    - хто робив беродуалом, бо нам лікар прописала бо мале кашляє ЦІЛУ ніч з перервою 1-2 хв, щоб зменшити той кашель, чи то дійсно то допоможе? Бо я трохи боюсь його давати, то сильніший препарат ніж перелічені вище..
    - і коли починати давати муколітики? Бо в нам взагалi то починалось з мокрого, за два дні перейшов в сухий, а тепер щось середнє між мокрим і сухим.

    Ну і останнє, чим профілактично дихати коли знов почне ходити в садок? Бо я вже не маю здоров'я ті кашлі по пів року слухати.
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    І чи хтось робить інгаляції таким препаратом як Синупрет?
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так. При верхніх дихальних із сухим кашлем ви можете застосовувати безпечно лиш те, що зволожує. Тобто боржомі, фізрозчин. Накрайняк- антимікробний Декасан. Але треба мати на увазі, що Декасан дещо сушить слизові. Тому , якщо кашель викликаний пересушеною слизовую горла (як це часто буває при фарингіті), після декасану може "дерти" сильніше. Тоді- боржомі та фізрозчин.
    беродуал, вентолін - при схильності до ларингоспазмів чи бронхоспазмів. Це небезобідні препарати. Мій чоловік з його обструктивним бронхітами застосовує лише в разі крайньої необхідності при задишці
    при продуктивному кашлі. Якщо дати амброскол на сухому чи недостатньо пррдуктивному- рот не закриється. Вони провокуватимуть утворення слизу, якого немає при сухому кашлі.І той слиз буде подразнювати дихальні шляхи.
    Загалом, інгалятор при верхнії дихальних є безпечним для застосування лише зволожуючими препаратами ( максимум антимікробними) та бронхорозширяючими при конкретних ларинго і бронхоспазмах. В іншому випадку є ризик перевести проблеми з верхніх дихальних у нижні.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Лише фізрозчин, боржомі не є стерильне, я його ніколи в небулайзер не заливаю. Як дуже хочеться, то можна трошки загріти і дати просто попити. Ну і Декасан я даю. При продуктивному кашлі - Лазолван з фізрозчином. Решта тільки за рекомендацією лікаря, якому довіряю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я верхньодихальні взагалі небулайзером "не рухаю". Маю стосовно цього застереження, яке підтримує багато з моїх знайомих лікарів. А от чоловік з його хронічними нижньодихальними використовує регулярно. І от власне боржомі йому серед інших препаратів було рекомендовано і в пульмонологічному на консультації. За допомогою боржомі, фізрозчину, амброксолу і беродуалу ( при спазмах) вилазить зі своєї хроніки на грані із астмою
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ну нам поставили діагноз в лікарні стенозуючий ларингіт, тому беродуал виправданий при такому діагноз, я так розумію?
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    при наявності ларингоспазму- так.Для зняття приступу
     
  14. crissola

    crissola Well-Known Member

    Я також використовую тільки Фізрозчин, інколи Декасан.
    @сніжна а як розрізнити верхньодихальні і нижньодихальні? Допоможіть розібратися:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Верхні- ніс, рот, глотка. Нижні- гортань, трахеї, бронхи, легені. Наприклад, ларингіт- це запалення гортані.Фарингіт- запалення глотки. Кашель може бути в обох впадках
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Дівчата підкажіть будь ласка чи варто купляти Інгалятор, бо ми зараз почали ходити в садік і заодно не вилазимо з хворіб, ми тиждень в садіку, а три вдома. Мене цікавить, чи допоможе на початкових стадіях застуди інгалятор?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    На початкових хіба акк троха полегшить перебіг віруски.
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    вибираю інгалятор, NORDITALIA пропонували в аптеці. ніби ціна\якість дуже непогане співвідношення
    хтось мав??
     
  19. magic

    magic Well-Known Member

    Підскажіть чи потрібно підігрівати фізрозчин для небулайзера компресорного?.. Читаю в неті, що ніби треба, а нам нічого за це не казала лікарка..
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Вперше чую. Ми ніколи нічого не підігрівали
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1