Інгалятор - мій помічник?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем карапуз, 16 Травень 2011.

  1. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @Vesnyanka
    Розкажіть, будь ласка, детальніше, що і як розпилюється, і що куди при цьому йде )).
    В нас зверху, біля маски, є пластиковий круглячок, а під ним є така заслоночка, яку можна відкрити чи закрити. То це і є те регулювання, чи у Вас якось інакше?
     
  2. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дівчата, а ваші мацьопи нормально в тих масках сидять? Бов нас караул якийсь. Заходяться в істериці, якщо одягти. Особливо, Маркусик, а йому так треба ті інгаляції... МИ вже і мундштук пробували, щоб хоч трохи погриз його і заодно хоч щось вдихнув, але він впертюх ніяк не хоче. От ми і так прикладали ту маску на секундочку, і забирали. або ж просто біля носика тримали, поки він втікав...
    Може є якийсь чародійний секрет? ЧИ щось порадите?
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Так, інакше. В нас є окремий " тумблер- переключатель". В куми якась інша фірма, то в неї просто різні насадки. Потік повітря йде однаково, розщеплення ліків різне. Суть в тому, що часточки розпилюються на різну величину. Якщо самі великі- то вони в основному осідають в носоглотці. Середні- трахея/бронхи. І маленькі- безпосередньо попадають в легені. Але небулайзер від самого початку на це розрахований. Модель така. Ми маємо мікролайф неб 10 ( не можу зараз точно глянути). Візьміть свою інструкцію і почитайте на які часточки розпилює. У Вас, скоріше за все буде писати просто х-хх. В моєму конкретно пише , що в режимі один- s-ss, і вони осідають там- то. В режимі два - x-xx і вони осідають там - то, і так далі.
    А такий круглячок із заслінкою резиновою теж маємо. Але там як я розумію чисто технічний момент- коли вдихате і видихаєте, регулюється куди і як йде повітря ( здається). Ми там нічого не рухаємо.
    --- дописи об"єднано, 25 Квітень 2016 ---
    @EineGuteFrau, десь в тій темі вже писала. Візьміть налийте фізрозчину і подихайте самі/ тато/ баба/ медведик/ машинка і тд. Дайте в руки потримати виключений, дозвольте просто включити - виключити. Під час інгаляції улюблений мультик, гра на планшеті. Це нас досить сильно відволікало. Ну і часом домовлялися на щось, як вже дуже не хотіли.
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас ьо була ціла процедура з залученням усіх, хто є вдома. Обкладалися всіма можливими іграшками, садила його на коліна собі і тримала впритул маску, не одягала. В той час хтось йому подавав іграшки, кривлявся, співав, забавляв всім чим міг, мультики теж включали:) Як тільки малюк починав крутитися чи забирати маску, виключали і дали перевести подих. Ще в нас сам небулайзер у формі машинки, то ним теж бавився, катав.
     
  5. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Дівчата, а як довго зберігаєте розчини відкритими? Зберігаєте в холодильнику чи при кімнатній температурі?
     
  6. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дякую за поради:) але з моїми ще не домовишся)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  7. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дякую, будемо пробувати завтра відволікати. Може щось і вийде.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Нам лікарка казала що відкриту небулу з ліками добу в холодильнику спокійно можна тримати. І фізрозчин якщо у пляшці був, то тримали відкритим (але з кришкою, звичайно) скільки треба було.
    Бачу у вас маленьке дитятко, то хіба під час ждихання чимось зацікавоювати, що сконцентрувалась дитина, може щось цікаве на телефоні показати, щось в руки дати щоб розглядав. В нас дитина більга була як небулайзером користувалмись, але теж трохи вертілась, то ми пояснили що то так круто і здорово, от зробимо інгаляцій пару - і будеш здорова, підем кудись (чимось зацікавити), а чоловік ще жартував, що "та маска як у льотчиків крутих" або "то ж як Дарт Вейдер":girl_haha: Потім давали трубку, але вона її гризла, та при лікуванні гормональному трубка краще, а чимось іншим інгаляції робити, то їй більше маска подобалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мій малий добавивися. місяць кашляє. голос сідає.

    наша педіатр (не курій), з огляду на те, що бабусі в нього запхнути нічого не можуть, навіть носа промити, рекомендувала купити інгалятор і оце:
    поки я шукаю інгалятор, лікуємс звичайно, але висипає його від тих безобідненьких сиропчиків. а часу все менше(

    буде принципова різниц між OMRON NE-C801 і OMRON NE–C28P? в першого подання 0,3 мл за хв, в другого 0,5. відповідно фракції 74 і 76%. і пойми їх. різниця в половину ціни. чи я просто чогось не бачу?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    у нас другий, 28-й, брала власне на кашлі дітей, роботою цілков задоволена, результат і ефект бачу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я так розумію, що другий просто більш потужніший, на довший час роботи.
    бо в обох:
    Технология виртуальных клапанов (VVT)
    Минимальный остаточный объем: 0,7 мл

    а так як вживу не бачила/не дихала, не можу зрозуміти, чи воно мені треба, та потужність.

    Ніколь, брали у львові? чи через нет?
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    я їх дуже не порівнювала, коли мені стало дуже треба і прибігла в аптеку тут у нас на симоненка, був лише 28-й, знала що його багато дівчат мають і всі були задоволені, тому і взяла, + ще 5% знижки мала. Але реально зауважень до роботи немаю. Коли мої хворі то дизають обидвоє, а часом і я.
    А зараз який дорожче?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    через нет - 28. і то суттєво - на 800грн.
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    а у мами мікролайф, тільки не помню модель, він був досить так дешевше за 28 - і ним мама теж дуже задоволена.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Дівчата хто з вас має насадку для носа в небулайзері?
    Як лікуєте нежить? Що використовуєте?
    А то зараз діти мають нежить і не знаю що можна використати, щоб не капати в ніс.
     
  16. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    незнаю чи сюди, маєм мікролайф і маєм схильність до стенозу гортані, лікар сказав що це алергічне і одразу при початку чогось (соплі і т.п.) давати протиалергічні таблетки, в лікарні дихали вентоліном. Питання хто має таку дитину що наливати в інгалятор (фіз.розчин, чи + щось) щоб не напихати таблетками/сиропами але запобігти стенозу?
     
  17. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    У мене з меньшим такі проблеми....Даю йому дихати фізю розчином або боржомі з якої попередньо випускаю гази
    --- дописи об"єднано, 4 Жовтень 2016 ---
    Якщо приступи дуже сильні то до фіз розчину додаю бередуал(але краще проконсультуйтесь з пульмонологом-вона чітко вам розпише по віку)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчатка, в когось є небулайзер Microlife 100b? Чи він добрий?
    Я взагалі в них не розбираюсь, матимемо досвід вперше, потрібно для малюка (1 р.).
     
  19. катенок

    катенок Well-Known Member

    В мене такий. Вже роки 3-4 користуємось.Часто користуємось. Мені добрий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дівчата, а компресорні інгалятори хороші?
    Бо я щось не знаю. Попереднього року брали в оренду по страхівці. То я не в курсі, чи то компресорний був. Щось я собі надумала, що то був УЗ.
    А завтра буде гарна акція на компресорні. От і вагаюся, а вирішити треба сьогодні.