Інгалятор - мій помічник?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем карапуз, 16 Травень 2011.

  1. Byala

    Byala New Member

    Дівчатка, в дитини (4 міс) кашель, сопельки, пчихання. Лікар, серед іншого, дуже радив небулайзер. Але поняття не маю, який то краще взяти такій малечі. Порадьте, будь ласка, на що слід звернути увагу?
     
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Почитайте цю тему. Тут багато писали про види, особливості і фірм-виробників.
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    А чим робите інгпаляції для профілактики вірусних інфекцій?
     
  5. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Декасаном та фізрозчином добре робити.
    Календулою теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    чи можна робити інгаляції Вентоліном та Декасаном перед сном?
     
  7. kristina

    kristina Well-Known Member

    Вентолін ж розширяє бронхи щоб відходило мокротиння. По ідеї після вентоліну мають йти муколітики відхаркувальні ліки. То спати не варто.
    А декасан як то кажуть "вбиває все" то можна і перед сном
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    @Miss Sixty, ану скажи мені таке, як ти робила інгаляції Лазолваном? Ти сироп розводила тим фізрозчином, в яких пропорціях?
     
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Марта ми робили, але наскільки памятаю для небулайзера не сироп а спеціальний розчин брали, який змішували з фізрозчином. Таку ж саму дію має Амбробене розчин для інгаляцій, його і внутрішньо можна приймати. Нам спочатку Лазолван лікар виписувала, а потім Амбробене з фізрозчином для небулайзера - то нам більше допомогло, добре помагає відкашлювати. А пропорції лікарка нам писала, то залежить від особливостей інгалятора, ваги дитини і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    ага, зрозуміло, бо я думала, що то сироп можна лити...
    А фізрозчин, то це той Натрій хлориду?
     
  11. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    лазолван для інгаляцій використовується лише той що на водній основі, ні в якому разі не сироп.Ще можна купити амбробене- водний розчин , він дешевший, а діюча речовина та ж сама - амброксол.Розведення 1:1 , тобто якщо лазолвану 2 мл то туди ж даємо 2 мл фізрозчину.


    Надіслано від мого PMP3670B, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Так, як тобі і написали дівчата. Лазолван лише розчин для інгаляцій. Лікарка нам казала 2 мл Лазолвана +2 мл фізрозчину. Але малому було важко висидіти 4 мл, то ми потім почали розчиняти на 1 мл фізрозчину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    по часу то довго треба сидіти, а я читала, що інгаляції не варта робити довше 15 хв. Моя 10-12 хв висиджує
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я не засікала, але не думаю, що там було більше. Десь скорше так, як твоя. Ну і ми часто включали-виключали. І на нашому небулайзері є 2 положення розпилення, то один швидше, інший довше.
     
  15. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    То у вас якийсь наворочений, бо у нас тільки кнопка вкл/викл ))))
     
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Ви перевірте, що за режими. Бо то не швидше- довше. То на більші/ менші часточки розпилюється і йде відповідно до верхніх/ нижніх дихальних шляхів.
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я знаю, дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Розчин амбробене/ лазолвану можна пити також. ( і це краще, ніж сироп, бо без барвників, правда гіркуватого; мої пили теж). І він мені подобається ще тим, сам сироп після відкриття дійсний якийсь термін незалежно від загал нього терміну придатності. А розчин такого не має.
    --- дописи об"єднано, 24 Квітень 2016 ---
    Я так, на всякий раз. Бо люди тепер різні, та й читають різні. Щоб хтось собі так буквально і не сприймав :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Марта2 ось такий Лазолван треба якщо для інгаляцій ЛАЗОЛВАН - р-р д/приема внутрь и ингал. 7.5 мг/1 мл: фл. 100 мл c капельницей, в компл. с мерн. стаканчиком | Препараты | Vidal.ru - cправочник лекарственных препаратов а не сироп! І так, ті розчини, як і Амбробене теж можна внутрішньо, та нам лікарка казала що інгаляції дієвіші, і не такі шкідливі, бо не йдуть через шлунок.
    Фізрозчин - то Натрій хлор, ми все давали 1 небулу (або шприцом набирали 2 мл з баночки, яку тримали в холодильнику), і до того 2 або 1 мл лікарського засобу (чи то Амбробене, чи Вентолін (його теж пів небули ділили тоді) (бо в нас ще алергія і обструктивний бронхіт був, чи то Флюксотид (гормональний, теж від алергічного кашлю нам призначали курсом). Та найкраще дози і співвідношення вам має сказати лікуючий лікар, бо це важливо:girl_yes2:.
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member