$ ІКЕА від IKEAMARKET

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ikeamarket, 18 Листопад 2009.

  1. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Доброго дня, шановні форумляни!
    Компанія ІКЕАМАРКЕТ. вітає Вас та завжди радо допоможе Вам знайти необхідне рішення саме для Ваших потреб!

    ІКЕАМАРКЕТ - це компанія, що займається доставкою та продажем товарів ІКЕА і має у Львові магазин - склад, який знаходиться за адресою:
    м. Львів,
    вул.Героїв УПА, 72


    БЛОГ ІКЕАМАРКЕТ

    Коефіцієнт для замовлення зі сайту 9.75
    IKEA - Meble i akcesoria do kuchni, sypialni, łazienki i pokoju - IKEA

    Ви вибираєте товар і
    Для львів'ян від суми замовлення 1000 грн і вище габаритних товарів, доставка по Львову до під'їзду є безкоштовною. Ми можемо здійснити доставку товарів ІКЕА транспортними перевізниками у будь-який куточок України за кошт отримувача. До Вашого вибору такі компанії: Нова пошта, Делівері, Містекспрес.


    Контакти менеджера Ikeamarket:
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2020
  2. unsure

    unsure Well-Known Member

    Доброго дня. Чи є зараз хороші знижки на ковдри та подушки?
     
  3. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Доброго дня, знижок зараз немає.
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    чи є вже моє замовлення? плед, пластирі та тарілки
    а також чи є вже вішачки, які пізніше замовляла і чи можна за них оплатити при отриманні?
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Добрий вечір, замовте, будь ласка, STUGVIK - IKEA 2 набори
     
  6. unsure

    unsure Well-Known Member

    MYSKGRÄS - IKEA
    А що це за ковдри такі? Чому така ціна?
     
  7. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Це легка бюджетна ковдра. Я беру такі малому. Часто перу і раз в 2 роки міняю.
    Вони також чудово підходять як гостьові.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    а я взяла таку два роки тому і досі не користувалась. Вона мені як паперова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Доброго дня, можна замовити, ьзагальна вартість двох наборів 200.00 грн. Чекаю передоплату.
    --- дописи об"єднано, 3 Серпень 2018 ---
    Доброго дня, petrywka чудово охарактеризувала цю ковдру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Спробуйте, Вам сподобається ))) я теж спочатку була розчарована, а тапер тільки під нею і сплю. Вже десь два роки маю таку 2х2. Збігається вона, правда, трохи, але за такі гроші....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

  13. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Доброго дня, вартість набору вішаків становить 60.00 грн.
    --- дописи об"єднано, 6 Серпень 2018 ---
    Доброго дня, на жаль на сайті такої інформації немає.
     
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Доброго дня!

    Сьогодні чоловік забере замовлення, але мушу знову своє "фе"висловити...
    Я часто у Вас замовляю, з Богданою знайома, до цього часу все було супер, але...мабуть причиною є зміна менеджера чи що...
    Попереднє замовлення мені не привезли, оскільки я не сплатила завдаток. Та я б його сплатила без проблем, але рахуночка чекала як завжди. Рахунок не надходив! Потім вияснилось, що я мала собі сама порахувати і оплатити на реквізити, що вказані в шапці. Я так і зробила, але моє замовлення було виконано на одну поїздку пізніше.
    Тепер я замовила постіль і лампу. Уже знаю, що маю оплатити вчасно завдаток!!!, оплачую усю суму, бо ніби-то, раніше, при оплаті 100% не перераховували по приїзду на новим курсом. На картці мені забракло 8 грн до 100% оплати і тут мені повідомляють, що я маю доплатити ще 40грн. Пізніше мені повідомили, що лампи немає (я замовляла лампу і постіль), що мені можуть докласти із виставкового залу лампу і після цього нагадали, що до оплати ще 40грн. Тобто за лампу із виставкового залу я маю все одно доплатити різницю в курсі?! Ок)
    Зараз я планую замовляти ліжко та стіл для дитячої і щось не дуже хочу з таким стикатись...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Доброго дня, вибачте за незручності, які я Вам завдала, зараз рахую вартість замовлення.
    Щодо передоплати і перерахунку, в темі вказано, що :
    Замовлення вважається дійсним після внесення оплати в розмірі 65-100% від суми замовлення. У зв'язку із нестабільністю курсу гривні відносно інших валют ми працюємо з оплатою замовлень так:

    1. ви можете оплатити замовлення повністю у сумі 100%, на день здійснення замовлення, тоді оплата за замовлення є остаточною і зміні не підлягає.

    2. ви можете оплатити замовлення у 2 етапи: 65% передоплати на момент здійснення замовлення, 35% післяплати на момент, коли замовлення приїде. Але післяплата, 35%, може бути перерахованою за курсом, існуючим на момент оплати.

    Оскільки умови замовлення для всіх одинакові, тому прошу передоплату. Ще раз прошу вибачення за незручності і бажаю гарного дня та чекаю на нові замовлення.
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так як я колись робила дрібні замовлення і оплачувала при отриманні, я так розумію, вішаки мені не замовили?
     
  17. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Шановні форумляни, щоб не було непорозумінь, працюємо за схемою, вказаною в темі, а саме :
    Замовлення вважається дійсним після внесення оплати в розмірі 65-100% від суми замовлення. Без передоплати замовлення в поїздку не подаються.
     
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Ikeamarket в яку ціну формочки для морозива (на ескімо)
     
  19. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Доброго дня, ось такі CHOSIGT Foremka do lodów - IKEA вартують 100.00 грн, потрібно замовляти, а такі UTSPÄDD Foremka do lodów - IKEA - 140.00 грн є в наявності.
     
  20. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Будь ласка тоді такий TROSS Sufitowa listwa ośw., 3 reflektory - IKEA і до нього лампочки з жовтим світлом. Оплатити можу одразу усю суму на картку, тільки порахуйте будь ласка, скільки там виходить разом, бо я не пам"ятаю вартості лампочок.Дякую:)
     
  21. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Доброго дня, до рефлектора пасують такі жарівки LEDARE Żarówka LED GU10 400 lumenów - IKEA - 130.00 грн. Отже, загальна вартість Вашого замовлення становить 680.00 грн.