Ігрова залежність

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Biryza, 6 Серпень 2010.

  1. Biryza

    Biryza New Member

    Словом, прошу поради у більш досвічениших форумчанок. Зустрічаюся я з злопцем уже майже 4 роки, колись він був досить "зіпсованим", був в поганій компанії, зокрема грав на автоматах, але далеко не самим гіршим. Відколи ми зустрічаємося я залежності в нього не помічала, ще на початку він інколи туди заходив, я особливо не перечила, бо бачила, чи то так мені здавалося, у нього здоровий глузд. А от його мама дуже йому не вірить і постійно контролює, контролює його фінансовий стан, дзвонить коли він прийде додому якщо його під вечір нема. Його це дуже нервує, взагалі це б будь яку людину вже дістало. Було так: кілька днів тому він отримав зарплату, в співробітника було день народження, відповідно він трохи випив (я за це не переживаю бо тут він має міру), а вона (мама) впала в паніку, бо його не було в потрібний час дома, і зі мною він не був, і зайшла в найближчий ігровий зал, а він там. Він мав зустрітися з одною людиною ще перед тим, але все ніяк не виходило, і він каже що зайшов туди до того хлопця. Мама в паніці, я не знаю що робити і кому вірити ((( Сестра його каже що я дурна, що так впевнена в ньому. А він впринципі категоричний і каже щор він людина слова, каже що виправдовуватись не буде, хочеш вір, хочеш не вір. Що я маю робити????? Можливо в когось була подібна ситуація? Чи може людина яка колись грала, ну можливо не так затято як це буває, більше про це не думати? Чи коли йому в руки попадають гроші, він не може стриматись? Допоможіть, будь ласка ((((

    не знаю чи цей розділ для такої теми підходить, якщо є відповідна - прошу модераторів вибачити і перенести
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ігрова залежність

    Був у мене хлопець. Без автоматів жити й дня не міг. Як тільки зарплата закінчувалась, він обіцявся, що такого більше не буде. Були випадки, що я дзвонила і питала, де він зараз, він починав щось викручуватись, а потім, коли я розуміла, що він знов на автоматах, вибачався. Хоча, були в нього періоди часу, коли він спокійно жив і ні на які автомати не ходив. І казав, що він абсолютно вольова людина, он, подивіться всі, який я сильний... а потім знову...

    То гірше, ніж алкоголік... І не справа в автоматах — так само можна зависнути і в інтернеті, і в читанні книжок (як мій тато), і ще в чомусь... Хочете бути йому підтримкою - розумійте, що змінитися такій людині дуже, дуже тяжко.. .а в багатьох випадках малореально.
     
  3. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    це не про мого. не знаю, мене аж на куски рве, може він і дійсно не грав, може я така дурна що вірю йому, чи то до бабки якоїсь сходити . . ..
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ігрова залежність

    ну і нашо вам того? що то змінить? Просто, якщо раніше грав, а зараз ні, то є одне. Але, якщо обіцяє і не стримується, або, гірше того, обманює - гріш такому ціна.

    Маму його теж можна зрозуміти - яка ж мама дитини не любить? А те, що я писала, оцього стосувалося:


    Ще таке собі думаю: якщо людина азартна, то й життя в неї таке... ризиковане. Навіть якщо грати не ходить.
     
  5. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    в тому то й діло шо не знаю чи обманює ((( не піду ж я в той ігровий зал з його фото питати чи грав )))) та я б і пішла, все віддала б щоб знати правду, але боюсь нічого мені там не скажуть ))) короче, я в відчаї
     
  6. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    Я б на Вашому місці трошки почекала, якщо його залежність знову проявиться (якщо ще проявиться), то тоді вже думати, що робити...
     
  7. tvm

    tvm New Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    На мою думку ,є велика вірогідність, що хлопець обманює, поясню чому: ігрові автомати - це залежність, ви напевно з цим погоджуєтеся. І якщо людині справді хочеться змінитися, то вона повинна уникати всього, що з цим пов'язано. А у Вашого хлопця коло знайомих-ігроків лишилося, на жаль. Ви думаєте, що вони не будуть спонукати його спробувати ще? Це як пообіцятисобі не їсти солодкого, щоб похудати, наприклад, і ходити по цукернях, кондитерських - навіть із сильною волею людина зірветься рано чи пізно...
    Ой тут також треба бути обреженим - по чим далі, тим важче буде розірвати стосунки. навіть якщо залежність проявиться - він знову буде обіцяти, що більше не буде...
    Я би поставила питання перед собою, чи готова я на такі стосунки - бути в постійному напруженні, постійна недовіра, непевність, і поставила би питання перед хлопцем - або ніяких автоматів, навіть не заходити туди, ніяких знайомих-ігроків, інакше - розходимося.
    Biryza, сподіваюсь, що у Вас все буде добре. Бажаю Вам чистих і впевнених стосунків з коханою Вам людиною!
     
  8. sani

    sani New Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    Ви за 4 роки не взнали свого хлопця??? Ги... цікаво чим ви на побаченнях займаєтесь ;)

    Коли є залежність, наявність здорового глузду не перешкода, з ним завжди можна "домовитись":
    - Я ж мужик, в мене є сила волі, це я в останній раз, он виграю і все, зав"яжу!

    Але як показує теорія ймовірності виграючи 100 гривень, ви витрачаєте 1000 :) це в кращому випадку, і всі ці автомати побудовані таким чином щоб їх власники ОТРИМУВАЛИ ПРИБУТОК!

    Ви подумайте чи потрібні вам такі чоловіки за якими мама бігає по клубам чи залам гральних автоматів(з останніми законами їх ще знайти треба) поки він живе з мамою бігає мама, потім буде жити з вами будете бігати ви! ВОНО ВАМ ТРЕБА?
     
  9. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    дуже вам дякую, в мене є така подружка, в якої еж з хлопцем не дуже ладилось, і вона кожного вечора лягаючи спати просила Бога щоб щось змінилось, зараз в неї все добре з іншим

    та вроді все про нього знаю, навіть він таке каже, але от цей випадок вибив мене з колії (((


    та то ще мама така, я вже прямим текстом взялася пояснювати їй щоб дала йому трохи свободи

    вже все відкрито працює, на жаль ((((

    ні, якщо в цьому буде потреба - гудбай америка !!!!!!!!!!!
     
  10. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    якщо хоч раз спіймаєте його на брехні - йдіть не вагаючись.У мами він один і йому є кому допомогти,тим більше вона прикладає для цього всі зусилля.А вам бути потім все життя рятувальним жилетом може бути занадто складно.
     
  11. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    Це найперший рецепт вашого щастя! Настирливо просіть Бога допомоги. Повірте, вилікувати залежність (будь-яку) людськими зусиллями просто нереально.

    А по-друге, частіше уявляйте себе мамою. Як вам з таким чоловіком, вашій дитині? Материнські інстинкти роблять чуда, й жінка, яку вони опанували швидко вирішує питання, на які раніше не знала відповіді.

    Як тут уже говорили, не надто довіряйте банальним обіцянкам. Поставте жорстку вимогу: ти міняєш стиль життя! Докорінно! В зали автоматів не заходить, компанії не існує. Разом до церкви, в театри, концерти, музеї, походи в гори чи на природу. Дуже важливо змінити коло спілкування, дати якісну альтернативу іграм. Це може бути якесь хобі, спорт. Ну, а якщо людина на таке не пристає, то це знак, що він міняти нічого не хоче і Вами маніпулює. На жаль (в цьому випадку), жінки люблять вухами й часто вірять ніц не вартим обіцянкам. І знайте, узалежнені люди дуже жорстокі до ближніх! Апеляція до маленької дитинки, страждань в майбутньому нічого не дасть, людина просто це ігноруватиме.

    І останнє. Якщо він не готовий заради Вас на жертву, він Вам справді потрібен???
     
  12. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    Порад ніяких давати не буду,бо вирішувати тільки вам особисто,але розкажу що надивилась в житті.4,5 роки працювала в гральному бізнесі,і повірте мені це нормальний відрізок часу для того щоб надивитись на отих людей(99,9%чоловіків),бували такі що програвали щодня тисячами,бували такі що приходили кожного ранку перед роботою,чи після,чи щодня в обідню перерву...Було безліч раз і таке що людина приходила,програвала чи вигравала 20-50грн.і казала що це так,для розваги,але за деякий час(кому як потрібно)2-3 місяці або ж й пів року заходити починав до нас все частіше,і потім зводилось все до одного він "гравець"-і це на завжди.Були й такі що казали що завязують,але знову ж таки хто скільки витримував,хто й тиждень не протримався,а хто й пів року оминав нас-але всерівно повертався з часом.А на рахунок брехні дружинам ,мамам,жінкам-то коли брали трубку говорили все що завгодно:я на базарі яйця купляю,я затримався на роботі,я вже доходжу до дому.
    Знаю по свому досвіду якщо людина грала,то це назавжди,можливо будуть перерви в житті,але рано чи пізно повертається до цього назад!За весь мій час роботи,від нас не пішов жоден клієнт.вони тільки збільшувались,або міняли зали(а їх у нашому місті хватає),хто просто міняв з цікавості-а мо там більше виграю,а хто й тому щоб не попадатись на очі жінці,сусідам...бо було багато випадків що приходили дружини і плакали біля них,казали що діти дома чекають,і.т.д.В більшості наших клієнтів я знала в який день зарплата,чи аванс,і приблизно скільки він там отримує...Більшість людей які грають усвідомлюють що це погано,що немає грошей і треба це припиняти,говорять про це вслух,але далі продовжують грати.Єдине що можу сказати це те, що з гравцем життя повязувати не потрібно ні за що,томущо це на рівні з алкоголіком чи наркоманом,і як би це не звучало але це правда.
    І дуже шкода мені тих жінок які мають таке в сімї,бо це страшне горе.Особисто маю таку коліжанку,чоловік ходить гроші програє,а вона бігає і шукає його по залах,і так майже щодня-а дома двоє малих дітей,і через ту гру за 2 чи три роки скотились до того що навіть відпочити літом не можуть ,бо в нього бракує грошей на такі витрибеньки як відпочинок,треба спершу дітей виховати,бо на них йде дуже багато грошей!(то він так каже).Дівчата вибір за вами,і подумайте тисячу раз перше ніж його зробити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    Donner
    Пундик

    він не грає !!!!! і не сидів він так шалено. просто стався такий випадок, який заставив мене задуматися (((( і як тепер розійтися після 4 років стосунків ?
     
  14. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    Це вже,помоїму, питання іншого характеру,і гри на автоматі не стосується...
     
  15. sani

    sani New Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    це напевно суть запитання, а про ігри привід :)
     
  16. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    я для себе не можу вирішити чи хочу бути я з такою людиною, а потім не можу уявити як я буду без нього ((((
     
  17. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    Якщо це не залежність - то одне. Але маєте бути на 100% в цьому переконані. І пам'ятайте, це Ви вирішуєте не тільки для себе, а й для майбутньої дитини. От і вимагайте впевненості в свого хлопця у тому, що він не гратиме, що буде хорошим батьком і чоловіком. Я взагалі не розумію, як дівчата виходять заміж, не будучи до кінця впевненими, що їх обранець буде саме таким. Бо треба???
     
  18. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    в нього є кілька великих плюсиків: він однолюб, і дуже мене любить, в нього присутні такі фрази, як :"хочу бути з тобою завжди", "ти моя єдина" і так дальше, думаю вони багато для нього означають, надіюсь що я не наївна дурочка. може заради нас він буде хорошим . . . .
     
  19. sani

    sani New Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    ага, любов вічна, тільки партнери міняються :)

    наївна...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Ігрова залежність

    значить дурна . . ..