Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А для якого віку розрахований дерев'яний коник-гойдалка? Такого типу:
    9c560c46541a4a5820d86aa6d6ff379b.jpg
     
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Від року в середньому . Але то залежить від дитини . Мої старші дуже любили гойдатися і часто зависали, , а найменшому ми купували спеціально, а він може раз в місяць поооцдатися ...більше старші гойдаються , в нас буковий, то навіть мене і чоловіка витримує .
    А от шведська стінка , то малому зайшла навіть дуже. Не знаю , що би я зараз робила , коли всі троє вдома, а так товчуться на тій шведській стінці постійно !!!
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Happy Fiancee ми купили доні на миколая, доні 3.9, вона висока десь 105 см. Але високи ніби 80 см, там де голова.
     
  4. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    дівчатка, а є треки до яких можна машинки окремо докупити? Це на випадок якщо машинка від комплекту загубиться чи поламається...
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть щось цікаве дівчинці на 7 років ???
    Барбі, Лол, Лего має різні...
    Може, щось на вулицю?
    (Батут, ролики, ровер, самокат є)
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2020
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Велосипед, ролики, батут..
     
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Є це все
    --- дописи об"єднано, 14 Березень 2020 ---
    Як щодо цікавих ігор дівчинці на 7 років?
    Маємо: Монополія, Аліас, Ферма, Хто я
    Згадую Скрабл дитячий
    А ще ?
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, в кого є набори-треки Хот-Вілс з водою(автомийка і з акулою), які враження? Можна в кімнаті гратися? Та вода не розхлюпується?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Хтось має такий трек? Вартує брати? Screenshot_2020-11-03-18-19-47-012_com.android.chrome.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Потребую колективного розуму. В садочку вирішили, коли в дитини ДН замість цукерок/печеньок кожній дитині, іменинник дарує іграшку в групу. В моєї скоро ДН і я задумалася: що дарувати? Бюджет: 200-300 грн. Хлопчиків і дівчаток 50/50. Обмеження традиційні садочкові: не можна м’яких іграшок, дрібних деталей, гострих, ріжучих і тд. Це молодша група. Ми вже закуповували їм іграшки і вони їх добряче потовкли, відірвали/поламали.
    Порадьте щось. Бо всі мої ідеї мені не подобаються.
     
  11. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Може, якийсь конструктор з великими деталями? Або розвиваючу гру?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Купляли таки той трек? Бо мій наслухався реклами і хоче акулу. Цікаво чи на довго дітей зацікавлює, бо не хочу, щоб пару днів побачилися і далі лише місце займав)

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Miss Sixty ні, не купили в результаті. Почитала відгуки про Зміни колір(акула), багато пишуть, що машинка не змінює колір або дуже слабко змінює, ну і про розхляпану воду писали. Ми зараз на ДН будемо купувати отакий
    Трек Hot Wheels Хот Вилс схватка с акулой бегство от акулы - купить по лучшей цене в Киеве от компании "LIZZItoys брендовые детские игрушки и товары" - 805980317
    там типу запускачка на старті і вистрілює машинку крізь пащу акули. Малий треки, де треба просто машинки катати не сприймає взагалі, а отака запускачка йому цілком. То більше як ігровий набір, а не повноцінний трек.
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Хто має 3д ручку саме від Fun game? Як вона? Screenshot_20201115-111510_Chrome.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата. в кого є набори свинки пеппи. Поділіться які прикольні є. Оригінал чи копії теж достойної якості?