Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Моя чотирирічка ще б каталась, але в нас пукі менший, то їй вже не дуже зручно на ньому. Але ще іноді просить, хоча вміє і на самокаті, і на велосипеді.
    Я би брала біговел - то любов моїх обох дівчат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А чому пізно? Малому подарували на 2 роки, але їздила старша в 3,5 і думаю далі буде їздити, маємо кіндеркрафт. Менший більше самокат любить
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    не знаю, де спитати, питаю тут...
    Хтось користується вдома проектором нічного неба, які враження? Справді проектує видовищно чи то тільки в рекламі так гарно виглядає? Малий мій фанатіє від космосу, хочу йому купити.
    Про такий йдеться
     
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Як на мене біговел, то все ж для менших дітей. Які не вміють крутити педалів, для підготовки їзди на велосипеді. Ну і від росту дитини ж теж залежить. Від ~90 см до~100 см, якось так. Я про puky. Ну і річ ця не з дешевих(~100€), щоб на 1 сезон була актуальна. Діти ж швидко ростуть. І біговел має бути перш за все зручним для дитини. Виходжу лише зі свого досвіду. І дитині росту 98см і 3+р. я б купувала велесипед.
    Можливо у вас нижча дитини чи біговер розрахований на більший ріст дитини.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ви маєте досвід біговел і велосипеда?
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моя майже 4річка має 104см росту, сидіння біговела на найнижчому рівні. Педалі велосипеда крутити сама ще не вміла, треба буде витягнути знову і спробувати, може вже вдасться
    Просто діти різні
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене син прекрасно крутить педалі вже півроку але на триколісному велосипеді Puky. Зараз треба навчити його тримати баланс. Я думаю, що краще таки буде на біговелі цього навчитись.
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2018
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Маю лише досвід з біговело про, що вище писала.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    велобіг - ріст 110, 5,5р. ганяв) нащо велосипед? він ж такий тяжкий....а легкі коштують немалі гроші.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ооо, класно. То ми ще довго шаняти будемо)))

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    То вам добре було, бо ми ше п'яти не маємо, а вже 120. Той біговел за сезон малий став
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а ви брали найбільший? я рахувала діаметр коліс, висоту велобігу і запас сідла, то сподіваюся ще наступне літо відкатати, а там зібрати гроші на норм велосипед.
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мій старший на велосипедах не їздить. Біговел, самокат, ролики- з радістю. Біговел регулюється по росту, малому 7 років, 120см
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    @HOPIC, з того що було в магазині, то був найбільший. Зараз ще норм, а наступного року вже замале буде
     
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Який у вас?
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    польські? бо я брала Hudora, з розрахунку на 2 дітей)
     
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2018
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    @lovikyou Azimut Crosser, колеса 16 дюймів. Не можу рекомендувати, і не рекомендувати теж. Нормальний біговел ))))
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    яка його вага?
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    @HOPIC в тирнеті пише 5,5. Я не важила. Ми живемо в приватному будинку і його ніхто не носить
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Тілі, Китай вроді.