Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Так. Ну то в Сільпо теж гарні знижки, виявляється. Треба чоловікові розказати)) в нього слабкість до Лего)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Що то за Набір СТО конструктор?) не знайшла такого щось.
    І я щось взагалі холодніше стала ставитися до іграшок. Вся хата завалена ними, а по факту всерівно бавиться тим, що зараз йому актуально. От, наприклад, ті набори Toy state, цікаво було б на пару днів і ще десь може колись, я так думаю. Вони такі досить прості, правда? Частини моста і машинка, ніяких особливих функцій?
    Мені більше імпонують ті конструктори Cat 7+, що я тобі показувала. Бавиться і як конструктором, і просто машинками. Планую їх подарувати і похреснику, і синові кума) Бо Данило в рольових іграх чудово бавиться тим, що попадеться під руки йому, фантазує, мені то більше подобається, ніж накупляти ще іграшок. Ми зараз хіба посилено скуповуємо конструктори, ще хоче робота, а так то навіть більше нічого і не хочу йому:) З книжками то саме десь, їх є купа, і так всіх не читає, бо має пару улюблених. Хіба тематичні до Миколая, Різдва ще куплю. То я "наситилася" тими іграшками чи що?)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене Влад от тепер повернувся трохи до "забутих" і наново поперечитував. Але книжки зараз купую лише те що дуже-дуже подобається, все інше беремо в бібліотеці :)
    Я вже і конструкторів не хочу :) В нас хіба настольні ігри тепер купуються (на Миколая теж щось таке, певно, буде) і всяке-різне одноразове для творчості - типу вишивки стрічками, магнітів на холодильник... щоб зробив-потішився-викинув-подарував бабі :girl_haha:А, ну і блейда півроку просив, то отримав 2шт на ДН
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ще можна додати до списку магнітні конструктори магформерс. чи аналоги) дуже прикольні. Малий над ними зависає час від часу
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я взагалі не в темі. знаю що вони є. крапка.
    розкажіть в чому прикол?
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну от. Влад старший, то я ще маю пару років в запасі насититися конструкторами, правда, я не впевнена, бо то не так я, як чоловік їх скуповує. Перший набір був лише 2.5 міс тому, а вже маємо добряче тих коробок)
    І теж в нас зараз такі одноразово-творчі в фаворі речі: наліпки, розмальовки, аплікації, гравюри і т.п.
    Ще хіба хочу магнітний конструктор спробувати, але не знаю з чого почати)
    Настільні мажмо лише лото, то дуже рідко згадує за нього. Ще хіба докуплю доміно, меморі. Бо решта, то більше для мене. В "бродилки" бавимося, але то так, ще не серйозно, бо ходжу всерівно я за нього:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мій конструкторами взагалі не бавиться, терпіння не вистачає. Хіба порозглядати-покрутити в руках, а складати не хоче. Зате в фаворі рольові набори. Того року замовив на д.н. і Мик.: набір фортеця з лицарями, піратський корабель, щось з "Героями в масках", робот, меч, що світиться.
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я вже точно наситилася. От зараз в роздумах, що б то таке підібрати дітям на Миколая, щоб і їм сподобалось, і було функціональне, і негабаритне...Старшому наче просто - можна Лєго, але я направду сумніваюся в доцільності, маємо два набори і цього достатньо для гри, і для вільного конструювання, а не лише по інструкції. Молодшому взагалі нічого не треба)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Які ті діти різні. Нам на дн подарували Піратський корабель, то як на мене, найменш цікавий подарунок був:) Трохи піратами бавився, як згадає, натисне кнопку-постріляє гарматою. Стоїть в бабці з дідом, навіть додому не забирали.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну то ти мене розумієш. Теж вперше не склалаю списків і не зависаб на сайтах:)
    В нас, правда, далеко не два набори, але погоджуюся, що і їх достатньо може бути. Як "подарував" йому братик перший набір маленький, то цілими днями носився складав-перескладував, напам'ять повивчав. А як почали задарювати, то вже за деякі давно не згадував. Правда, є дні, коли витягує весь кейс і заставляє мене всі з ним набори перескладати по новому. Моє завдання просто сидіти збоку, інколи підтверджувати, що все правильно, раніше ще сторінки мала перегортати.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    аналогічно...в дитячій можна відкривати магазин і потрохи продавати, навіть не помітить;)
    маю одну ідею на Миколая, зважаючи на поведінку сина останніми днями - різочка! а що, і негабаритне, і функціональне:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Креативно Креативно x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Скажіть, де брали, щоб не підробки? В Будинку іграшок, наприклад, є, то норм?
    --- дописи об"єднано, 29 Жовтень 2018 ---
    Та сама тільки в неті бачила - пупси, продаються заховані в кулю, як сюрприз, є різні серії, є які частіше трапляються, є рідкісні... якісь аксесуари до них є...
     
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    На мою думку біговел, вже трошки запізно брати, навіть той більший. Дитина швидко переросте його. Моя Дитина катається на тому більшому з 2х років.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, а дівчачі конструктори якісь порадите?
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Лего френдс є для дівчат, моя не до конструкторів, ми не маємо, а в знайомих дівчата гарно ними бавляться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Можливо :) У нас насправді не так багато іграшок, тому в пошуках нового :)
    СТО це ось такий набірПарковка-конструктор «СТО» (78 элементов) - Оптовый интернет-магазин WAVE | Купить оптом, цена Парковка-конструктор «СТО» (78 элементов) (MY3105) в Киеве, Харькове, Днепре, Одессе, Запорожье, Львове. Парковка-конструктор «СТО» (78 элементов) Отзывы, фото, характеристики, склад , Артем показував, що хоче на дн (здається в Чудоострові дивились офлайн, а вже в неті шукаю, може десь дешевше є).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    моя дуже добре бавиться лего дупло. Мали два різні набори зі звірятами, недавно докупили просто пачку кубиків різних 80 шт, щоб було більше з чого будувати. Вона тим бавиться в зоопарк, будує хатки звірям, часто тим займається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А можете порадити якісь аналоги? хочу щось спробувати, але не знаю, чи малому "піде".

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    нажаль ні. нам подарували оригінал.
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В нас є Magnetics. Діти обоє з ним зависають. Та я і сама люблю щось поскладати з нього. Але теж не дешевий:girl_sad: