Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @raspberry , дякую. Можете контактами продавця поділитись?
    Ну і значить відпала ще одна проблема. як питатимуть --що купити малому на ДН., бо в нас мами запрошених дітей, звикло уточнюють що хотів би отримати іменинник.
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Кину в відгук. В нас теж прийнято питати, що подарувати. Вчора в дочки був ДН. Всі подарунки в "десяточку":girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. fillette

    fillette Well-Known Member

    Ми маємо keenway, але він просто з звуками і мелодіями. Має кріплення. Дитина бавиться від 7 міс і до тепер 1,4.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    У нас було ELC, якість супeр, зі звуками.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В фб є група львівська, там є по притомних цінах
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2018 ---
    В нас winfun. Там тільки мелодії, без мови. Але все решта, як Вам потрібно - на ремінцях, компактний, якісний і цікавий :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Якщо то для того, щоб дитина сиділа в візку, то не поможе ;) може перший раз хіба. Я теж надіялась чимось зацікавити, але помогло ні з одним ні з другим малим.
     
    • Креативно Креативно x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    І мені напишіть, будь ласка
     
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Можна і мені, будь-ласочка.
     
  9. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дякую, вам, дівчата. Вибрала панель-руль, ви супер порятували мене
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Чим бавляться дітки у віці від 1,5 до 2 років? Бо я вже дивитись не можу на наші пірамідки і сортери... (ну ви зрозуміли, що то мама мусить бавитися з дитиною). До пазликів ще не доросла. Маємо, але бачу, що не цікаво їй. Розмальовки зарано...
    Що би такого цікавого прикупити для домашніх ігор?
     
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Happy Fiancee наш бавиться різною фігньою, чесно. Кольорові палички просуває в дірочки (заодно кольори вчимо), маленькі бомбончики розкладає в формочки для льоду і т.д. Желе бавиться - заливаю в формочки желе з компоту з ягідками чорниці - то він перебирає, вибирає ягідки, розмазує)))
    Ще тепер багато бавимося іграшками Little people (будиночки, машини, автобуси, ферми з якимось кнопочками) - то в фаворі. 20180609_175037.jpg 15310655725124268531372074919967.jpg 1531065654838420402028684765654.jpg
    Бавиться ще з радістю такими іграшками, що пхати треба - типу дитячий пилосос, возик, і т.д.
    А, і ще коробками. Ми з великої коробки зробили будиночок, то він лазить туди-назад, в "хто в будиночку живе?" граємо.
    Конструкторами (мега блокс, і лего дупло), дерев'яними фігурами не бавиться зовсім, висипає з коробки і навіть не підходить. А знайома дівчинка залюбки бавиться мега-блокс, може годину складати САМА!
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мої дітки активно гонять машини. Будують. Є набір дорога vtech - теж занятна штука. Але то хлопці. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та моя теж машинки любить. Думаю, що якийсь автотрек чи залізниця нам згодиться. Книжечки любить. Але мені вони вже теж приїлися, то треба трохи оновити.
    Лего ніби трохи рано (?) Взагалі як їй не виходить щось скласти, то нервується і кидає.
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми Дупло якраз в 1.5 купили, то досить активно бавився на початках. А так крім сортерів, рамок-вкладок, пірамідок, книжечок любив залізти в палатку з купою машинок і там собі ними бавитися. Ще бізібордом в той час часто бавився, залізницею теж трохи любив, але вона скоро поламалася в нас, тому беріть якісну)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ми лего дупло бавимось від 1 року. Купувала з тваринками, будиночки, то трохи бавилась, двері , вікна відкривала і тваринок клала. Ще бавимось, в таку гру, що є на листку 8 картинок і є 8 карток, треба назвати предмет і покласти на листок. Гра саморобна, тому назви не скажу. Ще має такі пазли з дерева, що на дошку треба покласти в отвір відповідтий по формі предмет.
    Вчимо цифри і букви.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Корисно Корисно x 2
  16. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Ми бавились кінетичним піском. Взагалі він в нас найбільш затребувана іграшка і дотепер

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я Вам тако скажу. Лєго ніколи не рано :) Моєму молодшому рік. То він любить ті кубики носити, складати один до одного, роз'єднувати. Старшому перший набір лєго подарували ще до року. Теж бавився.
    Може то просто я фанат лєго, але я вважаю, що лєго має бути багато. Тому треба поступово поповняти запаси, щоб коли дитині вже реально було цікаво з того щось будувати, то щоб було з чого будувати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Малому на 2 роки подарували такий сортер, бавиться сам, але він в мене впринципі бавиться сам
    І ще він малює, я даю трошки води, пензлик і фарби і він собі щось там мазюкає, ще можна водні розмальовки [​IMG]
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Пальчикові фарби в ванній. Дупло. Якщо з забавок
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Пальчикові фарби їй не сподобалися. То поки на якийсь час відклали.
    Водні розмальовки є. Ну так щоб аж захоплювало, то не скажу.
    Кінетичний пісок є. Але в нас якби пісочниця під хатою, то я щось не хочу ще в хаті піску. Принаймні поки літо.
    За лего все ж повивчаю, бо такого не маємо. Може справді піде, бо любить всякі сортери, пірамідки.