Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Щось типу тих всяких спорткомплексів дитячих мала на увазі; можна гірку ще, якщо є подвір'я.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Чоловік зробив ще минулого року дерев'яну пісочницю з гіркою, сходами і терасою, то там планується будиночок і всякі лазанки по боках ще. Поступово дореалізуємо:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @Miss Sixty в мене зараз малюк гарно бавиться в ігри настільні, такі з простіших. От Лото з тваринками від Аріал взяла, то не випускає з рук, тягне всюди за собою. А от Доміно мали давніше то не пре його.
    Пазли ще трохи поскладує, але вже майже перегорів ними, хоч всеодно є улюблені картинки
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    За настільні теж думаю спробувати, але то хіба не на день народження а так просто. На дн всі хочуть щось грандіозніше)
    А пазли мій вже теж трохи перегорів, має вже велику досить колекцію.
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ну, він мені трохи інший, не як аналог гри зі звичайним піском вдома. Але, дійсно, літом загалом "домашні" іграшки не такі затребувані.
    Магнітного не маємо, але був минулого року у списку до дня народження , от конкретно який я розглядала, не пригадаю (чи не український виробник? В Будинку іграшок вони були, то за 1000 грн можна було купити великий набір (якщо в малого є тяга до конструювання, то як вартісну річ у якості подарунка можна розглянути (я от і далі про нього ще думаю), а як черговий конструктор "попробувати" чи як цікавинку - тоді б не купувала).
    Тут такий момент - якісні ігри недешеві, а вік справді такий, що лише старт в цій сфері (2,5-3 то ще фактично, вік для лото і мемо), і складно спрогнозувати, чи піде дитині , тому і рекомендувати щось конкретне складно, напишу деякі, які знаю, може впаде щось в око:
    Одна з найхітовіших малючкових - Lotti Karotti (Funny Bunny) від Ravensburger, простенька по суті, але гарно оформлена, тому, мабуть, і є в топі в діток.
    Балансіри - знаю дорогі Haba, Goki (на кідстафі продають), мають і аналоги бути, Мікадо, Дженга, Plitsch platsch pinguin у Ravensburger є.
    Granna - Кіт у мішку, Монстри, марш до шафи, За грибам, Моя перша вікторина.
    звісно, 4 роки і далі - зоряний час дитячих настільних ігор.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Що подарувати 6-річній дівчинці? Щось зовсім я не в темі)
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Моїй майже 6-річній треба вже і самокат більший, і велосипед, і рюкзак в школу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    що подарувати 9 річним хлочику і дівчинці?)) крім лего))
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    якщо мають братів-сестричок- можна повітряний хокей.. чи якусь гру настольну
     
  10. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Цікавить мавпочка на палець ( не оригінал), дуже мала хоче на день народження. Можливо, хтось має, як вам якість і чи взагалі вартує?

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    цікавить де можна купити чи замовити конструктори отакого плану щоб по вигідній ціні (може закордоном?)
    або якщо знаєте дуже пристойні аналоги - порадьте
    21602806_images_2161396798.jpg
     

    Вкладення:

  12. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Магнікон український(здається) аналог, цілком пристойний за якістю.
    Нам і китайські дарували не одноразово, теж досить ок. Ми тримаємо вимішаними, то досить важко відрізнити. Але китайські треба брати на алі у провірених продавців. Вони теж не надто дешеві.
    Але забавка прикольна. Сашкові не набридає. Періодчино дістає бавитись.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дякую за інфо. і я якраз сумнівалася чи розміри співпадають і потім можна буде комбінувати
    чула ніби з Америки можна замовити дешевше оригінал, але поки не знайшла звідки

    бачила Магнікон, ніби нічо такий. українською пише, виробник Китай. Ну в оригіналу певно теж Китай))
     
  14. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Порадьте що може порадувати дуже непосидючого і активного хлопчика 4 рочки? У сина дн скоро, а я поняття не маю, що б таке цікаве знайти... Крім конструкторів, плей дога, мозаїк і т. п. Любить зараз все "супергеройське". А я і не маю часу по іграшковим магазинам полазити. Може підкинете ідей?)))

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  15. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Підкажіть які конструктори можуть зацікавити 3-ох річну дівчинку. Хочу на ДН щось замовити, дивилась на Lego Duplo, але там небагато деталей і ціни високі, можливо є щось бюджетніше і якісне?
     
  16. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Подивіться аналоги Sluban або JDLT, здається. Вони пристойні по якості і гарні

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, виручайте, бо голова скоро трісне:)
    Шукаю кермо іграшкове на візок.
    Щоб цікавий був, мав кріплення на бампер у вигляді ремінців, а не присоска, не великий та якісний і обовязкообо на укр. Мові.
    Переглянула вже масу різних, переважно без кріплення або з рос мовою. Playgro не хочу.
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Bay Blade можливо? З іншими дітьми на прогулянці може гратись, тепер всі ті беї носять. Трохи його на місці затримає.
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    О , @raspberry, я прийшла про це питатись..
    Просвітіть мене - "паролі. явки,ціни ".
    На мій погляд - якась фігня! Але бачу, що в малого очі горять..хоч ще не просить, лиш згадав, що хоче на ДН.
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @nibysh, мій малий вже кілька місяців бавиться. Спочатку купили прості базарні (в середньому 100 грн.). Йому того ставало вдома побавитись. Потепліло, вийшов на вулицю, а там хлопці всі з тими беями, турніри влаштовують. Купила йому оригінальні, від Hasbro, щоб вигравав (в магазинах від 400 грн. Я купила у продавця на олх, з США замовляє. Є беї від 250 грн. і далі, залежить від типу і сили бея). Мені навпаки та забавка подобається. Розвиває моторику, дітям цікаво бавитись разом, комунікувати.
    Ті турніри на спеціальній арені пластиковій проводяться, але я не купувала. Вдома Влад брав пластиковий круглий тазик:girl_crazy:, а на вулиці фрізбі використовує:girl_smile:Зимою чула, що діти ті піддупники пластикові для того купували, бо оригінальна арена дорога.
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2018