Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Дівчата порадьте добрий аналог треку хотвілс. Дитина дуже хоче, але ціна кусюча. Я хочу трошки кращий (більше деталей), за ціною найдешевшого хотвілс. Але щоб не розсипався.
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, хочу спитати поради. Нам багато іграшок подарували. Частина з них зламалася. Щось поремонтуємо, щось викинемо. Але...
    Так як іграшки подаровані близькими людьми, які ще й до всього добре пам’ятають, що дарують, як реагувати на питання: я вам дарувала таку «машинку», а де вона?
    По реакції бачу, що люди ображаються, коли я викидаю подаровану річ. Але ж не зберігати поламане чи зношене (як от одяг)...
    Словом підкажіть щось на цю тему...
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чесно - дивне питання...Тобто люди дарують іграшку в надії, що ви її поставите на почесне місце і щодня згадуватимите "Ой то ж нам Тьотя Іра подарувала!!! Ото ж радість яка". Я теж викидаю зламані іграшки і мені все одно хто їх подарував. А як хочуть ображатись - будь ласка....Я б забила...Ну або скажіть, що десь "заникалась" іграшка і не можете знайти. Для чистого спокою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я б сказала, що дитина залюбила ту іграшку "до смерті"


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    На майбутнє: складайте список бажаних подарунків і роздавайте бажаючим дарувати. Якісні іграшки дорогі, я завжди пропоную кільком людям скинутися або подарувати частину грошей. Бо китайський мотлох в мене вилітає в смітник через день-два, радості ні дітям, ні дарувальникам. Ну а як комусь хочеться подарувати і згадувати про це при кожній нагоді, то його проблеми. Я б так і казала, що зламалося і довелося викинути, бо ремонту не підлягає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    плюс 1
     
    Останнє редагування: 19 Січень 2018
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Вона зламалась і ми її викинули
    Ображайтесь у відповідь, що подарували неякісну іграшку :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
  8. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Сказати, що іграшка була в дитини однією з улюблених з усіма витікаючими наслідками - зламалась і ремонту не підлягає.
    Чесно кажучи, у мене б очі на потилицю полізли від таких запитань. Завжди даруємо племіннику іграшки. І не тільки ми. Відповідно, їх вже назбиралась ціла купа. Є такі "поломушки", якими малий дуже дорожить, бо використовує їх в якості запчастин при конструюванні якихось фантастичних моделей. А якщо зламане і використати не можна - на смітник. Ми самі кажемо, щоб викидали непотріб - нове купиться.
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Haidee десь так і робимо, коли питають, що подарувати. Але дуже часто не питають і дарують на власний розсуд. В принципі в нас поки не так багато іграшок. І більшість таки з тих кращих, якісних. Та я реально здивована, як іграшки ламаються швидко. Це ще дитина не дуже ними і товче...
     
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Happy Fiancee поламані іграшки можуть бути небезпечні і покалічити дититну. Безпека дитина понад усе.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Подивіться matchbox 3 level garage


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, чи буде цікаво дитині в рік бізіборд? Треба подарунок, а в мене ідея з тим бордом).
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Буде цікаво. Нам на рік якраз подарували

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Цікаво. Хороший подарунок, нам саме на рік подарували

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Optima

    Optima Member

    Якщо актуально) вже другий день малий активно бавиться голодними бегемотами від Hasbro, якість хороша, зважаючи на те, що малий лупить по ній з усією силою)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Брали на розетці чи б.у?
     
  17. Milena

    Milena Member

    Прошу підскажіть де ролики (бажано центр) можна купити? Може хто знає де є знижки?
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    +1 якщо не знаєте що казати - кажіть правду.
    Іграшки ж ламаються, бо ними бавляться. Навіть самі дорогі і міцні.
    Ми замовляли на олх, з Одеси, рюкзачок з захистом, роликами. Відносно недорого (профільтруйте пошук на олх). Якщо до якості рюкзачка ще можна зауважити :), то ролики розміром 28-32 поки що тільки осінь відкатали - але вони супер.))
     
  19. Optima

    Optima Member

    то подарунок, але нам купували його у Вікторії Гарденс
     
  20. Milena

    Milena Member

    Дякую
    Не було вже часу замовляти, а по місту мало де залишилось з минулого сезону в наявності((
    Купили в Скрині на 2 поверсі