Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Як любить і вміє складати то подивіться на такі « дорослі» конструктори


    Ми купували першу. Вона дійсно класно їде від соляного розчину. І сама іграшка така цікава.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В нас була улюблена іграшка пульт від фішер прайс
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    І в нас довго улюбленим був пульт від фішер прайс, скрізь з ним брали. Ще любив музичну книгу від фішер прайс, але десь після року її мав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Може кого зацікавить. Бо я обрила весь нет в пошуках деталей до лего (до наборів сіті та технік). І яке було моє здивування, коли знайшла інтернет-магазин у Львові. Це той же самий магазин, що в Магнус і на Театральній.
    Вибір дуже великий. В принципі найбільший з тих, які я зустрічала.
     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, чи буде цікава іграшка "Ноїв ковчег" для дівчинки 2.4 р? Він мені так сподобався :girl_in_love: Але чи дитина буде бавитись? І ціна не маленька, бачила по 999 грн. Можливо, хтось купляв дешевше, здайте точку:d25: але бажано оргінал. Відгукніться! Або ще якусь цікаву іграшку порадьте, щоб дитину забавити у довгі зимові вечори.
     
  6. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    А де купляли?
     
  7. Optima

    Optima Member

    дорогі форумлянки, порадьте, будь ласка, настільну гру для хлопчика 3 р. 10 міс. Маємо лише мемо, яке досить швидко йому набридає, доміно по правилах грати не хоче, будує вежі)
     
  8. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Дабл!)
    Djeco має море кльових ігрор карткових на такий вік. Bata-waf, Mistigri, Dodо, Лото їхнє також має бути цікаво.

    Ще нам кльово зайшла магнітна дорожня гра Ноїв ковчег, від Смартгейм. І тієї ж фірми Колір-код. Але якось не на довго зацікавив малого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Моі грають в Уно. Меншій треба трохи помагати, але думаю що ще досвіду мало має.
     
  10. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Я купляла на олх з пересилкою вийшло здається 780грн.Моєму малому 1р4міс,то любить бавитись
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Не знаю, чи буде цікавою іграшка, але однозначно дешевше оффлайн, напр.на кідстафі. Принаймі стосовно цін на те, що я порівнювала

    Тут важко вгадати. Дабл в такому віці наш малий ще точно не грав (він і зараз, 6 років, не дуже любить цю гру). Уно теж пізніше почав грати. Ми мали доміно із звірятами, потім лото (виробництво ашану - гарна якість), а тоді вже пішли "броділки". Імхо, варто в таких випадках брати не дорогі фірмові, є цілком нормальні українські аналоги. "Ранок" ще нагадала ігри, типу пазлів, напр. частина і ціле, теж син складав, може в 3 роки
     
    Останнє редагування: 16 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Хочу поступово купувати різні деталі для лялькового будинку донечці. Може хтось має такі, і допоможе обрати між ікеївськими меблями і будинком, і sylvanian dollhouse (там живуть звірята і меблі дрібніші).
    А ще цікавить, що з іграшок battat цікаво вашим діткам +- 2 роки?

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я купляла похреснику гітару-пес- дуже сподобалась і малюку і батькам)
     
  14. Fish

    Fish Well-Known Member

    Таких не мали, але дуже подобається ляльковий будиночок від Playmobil. Правда, якщо дитинці 2 роки, може бути зарано. Як варіант, можна спочатку видати без дрібних деталей (там маса посуду, інших хатніх дрібничок), а як підросте, додати. Іграшка у нас виявилась дуже надовго. Наша його отримала в 5 років, зараз 9 і досі часом бавиться. Якщо Ви дивилися на Sylvanian, то деталі там приблизно такого ж розміру. Тільки от коштує зараз він не дуже гуманно :sad: Ну але він просто чудовий.
     
  15. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Якщо для 2 років - може бути заскоро. Я своїй почала з трьох років купляти. Вам підійде якісь меблі і будиночок без дрібних деталей - наприклад деревяний. А Сільваніками тільки вот почали бавитись і їхнімі меблями також.
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    нам 2 роки тому подарували Джангу. малий теж мимоволі зацікавився, почав грати з нами, причому мусим вчитися грати акуратно, бо не хотів, щоб башта впала. крім того, Джанга чудово надається до будівництва всяких веж та лабіринтів. він такі чудові речі з них вибудовував, що я реально дивувалася)
    п.с. то він сам Сфінкса побудував. правда, він не знав, що то таке є насправді)))
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  17. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Дівчата, чи вартує купувати такого песика в межах 400грн+, маю на увазі Китай :girl_in_dreams:
    [​IMG]
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата. а вкого є конструктори мекано? як вони вам по якості? чи бавляться дітки ними?
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я колись хотіла своїм Melissa&doug купити. Але щось не склалося і взяла "на початок" такий від keenway. Дуже банальний і простий, але вже 3 роки одна з найбільш ходових іграшок. А на 2 роки взагалі супер.
    Такий дрібніший я би раніше 3 не брала, а краще ще пізніше.

    my_dream_home_keenway_k22032_images_1685368647.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Я Вам скажу з іншої сторони - маємо оригінал ( подарували). І він не коштує своїх грошей... Собака, як собака.... Тож, краще Китай.

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1