Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Fish

    Fish Well-Known Member

    Може, комусь інфо пригодиться. Коли не користуєтесь довший час іграшками з батарейками, то батарейки витягайте. Знайшла наш чарівний горщик Fisher Price, батарейки потекли, не працює, до того був в ідеальному стані. Ніби і знала про таке, а тут не подумала. Якби хтось хотів з тим побавитись і розкрутити- промити- спробувати направити, то можу віддати, нам не потрібний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Якщо ніхто не зголоситься - я б забрала. Нам потрібні фігурки. Бо я наші прокип'ятила :girl_blush2: і вони деформувались
     
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мами дівчаток, чи маєте на господарстві скриньки для прикрас? хочу купити на подарунок, цікаво, чи ті китайські з балеринами дуже старшні і варто брати шось ліпше? дивлюсь в інтернеті
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    IMG_4923.JPG
    Чіко Дуо

    --- дописи об"єднано, 6 Вересень 2017 ---
    Муз. ферма kiddieland
    І є окремо набори звірів
    IMG_0702.JPG
    IMG_0703.PNG
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата, чи можна якось реанімувати пластилін play doh? дуже хотіла брати дитині все якісне, то наш перший пластилін, з амазону замовляла по якійсь там знижці. І шо?!! трохи поліпили тай він такий тугий тепер, шо торба!! Ясно, що після ліплення ми його в банки ховали, ну але ж дитя поки там бавиться, нащипає якихось кусочків, воно отак лежить там хв 10-15 поки їй треба для гри. І так за якийсь час певно повсихало по трохи і шо тепер?
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А я не можу натішитися "хенд мейдним" тістом - аналогом плей до. Знайшла в фб жіночку, що робить його вдома. Замовила 9 кольорів ще на початку літа. Досі всі гарно ліпляться. І зберігаємо в кульочках на застібку. І ціна приємна:)

    Надіслано від мого LG-H422, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Novyzna

    Novyzna New Member

    За Плей До не скажу, а от Tutti Frutti (то не зовсім пластилін, а маса для ліпки, супернатуральна :) ) прекрасно реанімується звичайною водою. До речі, прекрасна альтернатива пластилінам - ліпиться гарно, кольори яскраві, запах приємний.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Чим бавляться 5-тирічні дівчатка?
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Доглядають великих пурсів типу БебіБьорн
    Складають Лего Френдс
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Можна.Колись коліжанка розповідала,що відновлює від твердого. Я і спробувала.Якось прибирала і знайшла, вже такий доволі твердий кавалок. Залила трохи водою на ніч. Вранці побачила в стакані цікаву масу( води забагато влила :) ) але виклала щоб полежав. Підсох і ок. Практично такий як і новий з банки. Пластичний і тягучий ;). Пробуйте перше з меншими кавалками і меншою кількістю води.

    @бетменша, скриньки не страшні, але якщо у вас будуть мати властивість падати :-D ...
    Бо у нас з допомогою братика вони таку властивість мають O:) то таки розвалюються швидко. Спершу балерину розчленували... Потім всі прибамбаси - дзеркальця, скельця повилітали.
    @Hermi, моя бавиться своєю Катрусею (лялька капуста, вона її вибрала сама і з нею нікуди не розлучається тепер) Барбі, пластилінами. Розмальовує фігурки, малює через трафарети. Миколай нам певно принесе мікрофон :) бо дуже любить оту всяку концертну самодіяльність
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ну то я, певно, правильно зробила, бо купила дорогу від goki))
     
  12. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Хочу замовити малому трек hot wells. Порадьте, які варті уваги.
     
  13. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Давніше питали, як реанімувати плейдо. Так от, замотати в вологу серветку і назад в баночку на кілька годин. Я ставлю на ніч, зранку розімнути трохи і як новенький.

    Надіслано від мого F5321, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    порадьте де можна купити героїв робокара полі не за всі гроші, але й не зовсім одноразове. Мені треба такі що хоча б мінімально трансформувались.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ми купляли в дитячому магазині Кузя і в Арсені на вул. Патона в якомусь маленькому магазинчику дитячому. Правда, 2 роки тому, ціна була 120-140 грн.
    Не зовсім одноразове, але моя молода команда за деякий час таки лишила ріжки та ніжки. Більше, ніж за півроку, щоправда
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Маємо кілька оригінальних «за всі гроші». Але одного не було, то купили в магазинчику з іграшками в Арсені на Науковій «не за всі»:girl_crazy:Якість, звичайно, гірша, але дуже навіть достойна. За пів року ще всі деталі на місці, трансформується, але в вигляді машинки не тримається міцно. Треба акуратно їздити машинкою, щоб знов у робота не розлетілась. Ми шукали Роя, а там знайшли Супер Роя. В оригіналах такого нема. В нього додатково ще купа накладок різних в комплекті. Син був в захваті:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Теж таку маєм, класна. Але нам вистарчило на декілька разів. Донька пройшла всі рівні і тепер вже не цікава їй та гра :sad:


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчата, чим бавляться 3-річні дівчатка, скоро день народження і Миколая, всі питають про подарунки? Конструктори, ляльковий будинок, кухня, плей до є.
    Хоче мікрофон, в кого є, який обирати? І ще бавиться в магазин, то думала касовий апарат замовити, теж цікавлять відгуки