Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

1. Havronia

Havronia Well-Known Member

Хотвілси і треки в різних варіаціях, рольові ігри (супермаркет, лікар, набір інструментів, набір посуду), набори плей до, книги, набори з улюбленими героями мультиків, м'яч, самокат.

2. loveterapy

loveterapy Матуся-Анюсі

А можете підказати конкретніше за наліпки? Як виглядають і де купити. Бо я щось не можу нагуглити.

Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk

3. Tempernice

Tempernice Well-Known Member

• Подобається Подобається x 1
  4. VesnaKrasna

VesnaKrasna Well-Known Member

дівчатка, похреснику 9 років. шукаю подарунок. сума 1000-2000 грн. дуже любить техніку, збирати-розбирати, можливо модельки якісь. попросив подарувати дослівно: "щось на розборку" ;) Матусі хлопчиків, підкажіть, що б то могло бути

5. MalvinkaLv

MalvinkaLv Active Member

Є непогані деревяні конструктори укр.виробництва, на багато детальок, різна техніка, досить оригінальні. Нам подарували комбайн "на виріст", на ньому пише 14+, але на 9 років таке мало б бути ок. Є в антошці, в неті.

6. Akina

Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

Електронні конструктори типу "Знаток" або схожі гляньте, якщо ще не має такого - дуже цікава цяцька :)
    Якщо захоплюється Лего, то щось із "дорослих" серій Лего - технік чи зоряні війни, наприклад (на них на коробках навіть пише 7-14)

Останнє редагування: 19 Липень 2017 у 21:21
  7. Aster

Aster Well-Known Member

Скажіть, будь ласка, десь на Посиденьках колись була комерційна тема, де продавалося все від Djeco. Тепер все обшукала - не можу знайти? Вже нема такої теми чи я просто не бачу?