Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Дуууже слабо там відображений асортимент. А в магазині ще й продавці гарно все розказують-підказують, хороші такі)
     
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    дівчата, порадьте, будь ласка, чим ваші дівчатка бавились в 2-2,5 рочки. Бо я щось в повному ступорі. Всі питають, що подарувати моїй малечі, а я не знаю. В неї зараз найцікавіше, то пісочниця на дворі. Але до того діла, звичайно, все є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Kazkivnycja Лего дупло в нас дуже добре йде, ті фігурки тваринок прикольні, з кубиків вежі будуємо і хатки для тих звірят.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Може якісь цікаві набори з кінетичним піском

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    от я щось досі не переконалась до кінетичного піску, маю маленьких наборчик, то скінчилось все тим, що Мелася брала його в жменю і розпорошувала по всій хаті..
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    До акуратнішої гри кожен доростає по-різному. В нас то точно не самостійна гра

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та я з нею бавилась, робила пасочки, фвгурки там, але ій взагалі не цікаво було, а от розсипати, а ще потім так як пісок на підлозі брати рукою шмигати по підлозі, щоб вже взагалі всюди був пісок.. Тоиу я ту лавочку наразі прикрила... до кращих часів
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Діти по-різному пізнають світ, в нас після того як доріс бавитись конструктивно, то всерівно не є самостійна гра, а доріс десь після 3 років. В якийсь момент надоїло смітити і розсипати

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    будь-що, що стосується сюжетної гри, чого ще не маєте: ляльки, звірі, посуд, кухня, меблі, набори лікаря, магазину. Усілякі лото, великі пазли, пластилін. А взагалі, я досі багато купую/замовляю в подарунки на виріст, якщо на даний момент вартісних іграшок по віку нам не треба.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Мами хлопчиків , потребую поради де купити наручники -полісмена, бо стикнулася з тим, що в садочку всі хлопці їх мають, а синочка не беруть бавитися в полісмена, бо він немає :girl_cray::girl_cray::girl_cray: .... Передивилася нині фото в інтернеті , то вони мені всі одноразові виглядають ... Можливо хтось купував і може скинути посилання , які розглядати ? Чоловік жартує шо я не на тих сайтах шукала :girl_haha::girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Ligymunka а може спитай у мам хлопчиків з вашого садочку, думаю вони підкажуть.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Хто має такий конструктор Bristle Blocks? Мене цікавить, чи 2-річному хлопчику буде достатньо 50 деталей, чи все-таки варто купувати на 112 деталей? З 50-ти елементів взагалі можна щось цікаве скласти, чи при грі буде відчуватися потреба в додаткових деталях?
    Син є любителем лего дупло, тому думаю, що цей конструктор його теж зацікавить. Але не хочу, щоб зайві детальки займали місце.
    До слова, я раніше тут радилася, на скільки деталей варто купувати дерев'яні кубики у відерку. То нам цілком вистачало 50 елементів, щоб щось збудувати і розвалити, тим більше, що з кубиків виходили нестійкі конструкції. А от чи достатньо буде 50 деталей в цьому конструкторі - не впевнена.
    [​IMG]
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, хто цікавився треками. Хочу похвалити трек rik&rok
    [​IMG]
    Досить цікавий тим, що є механічний ліфт для машинки. Рекомендую :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    вони всі по якості не альо....треба шукати в наборах. Заодно матиме і шолом і ліхтарик і рацію....
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Купили на 112, то так якраз вистачає


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @fantazerka у нас на 50. але малого він не дуже цікавить. хіба чоловік щось з нього складав)) правда, малий в нас взагалі не дуже по конструкторах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    до хотвілсів він підходить?
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  18. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Мами дівчаток, порадьте яку можна придбати колисочку для ляльки такої більшенької, до 50 см.? Подобається щось типу цього.
    558000_20160730064240_1065_600x600.jpg 558000_20170414092653_1798_600x600.jpg
    Знайшла на кідстаф. Можливо десь вживу можна глянути щось схоже...
     
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я ще наші хотвілси не пробувала, але там в наборі є машинуа типу хотвілс
     
  20. TanyaAnna

    TanyaAnna New Member

    Добрий вечір! Дівчатка в кого є донечки трьох років, чим вони бавляться, які іграшки ви їм купляєте? Іду в котрий раз до хрещениці, і що куплять вже не знаю. Книжок різний вже цілу купу накупила. Може трьохколісний велосипед? А чи не мала вона для нього. Короче....ділема!!!! Дякую!!!!!