Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем tanchyk, 14 Серпень 2011.

  1. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

     
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    Я недавно в себе дома робила ден; народження в стилі диско - 70тих. Попросила гостей одягнутись відповідно. Хтось одягнувся ліпше, хтось гірше... Я купила настінні аплікації, всякі висюльки з номерками "70s", надибала купу диско музики і включила кіно Saturday Night Fever на екран. Решта забави оберталась навколо їжі, випивки і розмов. Загалом, було весело.
     
  3. NeAliona

    NeAliona New Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    в мене була суші-паті)))
    теж непогано вийшла.
    але Ваша ідея мені сподобалась, буде на майбутнє)))
     
  4. byrymm

    byrymm New Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    Дівчатка, порадьте і мені. Чоловікові 30 років буде, хочеться відсвяткувати весело і якось незвично. Бари - ні, дискотеки - ні(переросли мабуть) , вдома - нема місця. І грошей щоб не багато потратити і людей один десяток буде. Думала над саунами(може хтось не захмарно дорогі з більярдом напр., чи з іншими іграми) Бо в основному будуть хлопці, які майже не п"ють, а треба щоб було весело.
     
  5. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    У нас із друзями за плечима багато різних варіанітв святкування різних урочистостей.
    Святкували і на ковзанці, і на лижах, і в замку, і в термальному басейні, і в лісі з пейнтболом, і в сауні.

    Останньо була дуже оригінальна авантюра. Ми святкували ДН у фотостудії.
    Гості мали різні заготовлені завданнюшечки, процес виконання яких був ретельно зазнимкований. Фотографували також костюмовану "казочку", яку придумав наш ведучий. Загалом було мега цікаво та весело. І вдалось поєднати приємне з корисним (кожен з гостей отимав ще й невелику індивідуальну фотосесію). Ну і не без фуршету з фінальним тортиком.

    Для наступного разу маю плани на польоти на повітряній кулі.
     
  6. AnnaManna

    AnnaManna New Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    Якщо на рахунок сауни то можу порадити Святослав у Винниках, там просто шикарно. Дуже велике примішення, можна замовити ще чан ( він там вже є, і відповідно при додатковій оплаті вони його включать) Ми там святкували ДН сестри, нас було 10чол. то місця там б напевно ще на 10 хватило, гарний басейн, джакузі, ще всякі різні водоспади.Замовляли на 3 голини, а час злетів не замітно, бо хотілося і там і там побути, дуже всього багато і все гарно. Ціна як на мене була адекватною.(але це було 3 міс.тому, не знаю як зараз) Ще дуже приємно було що там давали самовар і багато маленьких бубликів....
     
  7. Lilimania

    Lilimania New Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    Колись чоловік організував своє ДН боулінгу "Острава" (це в кінці трамваю №2). Було дуже класно і весело. А як там дешево :khomyak: просто слів немає. Можна стіл замовити безпосередньо в боулінг-клубі (не раджу, бо дуже шумно), а можна в кафешці (сусідні двері).
    Плюс, якщо прийти безпосередньо в день народження, показати паспорт то 1 година доріжки безкоштовно. Так було колись, років 4-5 тому, не знаю як зараз. З мінусів - то там трохи попахує совдепією, ремонт не робився сто років. Але якщо шумна компанія, і ввійти в азарт боулінгу, то це впринці не матиме великого значення.
     
  8. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    Якщо вам ще актуально... Святкували Новий рік в ПАБі Пивниця, що на Сихові, є і сауна і більярд і кухня в них чудова, ціни середні, нескажу, що зовсім дешево, але якість відповідає ціні. Адміністратор відповідально ставиться до організації банкетів, можливо тому, що недавно відкрились... заробляють авторитет. Ось тут знайшла їх фото http://vk.com/album-43459079_163446901
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2013
  9. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    В мене ДН за пару днів... Думала забити на то свято, але подружка мене майже вмовила якось відзначити. От почитала темку, але нічого такого не знайшла.
    Дуже хочу на якийсь дах залізти з видом гарним. Звучить дико, але люди всі адекватні, ніхто напиватись не буде, та й буде нас максимум 10 чоловік. Може хтось знає, де нас не зразу помідорами закидають? Або хтось добрий пустить на свій дах, будемо дуже чемними :girl_blush2:
    Є ще ідея арендувати трамвай, от шукаю. як це можна зробити.
    Може, хтось щось підкаже? Хочеться чогось цікавого і недорого (банька, дискотека, більярд не підходить)
     
  10. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    в мене також скоро ювілей, тому хоч не хоч, а святкувати треба=)) думаю над Динамо Блюз, от тільки не знаю наскільки там комфортно з дітьми...поки що в роздумах...хочеться щоб було весело, смачно й наші дітиська задоволені були)
     
  11. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    Щось придумали?
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    порядьте невеличке кафе ( затишне і приємне ) в районі Сихова, Стрийська-Наукова ( перехрестя).... хочемо чисто символічно відсвяткувати ДН для своїх ну і щоб можна було там з дитиною бути ( щоб не палили і не холодно).
     
  13. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    Ми в екрані святкували в окремо ми залі. З 14 гостей 4 дрібних дітей. Нам все підійшло.
     
  14. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    А хто знає, де цікаво буде святкувати ДН дітям, бо проблема у віці 10років, уже не поведеш будь-куди
     
  15. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    Чула, що у Бульці є дитячий боулінг- для дітей в такому віці дуже цікаво.
     
  16. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    на цьому й зупинилася, відсвядкувала своє ДН саме там, все сподобалося, обслуговування, страви, особливо м"ясні й музика, музика в той день була просто супер. приємним сюрпризом була знижка 25%,яка дається на свядкування ДН.
     
  17. ZOSYA Bulyakova

    ZOSYA Bulyakova New Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    Привіт! Ми святкували ДН сина (10р) у Лазертаг. То є на вулю Бузковій, за "Сафарі".Хлопці бавились у стрілялки. Вони там абсолютно не травматичні і цікаві, катались на роликах. Там ще є картинг, тир, всілякі ігри.Прямо там є бар. Ми замовляли піцу, сочки, солодке. Я задоволена. А, якщо піти у день безліміту, то взагалі супер!
     
  18. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    Недавно були там саме на дитячому дні народження. Якщо в теплу пору, то на терасі з дітками просто супер, ще й були аніматори, які дітей бавили, а ми за столом сиділи.
     
  19. juli26

    juli26 Active Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    а я поїду свої 30 святкувати в Карпати на 2 дні з тісним роднним колом - щось не хочеться помпезності ресторанів,кафе....а так по простому .Було б ДН в зимнішу пору року то святкувала б в кафе,...а так влітку сам Бог велів на природу)))).
     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    але черга велика в цей день(
    дорослим там також буде цікаво:girl_claping:, наступний раз треба брати чорну футболку зверху на жилет, і тоді хай начуваються всі ;)