Ідеї для корпоративу

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Letunka, 12 Вересень 2011.

  1. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    На мою думку, якщо є "кістяк" - декілька ініціативних, креативних і без комплексів людей, і є бажання - все вийде!
     
  3. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Маю кілька варіантів отих "театрів" + якщо придумати якісь костюми ( невеличкий аксесуар від найбільш вдалого до найбільш " брєдового") до кожного персонажу, буде дуже весело.
    Також ми зазвичай проводили для учасників вистави безпрограшну лотерею. Ну,і призи " а-ля"- крем - автозасмага, а виймали мастику для взуття, чи романтична подорож для двох - два трамвайні квитки. Тобто приблизно на кількість учасників вистави розраховували лотерею.Кожному
    діставався подарунок-прикол.
    Конкурсів троха можу позбирати, покопирсатись в пам"яті, якщо тре, а ви вже їх фільтруйте, бо немає єдиної формули, яка працює на всіх :)

    Погоджуюсь. Але з досвіду знаю одній точно то буде важко. Тре шукати когось на підмогу. Цілком можна впоратись і без спец запрошених ведучих.
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    забронюйте столик в кафе де буде живий концерт, у Львові таких закладів багато. Лівий берег, Культ, Грушевсього, Люфт... готова забава і танці гарантовано.
    Вам лише замовити страви треба буде.
    Правда, якщо у Ваших працівників звичка слухати попсу російську то такі кафе не підійдуть.
     
  5. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

     
  6. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Не зовсім так. Просто особисто я ніколи такого не організовувала і участі не брала. Ще одна людина на підмогу є - якраз ініціативна і без комплексів. Та й наш народ лише розрухати треба - далі легше буде, самі проситися будуть :)
    Тому пропонуйте цікаві конкурси! Бо насправді маю стільки роботи зараз, що не маю часу визбирувати щось цікаве в інтернеті
     
  7. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

     
  8. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

     
  9. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Є в мене цікаві завдання для всіх учасників корпоративу (яке кожен має виконати в певний час). Треба ще пару запасних варіантів - на всяк випадок, а в мене вже брак фантазії. Може, хтось підкаже щось цікаве? І ще не придумала, як штрафувати тих, хто не захоче виконувати їх або виконає неповністю
     
  10. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Кілька штрафів
     
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    как я не люблю корпоративы :) точнее эти конкурсы. И этих ведущих, которые бывают просто беспордонны иногда и за руку тянут. Я хочу на корпоративе пообщаться с знакомыми, которых редко ввижу тк в разных корпусах работаем, отдохнуть после работы, а не участвовать в конкурсах.

    имхо имхо

    а еще напрягают дресскоды.

    это я в предверьи корпоратива с призывом не насиловать людей, заставляя их участвовать в конкурсах. Люди разные и не всем хочется/можется в них участвовать. Тем более в таких,как танго, лебединное озеро и тд
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Lilimania

    Lilimania New Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    А я навпаки люблю всякі там забави на корпоративах чи інших гулянках. Головне, щоб компанія була весела і брала активну участь у дійствах.
    Зараз шукаю щось цікавеньке як відсвяткувати 35-й день нар. свого чоловіка, нарила цікавий сайт із сценаріями корпоративів та інших свят. Може комусь буде цікаво, дещо можна взяти http://korporativus.com/new_year/ukr/scenariy_n_g.html
     
  13. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    людоньки!! :girl_bye: підкажіть ідею на ДН фірми))
     
  14. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    зараз поки тепло (відносно) можна на природі щось... уточніть кількість людей, вік і т д....
     
  15. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    на природі ми недавно були... хотілось би шось тематичне з цікавими конкурсами
    кількість 20-30 чол. від 25 до 45 років
     
  16. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    пейнтбол не пробували? зараз погода якраз для такого. І над конкурсами думати не треба...
     
  17. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    були недавно)
     
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    Порадьте де можна гарно і весело відсвяткувати зустріч однокурсників до 100 чоловік??
     
  19. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Відповідь: Ідеї для корпоративу

    А ми були вчора всім колективом на квадроциклах на винниках а потім на шашлики. Круто провели час, погода була чудова, трек прокладений у лісі, з всякими схилами і пагорбками, в них ще знаю є пейнтбол, так що на наступний раз можна буде попробувати!
     
  20. chaeman

    chaeman New Member

    А мені здаєтсья що пейнтбол на корпоративі классно! Ми завжди так робимо, тут граємо http://bnbpaintball.com/ гарний клуб і там є де відпочити й посидіти, поїсти