Ідеальний тон для обличчя ;)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем pravovuk, 22 Січень 2010.

  1. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Довго я шукала тональний крем для себе на осінь-весну, але наразі не знайшла.
    Хочу щось із якісної, дорогої косметики, але дуже балувана я..
    Вже мала стільки різних баночок - всі мені були то затемні-зарижі-зажовті, то я від них блистіла вже через годину-2. І ніби в магазині всі ок, а через півдня бачу недоліки того крему..
    Вчора себе побалувала - купила собі отаке
    ysl1.jpg

    Хороша річ, шкіра відразу стає гладенька, доглянута.
    Але я і далі в пошуках тонального.
    Хочу, щоб був легким, матуючим, з ідеальним кольором для мене.
    Що порадите?
     
  2. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    У мене те саме з тоналкою.
    Мабуть буду брати СС крем від Ланком. Або флюїд якийсь. Саме тональний мені дуже важкий
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Monopoliya мені колись дуже Діор Diorscin Nude подобався, ну такий ідеальний. Але дорогий блін. Не було дитини, то я собі позволяла, тепер не можу. Купила Clinique even better , нічо так
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    @Naama @Vittoriya дякую за відгуки. cьогодні купила.
    Отакий
    YSL-Fusion-Ink.jpg
    з мінусів - поганий аплікатор, немає дозатора.
    Але зі всіх, що пробувала - він виявився найкращим.
    Рідкий, легкий, колір підійшов, не міняється і без жовтизни, матує. Я люблю коли обличчя не заштукатурене, сподіваюсь, він виправдає мої очікування.
    Купувала на Південному (майже всю косметику купую в одному тому ж магазині).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Розкажіть який він. Темніє? Густий? Для якого типу шкіри? Сильне криття дає? А то я подивилася відео, де Кригіна про нього говорила (і казала, що це ідеальний тональний на кожен день), потім глянула ціну.. і тепер думаю :) Але певно таки в Сефорі попробую і походжу з ним цілий день. Якщо дійсно хороший, то "псіхану", бо всі останні покупки тональних були дуже невдалі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    "Здайте" точку)))(можна в приват)
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Gentle та ніби не темніє, пристосовується до тону шкіри я б сказала, покриття легке, але я таке люблю власне. В міру густий, не надто і не надто рідкий. Ну от в тому плані все супер. Матує гарно. Для якої шкіри, а я там знаю :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Дівчата, порадьте якийсь добрий тональний крем (або пудру), щоб не залишав слідів на одязі. Маю світлі шапки, фарбуюсь не сильно але помітила що на шапці все одно залишається слід тонального або пудри.
     
  9. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    [​IMG] На мій погляд ідеальний. Лише не підійде для сухої шкіри. А для нормальної / комбінованої - ідеальний.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @pravovuk а де його краще купувати? Він не темніє на шкірі? Мені світлі відтінки підходять, там є вибір світлих відтінків?
     
  11. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Він є у Брокарді. Але я переважно замовляю його з-за кордону. Коли там є знижки ,то дешевше ніж у нас набагато виходить.
    Світлі тона є. 1n1 /1n2/1c2
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. iramr

    iramr New Member

    спробуйте тональнй Інгрід.Супер.
     
  13. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    я про нього ще жодного разу не читала негативного відгуку, але якось руки не доберуться купити, ще хвалять ВВ крем тої ж фірми
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    де у Львові продається такий крем? дякую)
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дуже сподобався Shangpree Crystal BB Cream. Не важкий, без ефекту маски, при тому такої плотної тектури,гарно маскує недоліки. Пише ВВ, але в користуванні як тоналка
     
  16. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    А звідки саме?
     
  17. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    хтось користувався таким кремом, побачила його в аптеці,думаю чи нормальний?
    крем.jpg
     
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Що це за виробник?
     
  19. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    саме цей - Ів Сен Лоран. Користуюсь, подобається. Схожий є ще в Герлен - спробую, як закінчиться цей тюбик.
    А взагалі у багатьох виробників такі штуки є.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Мені подобається і підходить для моєї жирної/проблемної шкіри лиця тонак від Ланком Teint Idole Ultra.
    Гарно маскує, гарно тримається, легко змивається... ну якось так
    Ще маю різні пробники ВВ корейських фірм. То також є деякі варті уваги

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk