Ідеальний тон для обличчя ;)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем pravovuk, 22 Січень 2010.

  1. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А я купила собі СС Урьяж)))))Дуууууууже задоволена.В мене шкіра суха і схильна до висипів-то кремчик справляється....поки що)))
     
  2. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    я теж хотіла про нього написати - забувала.
    мені дали в аптеці кілька пробників з тим СС, дуже гарно лягає на шкіру, не стає рижим, добре справляється із недоліками.
    Єдиний мінус для мене - має лише 1 колір в асортименті. Він ніби і підлаштовується під колір шкіри, але я цього року світла, без морської засмаги - для мого обличчя хотілось би на півтону світліше. Тому на зиму навряд, чи підійде.
     
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    От і я за те переживала,бо теж світлошкіра, і мені якраз треба було щоб не жовтив.
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я на зиму користуюсь тональним кремом від оріфлейм, а на літо беру сонцезахист із ББ ефектом, теж дуже гарно лягає на шкіру. Не сушить її. На літо взагалі супер
     
  5. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Маю такий СС крем, дуже дуже дуже класний! Якраз те, що мені потрібно.
    Лягає рівно, скриває класно, матує, тримається гарно.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    а який тип шкіри у Вас?
     
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    А в мене просто депресія скоро буде через тональні. Що не куплю, то не то. Як пробую в магазині, то все ок, відтінок підходить. Починаю користуватись, і бачу, що сумно. От тепер наприклад. Ніби і підібраний під колір шиї, а решта тіла набагато сильніше засмагла, тому виглядає смішно. Але ж не нанесу тональний кольору як на плечах засмага, то тоді шия буде окремо. Чесно, я в шоці, вже останні 4 креми куплені ні до чого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Як я Вас розумію....))))я так "вибирала" років два)))всю родину забезпечила тональними)))але зрештою і мені пощастило)
     
  9. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    комбі, влітку більш до жирного типу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А мені зараз підійшов Буржуа Bourjois Air Mat 24H
    [​IMG]
    По всім параметрам підходть:girl_dance: Взяла на заміну Буржуа Хеппі лайт (бо їх зняли з виробництва), і не прогадала. Легкий, не забиває пори, надає сяючого відтінку:girl_yes2:. Підійде для різних типів шкіри, я думаю, особливо для комбінованої. Може комусь теж корисним буде, але обв"язково тестити треба, бо відтінки там краще брати світліші (на моїх шкірі майже всі тональні темнішими робляться, тому беру світлі відтінки). До того мала Лореаль ALLIANCE PERFECT СОВЕРШЕННОЕ СЛИЯНИЕ [​IMG] , то рідко користувалась, мені "заважкий" був якийсь, хоч загалом непоганий, особливо як вечірній варіант.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Мій ідеальний тон це ВВ крем від Лірен.
    Має саючі часточки, не помітний, замасковує добре, в пори не забивається. Хоча капельку відчувається на обличчі.
    Але це на разі найкраще, що у мене було. Тональні взвгалі всі дуже важкі, а пудра сушить.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Купіть собі бронзер в тюбику і підмішуйте до тональних кремів, або робіть контурування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    пробйте змішувати їх між собою. світліший з темнішим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Я зараз так і роблю - мішаю такий землянистий колор адапт Ревлон з ББ темним гарньєр. Текстури не кусаються, але все одно - ефект не той. Шию вже теж почала сильніше тонувати - щоб так не відрязнялося.
     
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Може Вам вартує брати ВВ чи СС-вони адаптовтися до тону шкіри
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Ой не скажіть - вже 2 таких лежить, що мали адаптуватися. Не кожен адаптується. Вже писала - найкращий для мене був ББ недорогий польський Perfecta - його і не видно, і шкіра рівненька, і колір супер в будь-яку пору року практично.
     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А яка різниця між ВВ-кремом і СС-кремом? Просвітіть мене трохи :girl_crazy:
     
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Не впевнена точно,але СС здається краще адаптовується і має кращий доглядовий ефект....Мені ВВ не підійшли,а от СС-моє все))))
     
  19. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    BB це більше для догляду, він як зволожуючий крем + трішки тону, найкраще підходить для сухої шкіри. А СС - corecting color - тобто більше адаптується під тон шкіри і ідеальний для тих хто має всякі почервоніння і т.д. Особливо для мене, як представниці комбінованої шкіри, bb креми всі блистять практично зразу.

    В мене щось після останнього пілінгу в косметолога шкіра трішки підсушилась мабуть (хоча й не лущиться), але стала більше до нормальної, то коли нанесла свій улюблений Буржуа 123 perfect то зразу таке відчуття стягнусті з*явилось, тому зараз для мене ідеальною стала пудра від Клінік + капельку консилера під очі, і мушу визнати, що почали подруги всі питатись, а що то за нова тоналка в мене, що шкіра ідеальною почала виглядати)))
    Короче задумалась може взагалі відмовитись від тонального....хм...кому цікаво то пудра CLINIQUE Almost Powder Makeup SPF 15
    № 02 Neutral Fair (вона дорога, але я брала в брокарді її по великій знижці на своє день народження), а консилер
    LANCOME Effacernes 015 Beige Naturel, не підкреслює мої гусячі лапки біля очей, не забивається в складочки і не сушить шкіру біля очей.
     
  20. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    У_мене_на_літо_тональний_МеріКей_матуючий,а_на_осінь-зиму_Паєс_Лонг_Кавер-він_більш_плотніший.