"Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Імель, 10 Серпень 2009.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Маленька передісторія:

    начиталася я на Посиденьках купу реальних історій про подружнє життя, знаю немало і з життя маминих коліжанок, от наприклад:
    1)молода сім"я, маленький син, прекрасна робота.., як в один прекрасний день (приблизно третій рік спільного життя) дружина взнає, що у її чоловіка-новонароджена донечка...:girl_sad:
    2)історія ще однієї маминої подруги: звичайна субота, вона ходить по хаті наводить дрібні порядки, до чоловіка прийшов колєга, чоловік з колєгою мило бесідують під пиво на кухні, і з контексту виривається фраза-її власний чоловік хвалиться колєзі про коханку,з якою вже разом 2 роки!!! :girl_sad:
    3) ще одна історія-сусід наш забивав свою жінку до смерті, татко постійно мусив втручатися.
    4)одній моїй близкій родичці чоловік сказав, що йде до іншої, коли вона була на 8!!! місяці вагітності :girl_cray:

    Масла у вогонь люблять підлити друзі, дорога родина... :girl_sad:

    Таких історій, на жаль, купа...:girl_cray:

    І от моє питання-чи бувають "ідеальні сім"ї" (давайте абстрагуватися від того, що першочергово саме поняття утопічне)? Без зрад, алкоголізму, побоїв, коли людей все життя тримає Любов, а не звичка чи діти,
    коли з роками почуття тільки сильнішають, а не перетворюються в "битовуху", коли через десятки років має місце розуміння, довіра, підтримка, компроміс, коли жодного разу не жалієш про зроблений вибір...

    Чи, можливо, є якийсь секрет чи рецепт сімейного щастя? :girl_in_dreams:

    Давайте ділитися "щасливими" історіями :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 20
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    Як ви самі сказали, ідеальних точно не бувають, а от хороші - так.
    Хоча, імхо, почуття не можуть сильнішати з роками, вони просто стають іншими.
     
    • Подобається Подобається x 22
  3. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    ідеальні сім"ї бувають!!!!
    але ви самі відповіли, що тільки

    а відразу нічого готового з неба не падає на голову, типу "щастя привалило"
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    є. сімя Карапузиків і Занудок. думаю, вони одноголосно скажуть, що вони не ідеальні. але для мене збоку вони такими виглядають.


    вважаю, що ідеальна сімя - це коли є 2 обовязкові постулати - почуття та довіра. а все решта - можна вирішити.
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    Я не думаю що "iдеальнi" сiм'ї iснують. Бо у кожної сiм'ї щось таки є. Може це не вами перечисленi складовi, але щось таке що навiть та пара визнає не iдеальним. До прикладу мої баба з дiдом. Разом вже 53 роки, двоє дiтей, внуки. Вiчно сваряться!!!! "Ти такий як твоя мама", "А ти така сяка", можуть "незлим тихим словом" упом'янути один одного. Або часто бабуля бажає дiдовi "многая лiта". АЛЕ як не дай боже хтось захворiв, то вони як молодожони "котику", "рибочка", "сонечко", "лялiчка", iтд. Цi люди пройшли i Крим i Рим i мiднi труби разом за 53 роки, думаю саме така сiм'я є iдеальна.
     
    • Подобається Подобається x 22
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    А для чого взагалі прагнути ідеальності в сім'ї чи ідеального чоловіка? Я взагалі не розумію такого вердикту, мовляв "їхня сім'я ідеальна". І не вірю, що таке може бути. Чим добрий повний і постійний штиль? Мусять бути маленькі бурі, мусить той корабель іноді трохи інтенсивніше гойдатися, щоб не заснути.
     
    • Подобається Подобається x 17
  7. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    Хочу розповісти історію про одну дійсно ідеальну сім"ю. В селі ,де живе моя бабуся недалечко живуть двоє стареньких людей. Їй- 76, йому- 80. Одружились коли їм було десь 18-22 роки, нажаль Бог їм не послав діточок, але все життя вони про жили в мирі і любові. Цей, вже тепер дідусь, ніколи не вживав горілки і ніколи не підвищив голос на свою дружину. Коли, кілька років тому в бабусі Ганни стався інсульт, то він доглядав за нею краще будь-якої професійної медсестри, навіть сільська фельдшер дивувалась як то він все встигає і біля господарки і в хаті та щей біля хворої жінки.Кожної неділі вони вдвох йдуть до церкви, тримаючись за руки як молодята. Цю історію я знаю зі слів своєї бабусі, бо вона товаришує з пані Ганною, та й сама це бачу коли приїжджаю туди. І завжди думаю, якби мені хотілось отак через років ....надцять йти опираючись на свого вже сивого чоловіка і так само закохано на нього дивитись.
     
    • Подобається Подобається x 26
  8. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    Або навпавки: станом на понеділок сім'я Сидорових вважається ідеальною, а завтра Сидоров поставить жінці фінгала під оком... але сьогодні понеділок, і про це ще ніхто не знає, тому це - ідеальна сім'я :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    Я собі подумала і надумала таке: ідеальні сім'ї є, але лише з боку. Так само як і ідеальні чоловіки-жінки.
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    Ну так, ніколи ті, кого ви вважаєте ідеальними, з вами не погодяться. Будуть казати, що ви їх зовсім не знаєте.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    І якщо ви поспостерігаєте за ними в реальних ситуаціях і довший час (скажімо, поживете в одній квартирі пару місяців) то і самі в цьому переконаєтесь
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    я думаю автор теми не мала на увазі, саме термін ІДЕАЛЬНИЙ.в першому пості фона дуже файно все описала. чому на вашу думку, ідеальний це без буревію в хаті? із сварками і суперечками!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    Якщо це до мене - ні.
    Я просто вважаю, що кожна сім'я має свій скелет у шафі, і жодні стосунки не можуть бути ідеальними. Хоча багато з них з боку таки такими здаються.
    А якщо чоловік не п'є, не зраджує і не тлумить дружину, то не є ідеальною сім'єю.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    Я взагалі слово "ідеал" можу прив'язати тільки до чогось матеріального, а не до стосунків чи людей. Я б стосовно сім'ї, якої кожна з нас прагне, підібрала якесь інше слово, але не знаю, яке :girl_in_dreams:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    ідеальні сім'ї є!

    і навіть такі де готове падає з неба (справді з неба)

    Головне це зберегти
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    Можливо забагато слів і букв було, тому ше раз підкреслю :girl_flirt:
    мені не хотілося писати щаслива сім"я, бо для когось, якшо не п"є і не б"є-то вже щастя, прикладів теж купа, тому таке формуювання

    і ще трошки:
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    ні. це я загалом відповідаю.
    тоді давайте відмовимося від слова ідеальний. так кожен має скелет, а може й немає?
    думаю автор хотіла почути ЧИ ВІРИТЕ ви у те що - можна прожити життя з однією людиною щасливо - без подій (описаних в першому пості), і до старості як пишуть - ходити за ручки.

    я наприклад, -1 родину знала, які до останнього подиху ходили за ручки і були щирими у своїх словах і у 70 років. а 99 % випадків - таки міняються . і як не прикро - у гіршу сторону.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    Кажуть, що справжня жінка та, яка змушує забути про ідеальну. Так само мабуть і в сімї.
    Для кожного поняття ідеальності різне (комусь для ідеалу треба кожен день букет квітів, а комусь лише доброго слова). Як на мене є скоріше хороші сімї, справжні.
    Не буває такого, щоб зовсім не сварились і все було гладко-гладко. Адже життя -це як море. Колись штиль, коли трохи буря. Інша справа як це все вирішується.
    В справжній сімї між людьми існує довіра, любов, підтримка, дружба... Це коли за енну кількість років дійсно не пошкодуєш про свій вибір. Та навіть не за енну. Часом вже в перші роки спільного життя люди задумуються чи варто було повязувати свою долю з цим чоловіком (жінкою).
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    вірю

    і скелета нема в шафі. Тільки лахи випадають :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: "Ідеальна" сім"я-міф чи реальність?

    не думаю, що мою сім"ю збоку вважають ідеальною.
    але я сама її такою вважаю!!!!! чесне слово!
    але,
    по-перше, я зовсім недавно до того дійшла (разом ми 14 років, одружені - 9)
    для мене - ідеально, які в нас стосунки, що ми деколи любимося, деколи сваримося, що мій чоловік багато чого не вміє, але багато чого робить неперевершено, багато чого не встигає, а багато чого лінується, є багато чого, за що би Забилам )))) а є море того, за що ціную і вдячна.
    впевнена, що так само - і в нього до мене
    а головне - що все це нас влаштовує і ми себе почуваємо щасливими, незважаючи ні на що

    як на мене - то ідеально.
     
    • Подобається Подобається x 20