Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 7 Лютий 2013.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Так воно то так, але одна і таж людина з схожою природньою комплекцією може бачити себе ідеальною з абсолютно різними параметрами, зачіскою і т.д. Та й у чоловіків різні смаки і уподобання щодо жінок. От я любить хтось таких "в тілі, з бюстом, щоб було за що злапати", то ясно що на худющу він не западе, і навпаки, якщо подробаються худенькі і підтягнуті, то не думаю щоб він будував серйозні стосунки з дівчиною "в тілі". І по спостереженнях, бачу що таки багато чоловіків полюбляє абсолютно не худеньких (і тим більше не худющих) жінок:girl_yes2:. І буває жінки дивуються "от красень з такою повненькою женився" а йому подобається, от і все. І пофіг на якісь визнані "стандарти". Але явно надмірна вага, сильний целюліт думаю нікому не сподобається, та й не здорово це.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Supernatural загальновідомо вже, що суть не в сантиметрах, а в вигинах тіла. Саме це є привабливим. В когось ці вигини будуть і з центнером, а в когось лиш з 50-ма кг. То вже від конституції тіла і від інших факторів залежить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Юля @cjomcjomka навела на спогади :)
    Мої кумири якісь сталі. І зі зміною занять не міняються )))
    Прийшла показати які м'язики мала на увазі :) Ото над шортиками збоку:
    image.jpeg
    Таке дівчисько миленьке :) і такий пахар. Поважаю всім серцем
    image.jpeg
    @Vinnytska Кода нашого зросту до речі :) А ти бачила в ІГ? Я виросла B-)
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А від чого в таких накачаних жінок щелепа нижня стає широкувата? Це від того що вони вживають певні препарати і чоловічі гормони підвищуються? Чи навіть при інтенсивних тренуваннях може так челюсть розширитись? Вже не раз це помічаю що як накачана спортсменка-боібілдерша-і втому роді то лице набуває чоловічих рис.
     
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Можна приклад?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я знаю пириклад але- це вийняток швидше і там не тільки щелепа))- Куркуріна. Я від неї, як від тренера балдю.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    На мій погляд з щелепою там все гаразд :)
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та я і не приглядалась якось але, взагальному, її вигляд і обличчя(не розбираючи на деталі) таки близько дуже до чоловічих). Тому написала за неї.
    А конкретно, що підборіддя виглядає в дівчат чоловічим, це мабуть якась особливість будови щелепи.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а можна детальніше? Розтяжка?
    Я не те щоб спеціально рости, просто в мене спина часом "сідає" і я вже знаю: мій здоровий зріст - 174. А якщо наміряли 173 - час для вправ на спину.
     
  10. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Ооо, та то можна створити цілий клуб любителів цієї філейно-бедренної частини. Недарма ті, в кого вона досконала, роблять фото у цьому вигідному ракурсі:)
    @Rona , ця дівчинка на інсті так і є Кода? Ввечері зайду до неї.Гарне тіло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Майже всі жінки професійні культуристки набувають таких рис. Наскільки знаю від тих тренувпнь (і ще часто вони препарати вживають) лице отак змінюється. Звісно що є такі і від арироди, але в тій сфері спорту то масово. І ясно що від простих помірних тренувань в жінки так нічого не зміниться. Гляньте фото жінок-культуристок добряче накачаних,там того повно. Це від зміни гормонального балансу.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Supernatural і культуристи різні бувають. Але Ви писали "накачаних", то треба уточняти, який саме вид того накачування маєте на увазі)).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик



    --- дописи об"єднано, 9 Вересень 2016 ---
    я вже в клубі значить))) є в ІГ, я тебе відмічу під якоюсь її фоткою
    Щойно подумала, що не обов'язково мати пілон, аби накачати ту частинку. Шведська стінка теж підійде, і любий стовбчик свого зросту, який добре лягає в долоню
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2016
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Перебила собі сон деякою роботою. Лажу в тирнеті і от яка смакота трапилась під руки. :girl_in_dreams:
     

    Вкладення:

    • IMG_5583.jpg
      IMG_5583.jpg
      Розмір файлу:
      89,4 КБ
      Переглядів:
      151
    • Подобається Подобається x 1
  15. New look

    New look Well-Known Member

    А як правильно потрібно робити "присіди" вдома?
    В інтернеті все знаходжу лише зі штангою. Вдома обов,язково гантелі можливо?
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дивлюсь на більшість фото в цій темі і думаю, наскільки ж різні смаки...
     
  17. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    так само. Коліна не виходять за лінію пальців ніг, глибина присідання залежить від того, над якими м"язами працюєте. Присідаєте на уявний стілець, який стоїть далеченько позаду вас
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. New look

    New look Well-Known Member

    а вагу в руки обов,язково, так?
     
  19. AnnaMaryn

    AnnaMaryn Member

    Чула, гантелі можна замінити пляшками з водою, але так, щоби вам зручно було їх тримати, десь літрові, напевно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1