Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 7 Лютий 2013.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    от я власне помітила, що багато форумлянок і знайомих з реалу захоплюються власне рельєфом. А мені м'язевість не дуже подобається
    Катя Усманова не надто рельєфна, але на мій погляд "затяжка"
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ой, тепер вона вже дуже рельєфна. Я не можу сказати, що в захваті від їф тіла, більше від її праці, то мені імпонує
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Рельєф але не перекачаність). Коли м'язи є і їх гарно підкреслити, щоб не однорідне тіло. Та такого ефекту фітнесом і добиваються, не обов'язково додавати сили.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @NataliaFed вона в категорії Бікіні виступає, там тих категорій шось три штуки, бікіні найлайтовіша. Настя теж в тій категорії змагається.
    Наталь, я суджу по собі, звісно, коли перетренуюсь (зроблю більше, ніжмогла, стиснувши зуби), то на наступний день точно займатись не буду. І взагалі невідомо коли. А якщо тренуюсь в кайф, то бажання не зникає. Збільшую навантаження дуже поступово.
    І про фігури накачані. Фігура щойно після вправ, коли м'язи налиті кров'ю, або напружені, і фігура в звичайному стані - то 2 великих різниці. Перша буде виглядати "фу, мужик!", а друга просто гарне підтягнуте рельєфне тіло.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Таку попу присяди випади роблять, то факт
    Screenshot_2016-07-05-14-31-03.png
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Округлість заперечує легкість? Бо я обожнюю округлість, але і легкості хочеться :girl_in_love:
    Підтримую, особливо, коли це жінки в +40, я їхня фанатка :girl_tender:
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а, ну це так, респектоуважуха!
    нечасто поєднується, НМСД
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    є ще така Маргарита Бойко. Три роки чистого харчування і море тренувань, зараз в мене таке враження, що по ній можна м'язи вивчати, дуже просушена. Та вона вчить як не перекачати квадріцепс (передній м'яз стегна) напр. і по ній то видно.
     
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Вона звідки?
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Знаю, слідкую
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Бо забувають про розтяжку. З розтяжкою тіло має граційність, м'язи видовжуються
    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2016 ---
    @Jusi з Росії
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном



    Зрозуміло. Тому видно трохи часами мінімальну різницю в її фігурі. Мабуть, під конкурси вона підганяє тіло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. terezka

    terezka котяка-вишивака

    раджу перечитати статтю, про фітнес гуру і вибрати чи має бути образливо чи ні. тут або жити їх стилем життя, або ж - звичним життям з фізнавантаженнями доступними по часу і можливостям
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    І статті читати не треба)(але я почитаю). Для мене, наразі, стиль життя гуру недосяжний. Другий варіант однозначно. Я це й так знаю. Та все ж- краще так помаленько, а там щось і може вийде з того.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @NataliaFed тут треба @Мія послухати, вона зараз в тренажерці займається. Я ще не маю часУ на то, лиш вдома йога і присіди.
    До речі, в першому Міїному дописі в цій темі фото Усманової)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    О, я її плечі пам'ятаю. Вона остатньо тут показувала успіхи із турніком(якщо не помиляюсь). Про тренажерку можу поки тільки мріяти(.А воно б дало свій результат.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    @NataliaFed тю! Я думала, що Ви в тренажерку ходите! Тоді ясно :) Мія дуже хвалила зал, казала, що вдома не було таких результатів.
    Все буде, головне мріяти правильно :)
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та де там. Я б не скиглила тут). Фітнес ом собе тішу.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Поки жінки сперечаються яка фігура найкоаща, виявили тип фігури яна насправді найбільше подобається більшості чоловіків. Як вам така фігура?
    Вот как должна выглядеть идеальная женская фигура
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1