ГВ – ще один дар природи (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем kljysochka, 6 Грудень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Masja зцідіть трохи груди руками, щоб легше було дитині захопити
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Перед прикладанням спробуйте зробити лімфодренажний масаж легкими безболісними рухами у напрямку від соска до основи грудей (сонечком в різні боки) - хвилин 10, .
    Якщо сосок і ареола і далі будуть набряклими, варто зробити пом"якшення ареоли: подушечки пальців двох рук ставите "ромашкою" навколо соска; легко натискаєте у напрямку до себе; тримаєте хвилину-дві. Має бути відчуття, що та зона зм"якла, і дитина тепер може взяти груди.
    Тепер можна прикладати. Одним з ключових моментів є те, що дитина має повністю опиратись на ваше тіло тазом, грудною кліткою та підборіддям; ручки по обидві сторони груді - обіймають її. Ну і голова досить закинута назад (так, як у вас, коли ви п"єте воду із пляшки); нижня частина ареоли більше заходить в широко відкритий ротик, а верхня менше.
    Багато корисного на сайті Вікторії Несторової, зокрема і ілюстрації до того, про що я написала: приход молока — Подсказки для кормящих мам
    Хороша справа - допомога консультанток з ГВ чи онлайн, чи очно. Багато питань можна вирішити і онлайн.
    Нехай все вдасться!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Masja співчуваю. В мене було схоже з молодшим. Одна грудь ( колись в дитинстві травмована) дуже набрякла особливо ореола, я не могла достатньо розцідити щоб малий приклався. Тому покликала консультантку з гв. Вона мені дуже допомогла з тим. І грудь розцідити і малого правильно прикласти. І як з нагрубанням справлятись далі самостійно.
     
  4. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, а як ви "подаєте" груди дитині при кормлінні на боку? В мене і сама грудь, і ареола дуже великі. І виходить, що при годуванні на боку грудь синові все личко закриває і захоплює він лише сосок.

    Бо я годувала на боку в пологовому - вернулася додому зі страшними ранами..але насидячи вже сил нема годувати - син висить годинами на мені останні дні..при годуванні насидячи захоплює більшу частину ареоли, все добре..А от належати - ніяк...((
     
  5. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Спробуйте малюка спустити трохи нижче в сторону ніжок, щоб голова була злегка закинута. І можна дитину тримати на руці (шийка маляти в лікті або на передпліччі, дитина тілом повернута до мами), при цьому мама лежить на боці, подушка лише під головою-шиєю, мамине плече на ліжку (не на подушці, рука не на лікті), є опора під спиною, на яку можна опертись і не завалюватись в сторону дитини. Так легше дитину притягувати до себе, коли ротик максимально відкритий, і є вільна мамина рука, щоб притримати груди (сформувати, аби легше було прикластись; при цьому грудьми в дитину не тикаємо ;)) ). Через якийсь час можна маля перекласти на ліжко поряд.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Rapsodiya ще можна пробувати сидячи вкладати груди і потім лягати. Якщо лежачи то Дитина має лежати на такій висоті по відносно груді щоб сосок дивися їй у лоб. І мусив малюк голову задирати трохи.
    В мене теж ареола велика, то всю по любому не захоплює. Я йому формую для прикладання стискуючи зверху і знизу соска
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    А ще останні пару днів - наряду з зависанням - в нас ще одна нова "фіча". Синок покладається добре, їсть, ковтки ж, молоко йде добре. В якийсь момент він починає засинати, починається етап зависання і ганяння груді по роті ото вхолосту таа би мовити..І за тим слідує щось непонятне: в один момент Сергійко починає викручуватися, брати і кидати, знову брати і знову кидати. По тому якщо натискаю на грудь - молоко виступає, тобто тягнути не мало би бути важко. Кількість попісів в нормі, вагу набирає добре. Але що то за поведінка може бути? Ніби він і хоче спати і смоктати одночасно і не знає що то робиться з ним..я піднімаю, даю зригнути інколи після цього все ок стає, інколи ні.. деколи після того він будиться остаточно.. в кого таке було? Не можу сказати що то відмова від грудей, бо решта часу все ок
     
  8. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Молоко йде не рівномірно, а припливами. Якщо натиснути, то воно ніби легко йде, але на припливі його майже взагалі тягнути не треба. Він коли сонний, видно, не хоче тягнути і чекає припливу. Такі перепади поведінки це норма перші місяці. Мої обоє теж таке подібне виробляли. Скоро має все налагодитися.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну в нас же є тема «поведінка дитини біля грудей», я розумію, що форум сходить на пси, але ж ви самі потім схочете щось знайти...
     
  10. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Може бути і навпаки: хоче подрімати і помаленьку підсмоктувати, а починається прилив, будить дитину, і малюку доводиться ковтати.В такому випадку можна забрати груди, перечекати прилив (можна дати стекти молоку; можна заткнути сосок пальцем -- натиснути, як на кнопку дзвінка) і знову прикласти дитину до грудей.
    Спостерігати, пробувати і йти за дитиною -- такий період.
     
    • Подобається Подобається x 1