ГВ – ще один дар природи (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем kljysochka, 6 Грудень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Дівчата, як навчити малюка широко відкривати ротик. Ато ми якось поступово-поступово і почали погано прикладатись. Я даю йому, так щоб захопив асиметричнл, а він в процесі сповзає на сосок.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  2. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Забирати і прикладати правильно. Пояснювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Та так і роблю десятки раз.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  4. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Ну а що ще можна робити? тільки так... Забирати, пояснювати, повторює - знов забрати і не давати. І так 100 разів на 101 дійде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Наш малюк декілька днів назад став неспокійним, плакав, грудь міг плювати. То вже я потім побачила, що то від того, що я сильно злилась; заспокоїлась, і дитина теж. Але на той момент я не знала, що це таке. От, прочитала вище поради щодо того, щоб засунутись в ліжко з малюком, і годувати, годувати. Так і зробила вчора. Дівчата, як нам було добре. Дитина спокійна, їсть добре. Краса!
    Вирішила сьогодні повторити. Знов півдня те саме. А тут мені подзвонила мама, що приїде. Питаю, чи не може не приїжджати. На що почула "Візьми взагалі дитину від всіх сховай". Я розумію, що вона хоче побачити внука, але нам так важко зараз дається налагодження лактації з гостями щоденними. А тут якраз спокій другий день. Пояснюю, що зараз ми постійно на грудях, я малому присвячую весь час, і мені накладно залишати його, вдягатись, сидіти з ними. На що почула, що то я просто лінива дуже, і мені треба себе організувати. Дівчата, як то прикро чути:sad: Таке враження, що ми з чоловіком зараз одні проти всіх. Але ж я не хочу воювати, а просто хочу щонайкращого своїй дитині. А виходить: "Ти одна така мудра, он ми всіх виховали, роби те, роби се". Зараз морально важче, ніж фізично з недосипаннями і плачами. Як то пояснити батькам?(
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Корисно Корисно x 1
  6. Ducya

    Ducya Member

    Zozuljka,хочуть,то хай їдуть.Я б не міняла звичного розпорядку для себе і дитини.Ми з роддому приїхали з чоловіком і старшою,а ще кума з чоловіком і дітками(але старші 10 років).Усі обслуговували себе самі.А ми з малюком "кормились"в окремій кімнаті.А перші місяці мій смоктун на мені висів майже цілодобово.Бо народився величенький(4300).Жодного дня нічим до 7 міс крім маминого молока не підкріплявся.В 6 м.спробували прикорм.Не пішло.Почекали міяць і нова спроба була успішна.При ГВ головне спокій і віра в себе ,свою дитинку.Природа все за нас давно придумала)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ніяк не пояснювати, ви дорослі вже і несете відповідальність за свою дитину самі
    і не зобовязані нікому нічого пояснювати чи виправдовуватись, або кажете що не можете прийняти гостей або хай приїжджають, а ви робите те що маєте і хочете робити, вже вам вирішувати
    Мене теж часто діставали, та й дістають родички чи подруги, то не так собі раду даю як Мариня Галюня Стефа, то в Оленки в твому віці вже двоє дітей було або вже стала кандадитом наук, або Оксанка дивиться всі програми Комаровського і всьо робить як він каже,
    а з початком ГВ то теж грузили дурниками, докормами і завершенням ГВ хтось після року хтось вже після 3 міс.
    деколи байдуже слухаю як радіо а як попадуть на поганий настрій то так і кажу що мене не гребе абсолютно чиєсь життя і чийсь вибір, і не потребую щоб мене хвалили близькі чи чужі я не для них живу, і не ради людського ока, пора сказати папа радянському союзу
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  8. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Як би ви не жили, що б не обрали, на жаль, всім не вгодиш, весь час знаходитимуться критики. Тому просто робіть так як краще для вашої сім'ї. Я розумію, що від близьких людей хочеться підтримки і схвалення, але то інше покоління, інші умови життя і т.п. - сперечатися з ними нема сенсу. Я давно вибрала для себе модель поведінки: вислуховую, кажу, що подумаю над тим і повна нейтральність - допомагало, звичайно не ща першим разом. А коли зривалась на емоції, то вони далі й далі намагалися "допомогти"

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Zozuljka, а для чого, власне, вдягатись і сидіти з ними? Лежіть собі в піжамі в розстеленому ліжку - в такі моменти не мусите думати, як гостям догодити, це всі-всі решта мають думати, як догодити Вам. Розумію, що прикро, коли мама не підтримує, але спробуйте їй доброзичливо пояснити, що раніше того і того не знали, і тому в таких випадках, як у вас, вже, швидше за все, не годували б, а тепер нам відомо, що... і для цього треба так часто годувати і т.д., тому Ви стараєтесь, щоб її внук мав молочко і був якнайздоровіший)))
    Я думаю (бачу часто), багато наших проблем через невміння правильно донести свою позицію, взагалі пояснити іншим людям, чого ми хочемо і для чого. (То я, Zozuljka, не про Вас конкретно).
    Звичайно, є складніші випадки, коли людина в своїй шкарлупці нічого не хоче слухати і завжди все знає краще. Ну, тоді хіба відстоювати свої межі (на ліжку у піжамі))) і пам'ятати, що пріорітет N1 - дитина, все решта Ви повинні навчитись не брати близько до серця, бо це шкодить пріорітету N1.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Зрозуміло, що ні )))
    Або попередньо попросіть маму допомогти Вам приготувати, прибрати, попрати. Або скажіть, що сьогодні Вам не зручно, "давай мама, за пару днів".
     
  11. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Респект Ашану за кімнату "мами і дитини"

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    О, тааак!!!
    А ще за free Wi-Fi, але то певно оффтоп. Сидиш собі після шопінгу, дитина на циці, мама в неті, ляпота!!! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    тепер вже можу сказати що закінчилось наше ГВ - вже 4 ночі і дні без циці, вже й не згадує, а ще зовсім недавно до 10 раз за ніч могла прикладатись:girl_tender:
    мені і весело і сумно водночас: весело, бо після року часто про це думала, переживала як спокійно відлучити дитину, бо зовсім нема проблем з грудьми, бо реалізувала те, що не вдалось з першою донечкою; а сумно - бо це так чудесно годувати дитину грудьми, а моє маленьке мишенятко вже не прикладеться...:girl_sad: Дуже хочеться відчути це все ще колись хоч раз:girl_in_love:
    Постійно ці дні крутяться мені в голові слова Цьомцьомки про те, що бути годуючою мамою то такий швидкоплинний час, не зчуєшся як мине.
    мені дійсно дуже шкода тих мам, які з тої чи іншої причині не змогли відчути того щастя годування. Це відчуття - просто не передати словами..
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, хтось переглядав книжку про ГВ від видавництва старого Лева? Чи варто її купувати ?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Моєму малюку 3,5 міс і таке враження, що після обіду він би жив на циці. От недавно дрімав/їв цицю в мене на руках більше години, переклала в ліжечко - збудився і смокче кулаки, як дам цицю - то не відмовиться)) Він часом навіть в тата цицю шукає.
    Буває на вулиці прокинеться і шукає груди, то при тому, що поїв 30 хв тому. Беру на руки, пару хв колишу - знову засинає.
    Десь читала, що до 3-х місяців дитина ще не відчуває голоду, а груди - то більше потреба в мамі, а коли справді починає відчувати голод?
     
    Останнє редагування: 29 Лютий 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну нам рік і три і я досі не знаю, як то дитина голод відчуває. При ГВ на вимогу це якось нереально. Чекаю, коли навчиться говорити, чи що гг
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моя ходить біля столу і пальчиком показує))))
    А якщо серйозно, в 3 міс давала цицю, якщо хотіла їсти, то смоктала, а якщо ні, то просто тримала в ротику
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну в мене досі дуже рідко в обід виходить вилізти від малого. Переважно отак і дрімає на циці півгодини, годину, півтори, під настрій:) А перекладати, то взагалі я не уявляю.
    Хіба, як гуляємо у возику, то може спати сам і до 3х годин.
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну бач, а в мене смокче , скільки не давай. Взагалі би тільки на циці жила, іеша їжа, то лиш цікавість.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну бо часто діти до 1,5-2 років можуть і не мати особливої потреби в дорослій їжі, пару ложок того, пару того
    якщо би не була циця на вимогу ,ви б побачили що таке голод)))