Гуртовні Львова

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Жемчужинка, 12 Березень 2009.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, почула нині краєм вуха в маршрутці, що на промисловій на території колишнього мясокомбінату відкрили гуртівню капрон Конте, можливо хтось живе в тому районі або був вже там, чи це правда, і може є у когось якісь контакти туди. Буду вдячна за будь яку інформацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. karioka

    karioka Well-Known Member

    були там десь у вересні, в них було відкриття. Там не лише капрони, там багато доброго -піжамки дитячі, дорослі, колготки і шкарпетки різні... щоб купляти ,треба бути ФоП, сайт,здається E-lady
    --- дописи об"єднано, 14 Грудень 2015 ---
    а мені підкажіть де можна купити добрий посуд не так дорого як в Епіцентрі...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Азов-галичина
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую за відповідь, гуртівню Леді я знаю, а це має бути навпроти неї. Можливо хтось там буде гуляти на днях, зазирніть будь ласка, щоб я даром з дітками не пхалась, буду вдячна.
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2015 ---
    Щодо посуду, знаю на Зеленій, за арсеном, колись була гуртіня з хорошими цінами, скуплялись на роботу там.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Natalyuska

    Natalyuska New Member

    Підкажіть, будь-ласка: цікавить гуртівня постелі на Дж. Вашингтона (район Зелена-Батальна). Які там ціни і який графік роботи? Чи варто туди
    Іхати?
     
  6. maavka

    maavka Well-Known Member

    Ось сайт цієї гуртівні гуртівня посуду Львів - Дім Посуду РоДАні Львів. Вона колись була на зеленій, але зараз вже на залізничній. Товари на сайті далеко не всі є, туди треба безпосередньо їхати

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Цікавить гуртівня риби на Опришківській. Хто знає як вона працює, і чи може люба людина там купити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Sansevir

    Sansevir New Member

    Дівчатка, підкажіть гуртівню з горщиками для кімнатних квітів, хочу глянцеві,однотонні і різнокольорові)))) Можливо хтось десь купляв? Бачила в Епіцентрі , але там дорого(((
     
  9. vituska

    vituska Member

    Я купую горщики для кімнатних квітів на нижн.Шуварі і пластикові і керамічні,там і вибір є і ціни ,як мені здається ,хороші.
     
  10. kohanka

    kohanka Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка гуртівню господарських товарів
     
  11. isoshka

    isoshka New Member

    Може хтось знає де у Львові є гуртівня свіжозрізаних квітів ?
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Морепродукти - салати - кулінарія купить в Львове. Морепродукти - салати - кулінарія заказать по лучшей цене - ТОВ "Львівморепродукти". Фото, описания, характеристики, отзывы. Доставка по всей Украине.
    може
     
  13. lusuzj

    lusuzj Member

    На нижньому Шуварі
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Чи є десь гуртівні з шторами-тюлями?
    І, також, цікавить великий вибір ваззонних горщиків.
     
  15. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    подивіться на Зеленій, за Арсеном.
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А можна детальніше, бо цього району геть не знаю...
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2016 ---
    Мені потрібно гарні великі штучні квіти у вітальню. Є там таке? Або порадьте де хороший вибір. В епіцентрі бачила, але там дорого.
     
  17. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    А мене цікавить упакування - є у Львові такі гуртовні? Потрібні гарні коробки...

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  18. Khoma

    Khoma Member

    є.

    Надіслано від мого HTC Desire 200, використовуючи Tapatalk
     
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Де є хороший вибір горшків на вазони і самих вазонів?
     
  20. bddoksana

    bddoksana New Member

    Дівчата де гуртівня щоб матрас 190 на 90 купити дуже треба.