Гуртовні Львова

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Жемчужинка, 12 Березень 2009.

  1. Sitara

    Sitara Active Member

    Гуртівня іграшок/канцтоварів/посуду, що знаходилась на Промисловій, 50-52, переїхала на територію Прогресу, вул. Жовківська, 30
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  2. Garmoniy

    Garmoniy New Member

    Дівчата підкажіть ,треба продавець памперсів ДаДа,може хто знає такого,щоб не дуже дорого хочу придбати,але потрібна пересилка до Києва.Або може хтось допомогти придбати і відправити.
     
  3. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    можливо хтось знає де у львові є гуртівня з соками і водами, буду вдячна за підказку
     
  4. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Метро (там часто акції на соки, води), Навпроти Метро є супермаркет, там теж дешево. Або як найкращий варіант, може маєте знайомих котрі мають свій продуктовий магазин, і вони зможуть замовити вам соки, води напряму від постачальника.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. swikwana

    swikwana New Member

    де у Львові є гуртівня канцтоварів?
     
  6. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

    "Час пік", вул. Жовківська
     
  7. samogonohka

    samogonohka Well-Known Member

    там ціни космос і всього що потрібно для школи немає
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Канцтовари є на кульпарківській, гуртівня називається Аплюс, а також в на території Азов Галичини, що по вул. Шевченка, Канцелярик називається, не знаю, як в роздріб, але гуртом там можна скупитись по привабливих цінах.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    вул. Зелена 147, біля Арсену
    Монако щойно прислали повідомлення про знижку 15%, хоч, як на мене, там досить дорого
     
    • Креативно Креативно x 1
  10. kostuk

    kostuk New Member

    Можливо хтось знає, чи не розпочався ще шкільний ярмарок в Ашані?
     
  11. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    я от теж цікавилась цінами цієї гуртівні і зрозуміла, що ціни зовсім не тішать..Мабуть, поїду краще на Кульпарківську скуплятись:).
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    В Монако вже перебор з цінами! Яка то гуртівня, якщо навіть зі знижками, рюкзак для малої там на 300-400 грн. дорожчий ніж в інтернет магазині, навіть не гуртовому....
     
  13. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    вже з тиждень як є
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    шукала старша собі рюкзак в неті
    сподобала собі Кайт з новинок для підлітків
    пишу модель - шукаю на Кідстаффі з думкою знайти дешевше)))
    знаходжу (різниця в ціні справді суттєва)
    роблю замовлення і в коментарях питаю - з якого ви міста ( на Новій також має значення)

    о чудо! пані зі Львова і магазин знаходиться біля Скрині на Смаль-Стоцького і має назву Гуртівонька.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  15. malinkaa

    malinkaa Member

    Адреса Монако Бузкова,2,і друга на Чорновола,105,а не Зелена147.Вибір там великий,але ціни не найнижчі.
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2015 ---
    гуртівня є,але асортимент дуже бідовий,не такий як колись.Значно дешевше там можна придбати горщики для вазонів.Саджанців і цибулин там ніколи не бачила,не можу сказати.
     
  16. malinkaa

    malinkaa Member

    Була вчора.Тюль чисто біла від 60 грн.м п,але то така,що вже нитки вилазять,більш менш по якості то від 100 грн і верхньої межі,таке враження,що нема.Ті,що з візерунком,то від 200-250 грн.м.п.Штори гарні,великий вибір,ціни від 250-300-400 грн м.п і вище.На Краківському сьогодні ходила,біла тюль 70 грн,штори від 160.
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2015 ---
    Вул.Дж.Вашингтона будівельний супермаркет "Десятка",одразу біля нього брама,заходите і прямо гуртівня постілі,текстилю,рушників...там одразу побачите,вона перша і має велику вивіску.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    На Зеленій 147 є три ІНШІ гуртівні канцтоварів. Адреса Монако відома, мабуть, усім. Згадалося про нього у зв'язку із знижкою...
     
  18. Liv

    Liv Member

    А де у Львові є гуртівні з гарним вибором квітів? (вазони, а також живі квіти)
     
  19. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    на Богданівській вазони , Шувар та Винники (початок)
     
  20. Liv

    Liv Member

    А я чула, що десь на вул. Під Дубом є якась хороша гуртівня квітів... ніхто не знає, де то конкретно?