Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Сестра водить донечку на теніс на зеленій (влітку парк культури), а також іноді на ска. Чоловік мій ходить на петрушевича в євроспорт на корти.

    Надіслано від мого MI PAD 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    @HappyViki не знаю, де Ви мешкаєте, але бадмінтон є у Стрийському парку
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ходимо у Винниках. Телефон скину в пп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, хто в курсі чи є на Сихові заняття з гімнастики для діток від 3-ох років?
     
  5. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Батьки пластунів, поговоріть зі мною. Дівчинка, 8 років, ходить на пластові сходини від 1 листопада, їх рій тільки почав займатися. З 10 по 12 січня табір на 2 ночі в Славське, перший виїзд. Мета виїзду - підготувати до літнього 10-ти денного табору...Якось страшно відпускати таку малу дитину так швидко, вона там практично нікого ще не знає, та і я теж не знаю, сходини раз а тиждень, тобто були десь 9 разів досі. Дитина досить домашня, переживаю, чи буде їй там комфортно серед поки що мало знайомих людей та дітей. Чи дивитимуться за ними там. .. Схиляюся наразі, щоб цього разу вона ще не їхала, тим більше в цей день у неї день народження, який ми завжди святкуємо у звиклому колі. Але як потім влітку відпустити аж на 10 днів? Провідати дитину не можна, телефоном користуватися в таборі теж не можна((( Крім того, дуже перебірлива в їжі, якщо на обід буде їжа, яка їй не подобається, то може нічого не їсти...Хоча розумію, що за два дні нічого їй не станеться, та все ж
    ..Поділіться хто має досвід пластування таких малих дітей..
     
  6. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Ми хоч і не в пласті, (малий на бойове мистецтво ходить) ,але все решта про сина по опису точнісінько як ваша донька. Це дуже добре, що буде дводенний заїзд, я би такою можливістю скористалася, так хоч буде мати уявлення. Бо цього літа в 7 років відразу на 10 днів в Скадовськ відправила. З такими самими умовами, телефон не можна, провідувати не можна, їжу страшенно перебирає,ще й їсть як котик. Нічого,там дисципліна,тренування, харчування-переважно каші, все добре.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Раніше з 3,5-4 рочків брали. Але краще привести дитину, щоб тренер глянув.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    на фб є група- сихівські матусі. там проскакували повідомлення про гімнастику на сихові)
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, бальні танці для хлопчика 5 р. Район південного, аквапарку. Щось порадите?
     
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    «Естет» на кульпарківській в жеку на 2 пов. Точно не пам’ятаю номер, можливо 137, недалеко від гімназії Симоненка, майже перетин кульпарківськоі і щирецькоі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Кульпарківська 131, навпроти зупинки "Нова лінія".
    --- дописи об"єднано, 24 Грудень 2019 ---
    на самому Південному ще є в "Грації" ніби
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    @Zolotse сміливо відпускайте. Просто у відповідальних освб телефони і строго-гастрого заборонити давати дитині ліки, тим більше відправляти в місцеву в лікарню в разі чого. Ви повинні бути першим контактом.
    Стосовно не їсть, не звикла і тп - на таких заходах і змінюється підхід. Дитині треба різний досвід. Пласт передбачає такі вилазки часто.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Власне, знаю, що пластуни таборують часто, і це мусить бути, просто я думала, аж влітку буде перший виїзд. Вже погодилася на табір, мала дуже хоче. Кажуть, що з ними їде лікар, будуть в районі Славське. Сподіваюся, обійдеться без ліків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Спортивний Клуб Sport ART
     
  15. Djen

    Djen New Member

    Христос Рождається ! А з скількох років і де можна дитину на Пласт водити ?
     
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Чи є якісь курси для дітей по біології, хімії?
    Доця 12 років хоче бути лікарем. Чи можна щось по цій направленості знайти?
    Є біологія у МАН, але там з 8 класу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Шалені Математики мають напрям «Наука», то там є почергово всі природничі. Приходять дуже класні люди, показують їм експерименти цікаві.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Haidee ловлю вас тут, поки ви є)))
    Можете сказати пару слів про ментальну математику.... Раніше бачила оголошення для дітей шкільного віку, зараз бачу, що беруть з 5. Не те, щоб я вже просто зараз веду малого, але отак на майбутнє... З якого віку краще? Чи треба ходити безперервно(1000грн в місяць то, м'яко кажучи, круто для бюджету). Чи можна походити пару місяців і все? Чи дасть це якусь основу добру?
     
  19. Online

    Online Well-Known Member

    @Haidee, а не підкажете, де і коли проходять заняття? Бо їх сторінка у ФБ, м'яко кажучи, не інформативна.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму


    Ходіть в приват, бо мені доведеться саму себе забанити за рекламу своєї діяльності:girl_haha:
    Щодо першого питання. Ще пів року тому я була категоричним противником будь-якої ментальної арифметики. Але трохи змінила свою думку. Я маю учнів після тих курсів: вони значно швидше вловлюють нову інформацію. Тобто таки мозок тренується і непогано. Треба чи не треба, це питання конкретної дитини. Я маю свою дитину в 3 класі, яка не цікавиться математикою і я її не тисну (хоча в мене є купа можливостей її в тому напрямку «розвинути»). Маю двох молодших. Середня в нульовому класі, але ходить зі мною на заняття з першим і часом другим класом. За пів року занять з логіки і арифметики прогрес просто космічний - і це без примусу. В неї зійшлися інтерес до математики і мої можливості поглиблено її тим зайняти. Є невеликий відсоток дітей, яким ті заняття не дають взагалі нічого. Але я там бачу причини не в неефективності методики. Чому я вважаю, що такі заняття не нашкодять: бо найбільша проблема сучасних дітей - невміння концентруватися. А усна арифметика чудово примушує миттєво зібрати увагу на конкретному прикладі, проаналізувати кілька кроків наперед і видати результат. Чи буде ефективне часткове відвідування залежить, як в них побудований курс. Але думаю, що можна пробувати.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1