Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Gloria Tempus в моєму оточенні є дві мами, які платять за таку послугу, час на гуртку теж враховується до оплати.
     
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Якщо часом знаєте, скільки вони платять, то киньте в ПП. Бо я щось заплуталася. Ті суми, що мені озвучили, перекривають оплату гуртка 2 рази (тобто не вартує шкіра за виправу :girl_nea:).
    Ідеально було б якби хтось з мам проживав у тому районі і своїх водив, то я би свого школярика причепом до них)) Але оскільки ми не живемо в тому районі, то мам там нема знайомих(((
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата. а хто водив малого в спортивний клуб на Яневій? він ще функціонує. які там заняття є?
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А як щодо мам однокласників? Може хтось теж захоче? Ми так колись на танці ходили. Водили по черзі. Було супер зручно, бо раз в два-три тижні можна було якось організуватись і завести тих 8-10 дітей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Син з початку вересня почав ходити в басейн 36 школи, ходимо на 15.00 до Василя Васильовича, нам його рекомендували, то на першому ж занятті спробував пропливти трошки сам, а з наступного вже плаває. Батьки чекають в коридорі, там є екран для батьків, тому бачу як займаються.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Вже прошерстила все, є 2 діток, які туди ж ходять. Але хтось ходить, але або не в той час, або додому забирають, або ще 250 гуртків, тобто не знайшли поки((( Але не покидаю пошуків.
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Можна ще пошукати бажаючих серед однокласників, запропонувавши цей гурток у групі батьків. Як варіант.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Хтось ходить у 84школу на плавання? Як там? Цікавить усе.... Чи чиста там вода, як проводиться навчання, і чи дуже глибоко, там один тренер чи декілька?
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Якщо це на Сихові то там ніби не було плавання, цікавилась десь на початку року, раніше там ніби китинятка займались. Але може щось змінилось.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Креативно Креативно x 1
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    є плавання в 84. Племінник ходить
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    мене теж плавання цікавить. Хто ходить в гімназію Симоненка, що можете сказати?
     
  12. toria

    toria Active Member

    Цікавить думка батьків дітей-пластунів. З якого віку є сенс відвести туди дитину? Особливо цікавлять дівчатка.
     
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    З якого віку візьмуть. Туди не так просто потрапити насправді. Ну а загалом, новацтво - з 6, юнацтво здається з 12
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Fish

    Fish Well-Known Member

    Вам правильно написали - або з 6 або з 11-12 (часом навіть з 10). В проміжку попасти важче, до сформованого колективу як правило не хочуть добирати, хіба б хтось пішов або набирали б новацтво пізніше, з 8 років (таке рідко, але буває). З 6 це новацтво, з ними більше бавляться, але є і поїздки, і табори (живуть в приміщенні). Дівчаткам легше попасти, є більше охочих виховниць. Юнацтво вже серйозніше, табори в наметах, дальші мандрівки. Щоб попасти в юнацтво, не обов'язково бути в новацтві. Але якщо дитина була в новацтві, то в юнацтво вони йдуть далі таким самим колективом (хіба б самі хотіли щось поміняти).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Так, думаю, Ви не зовсім добре зрозуміли. Просто це заняття не можна перенести, наприклад на наступний раз, а треба відробити у інший день. От наприклад, Ви заплатили за 4 суботи і одну пропустили. То Вам то заняття не перенесуть на п'яту суботу, за неї треба буде платити, а от на інші зручні Вам дні - без проблем.
    І ще про пропуск треба попереджати, бажано за день. Бо якщо ви просто не прийшли, заняття пропадає.
    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2019 ---
    На занятті складають тільки конструктор. Але їм розповідають про те, що вони роблять, а потім додому дають завдання - розмалювати, до прикладу, тільки громадський транспорт ( на малюнку є різний) домалювати арктичну станцію і т.п.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Arika

    Arika Well-Known Member

    Не знаю чи актуально, ми ходили десь два роки, але не часто, з плюсів мене влаштовував принцип оплати і те, що можна було раз в тиждень ходити, в міру тепла вода, змагання два рази в рік з чисто символічними веесками та подарунками, ну і там донька навчилася плавати, з мінусів, інколи ну дуже багато дітей, бувало по 8 чол на 1 доріжці, чуть не на голові один в одного були. Басейн там не глибокий, дитина 140 вже вільно на дно стає.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    дівчата, можливо хтось має контакти тренера з шахів, який міг би приїжджати додому? район південного
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не впевнена відносно приізжати додому, але сміло можу рекомендувати нашого. Можете поговорити, запитати. Малий ходить другий рік, подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, чи водить хтось діток на теніс або ж бадмінтон. До Спартаку чи Південного нам дуже далеко :sad: поділіться, якщо хтось володіє інформацією.
     
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    напишіть мені, будь ласка, контакти і куди ходите