Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. toria

    toria Active Member

    Багато гуртків є на Кубанській. Ми пішли туди на підготовку до школи, то дуже сподобалося. Тепер ходимо ще на кераміку. А, взагалі, там багато всяких безкоштовних гуртків. І місце дуже гарне, після занять завжди гуляємо в зоопарку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а з якого віку?
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я див на сайті- там пише -шкільний вік. не там дивилась?
     
  5. toria

    toria Active Member

    То вам краще туди зайти чи подзвонити. Там різні гуртки мають різні вікові рамки. Крім того, чула, що до тих рамок ставляться досить лояльно, якщо дитина трохи молодша, але зацікавлена і дає собі раду, то беруть. З того, що знаю, на підготовку до школи ходять діти 4-5 і 5-6 років, на кераміку також діляться на дві групи, моя мала ходить з дошкільнятами. Є ще група для старших діток.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    залежить на що конкретно. там багато всякого. малий ходив вт і сб - ліплення, малювання, розвиток. в той ж час паралельно були 4-5-6 з такою ж програмою, тільки мінялися у педагогів. крім того, там є садочок на пів дня - від 4 р - мінус харчування сочки-печиво на перекус, сніданок і обід вдома має бути. мені садочок подобався. про кераміку і тд не знаю, бо нам стало важко добиратися( благодійний внесок 100грн на навч рік - вони роздруковують малим завдання, купують бісер, запасні пензлики/фарби, але пластилін і фарби треба мати свої.
    ще мінусом для мене є вологість - акваріуми, тераріуми - вища вологість,є пліснява. не капець як, але я відчувала, вагітною виходила надвір. можу дати тел педагога, яка займалася з малим з ліпкою і ніби відповідала за їхню групу. можна у фб їм написати. ага, там ще свята організовують, сценарій є, але конкретно від дитини не вимагають стрибнути вище голови і не зицирують)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дуже дякую за таку розгорнуту відповідь)
     
  8. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    цікавить навчання гри на сопілці - район Південного-Петлюри де є такі гуртки?
     
  9. Arika

    Arika Well-Known Member

    Питання до батьків, чиї діти ходять на бальні танці, ви здаєте якісь річні внески??? Це окрім щомісячної плати за тренування, раз на рік?
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Хто водить дитину в "Шалені математики"? Як вам? І де саме це знаходиться? Почула про них минулого року в компанії, але на жаль, не маю з тими людьми зв'язку, щоб розпитатися детальніше. З інформації в неті - тільки група в ФБ, і то не особливо інформативна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Хочу порекомендувати Арт-клуб на Замарстинівській.
    Малий ходить від вересня на малювання, від жовтня на співи - чому я дуже рада, пані Наталія Манько має хор "Радуниця", і це не просто поспівати і раз в рік виступити, як було в мене, вона справді працює з дітками.
    але найбільше, що мені подобається - група розвитку з 10-13год - для діток 5-6р, це просто вау! і руханка, і рольове читання-відтворення казок, і аплікації, і ще не все, що пам"ятаю, але малий просто в захваті, він зразу відчуває таке))
    Заняття самі безкоштовні, тільки витратні матеріали - фарби, папір потрібні.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Моя дитина з вересня туди ходить. Займаються субота-неділя (залежно яка група, вони поділені по класам в школі, останні це 7-8 клас),раз в тиждень в приміщенні, де знаходиться фірма Елекс (Наукова 7). Моій дитина подобається, розвязують логічні задачі, різні теми нешкільні проходять. Мають ще групи де щось цікаве вивчають по фізиці-хіміі-біологіі. Набирають з 1 класу. Вчаться по семестрах. Оплата за семестр 1200 грн. Там є телефон на сайті, дзвоніть, вам гарно все пояснять. Набирають лиш до початку семестру, тобто якщо буде місце, то з січня-лютого можете ходити. Я рекомендую, цікаво, нешкільний матеріал.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!Дівчата порадьте будь ласка, які є гуртки для діток від 4 років на Пасічній (Китайська, Медової Печери, Таджитська) ціквлять танці, єдиноборства, чи може якись інший спорт у вечірній час. Бо дитина не втомлюється і вкласти спати просто жах(((( Зараз і ще мало гуляємо(. Ми пробували ходити на Погулянку, але це далеко( зараз не має можливоті туди возити дитину(((....
     
  14. Marsian

    Marsian New Member

    порекомендуйте людину, яка займається підготовкою до школи в учня, або в себе вдома. Живемо біля Семицвіту на Шевченка
     
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Що скажете про творчу шуолу Павла Табакова на Сихові??
    Там більший акцент на спів, ніж на танці??
    Нам би щось танцювально-театральне...
     
  16. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    А в садочку "клуб сороканіжок" була підготовка до школи. Не цікавились?
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    При церкві Покрови Пресвятої Богородиці(Личаківська, орендують там зал) займається танцювальний колектив Diadance, моя дитина ходить з кінця вересня, дуже задоволена:)
    Багато виступів та поїздок.
    Заняття 2 рази в тиждень, перед виступами інколи три.
    Якщо цікавить дам посилання на сторінку у ФБ, самі все побачите і спитаєте.
    До Погулянки дійсно дуже незручно добиратись, в нас було дві репетиції там, то хіба на авто.
    Але там набір переважно у вересні, хоч знайомі недавно питали, то їм сказали прийти десь біля 14 січня, можуть добрати кілька дітей.
     
  18. Marsian

    Marsian New Member

    ні, бо хочу щоб індивідуально займався вчитель
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Чи хтось підкаже заняття з малювання (фарбами бажано) для малюків від 3-4 років?
    Знайшла студію Равлик на Погулянці, але там комплексні заняття аля садка.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  20. HelleElenka

    HelleElenka New Member

    А чи є десь гурток з карате? Для хлопчиків 6 років