Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    На СКА є заняття для діток чуть не з нуля.
    Пошукайте собі в фейсбуці басейн на СКА і запитайте їх усе, що цікавить.
    Але мені особисто там не подобалось. Умови-умовами, але запускали там плавати дітей у воду в якій плавила чи то ржавчина з труб чи то що. Вони сказали, що то чистили труби і от така вода стала. Виглядало вода погано, ми не купались. Але плавали в такій воді діти 2-3 роки і до року.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    А Ви знайшли якусь альтернативу?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ви мене питаєтесь? :)
    Ми ходимо в Три Стихії. То не є рівноцінна альтернатива, бо ціни інші і умови, звісно, не до порівняння з СКА. Нам просто потрібно аби плавання нам випадало на вихідний, щоб наш тато міг плавати з нами, бо я сама з двома малюками не зможу. В пошуку такого варіанту якраз мали досвід відвідування СКА.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  4. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, малий ще з осені проситься на бальні танці. А я ніяк не можу вибрати куди краще його віддати. Живемо на сихові. Рекомендують нам клуб бального танцю НІКА, але він в приміщенні Хоткевича. Вже думала буду возити, але накладка з підготовкою виходить. Почала шукати на сихові бальні танці, але щось толкове. І натрапила на клуб спортивного танцю Гранд, але в них є і бальні танці в приміщенні Довженка. Дівчата, водите туди своїх дітей? Як вам?
    Чула за танці при ц. Різдва Пресвятої Богородиці. Правда там бальних нема, але хвалять народні. Забула як називається колектив. Ходять ваші дітки туди? Задоволені?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  5. VeronikaNikaLika

    VeronikaNikaLika New Member

    ми туди ходили, підготовка хороша, але дороговато ті танці получаються), обовязкові індивідуальні заняття і тому подібне, але підготовка хороша якщо займатись, нам не дуже виходило - хворіли часто і з не встигали з іншими гуртками і школою, вирішили поки)) з танцями почекати), хоча мені дуже подобалось як танцюють і вчителька їх завжди тримала в тонусі, дуже швидко з нулячої дитини доведе до 1 місця на змаганнях при бажанні і старанні дитини
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Шукають друзі інформацію, може підкажете...Марить дитина кінним спортом. Цікавить ціна питання. Про професійні(для конкурсів і т.д.) заняття мове не йде. Суто як гурток для дозвілля. Що треба придбати і яка приблизна вартість? Скільки коштує заняття, на що треба в фін. плані розраховувати батькам? ПиСи Достаток сім'ї досить скромний, але хочуть втілити дитячу мрію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    у фб є Надя Казначеєва, можете в неї запитати.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Чи є у Львові школа східних єдиноборств "Він Чунь", куди беруть з 4 років?
     
  9. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Вибачте, але не зрозуміла про які танці ви писали. Тобто де ви ходили на танці
    Клуб Гранд? При церкві? Чи клуб Нiка?

    Отправлено с моего SM-A500H через Tapatalk
     
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, хто водить діток на гімнастику? Цікавить сихів. Буду вдячна за відгуки

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  11. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    привіт!напишу можливо комусь буде цікаво. На Пасічній в храмі Благовіщення Пресвятої Діви Марії УГКЦ є заняття розвиваючі з дітками від 3 до 6 років. Ми ходили нам сподобалося. Єдине довго 2 години. Ще там я бачила проводять чи то танці чи гімнастика, але дітки мабуть від 4 років. Заняття по понеділках і четвергах на 17/50 вхід з торця з лівої сторони.
     

    Вкладення:

    • 542.jpg
      542.jpg
      Розмір файлу:
      79,7 КБ
      Переглядів:
      53
    • Подобається Подобається x 2
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Які цікаві гуртки/заняття є для дітей 3 років на Привокзальній?
     
  13. Milli

    Milli Well-Known Member

    Можливо хтось підкаже де можна записати на балет, дівчинку 4 роки. Нам краще Личаківський- Шевченківський райони або центр. Дякую!
     
  14. nomad

    nomad Active Member

    палац Гната Хоткевича
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. via

    via Active Member

    Хто водить на танці на сихові в СинАт на мжк1? Як враження?
     
  16. llb

    llb Member

    Порадьте - де можна дитину (дівчинку ) віддати на спорт , окрім гімнастики, в франківському районі ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Отаке знайшла: Батутний зал UP може комусь, хто шукає якусь цікаву спортивну секцію, стане в пригоді.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Rambutan

    Rambutan New Member

    Привіт! Ви все ж яку студію танцю обрали, і також цікавить чи маєте партнерку?
     
  19. Rambutan

    Rambutan New Member

    Дівчата, шукаємо партнера для бальних танців. Дівчинка 7,5 років, займалася з жовтня, виступали на змаганнях у себе в місті, у Києві, у Кириллівці, займали 1 та 2 місця. Наразі переїхали до Львову і залишились без партнера. Можливо, хтось з хлопчиців бажає займатися, виступати. Будемо раді!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Arika

    Arika Well-Known Member

    На Науковій є будинок творчості, де є багато безкоштовних гуртків, також у школі 2, 36 є гуртки карате і різних танців, на Кульпарківській клуб бальних танців Естет, на Кн. Ольги біля Карпат буду в спортивному залі гімнастики тренування з акробатики та зі стрибків у воду, плавання є в школі 36 та в гімназії на Симоненка, практично в будь-якій школі є різні гуртки
     
    • Інформативно Інформативно x 1