Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    шукаю малій якісь танці, знайшла родинний центр Мацьопа. Пише, що є групи 2-3 і 3-6р. Чи хтось туди ходить-ходив?
     
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ми пробували десь у 2,2. Не сподобалось ні мені, ні малому.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  3. Optima

    Optima Member

    дівчата, хтось водив дітей на футбол в Клуб Лева на Сихові? як там? ціна немала, тому цікавлять реальні відгуки) дякую!
     
  4. Муська

    Муська Well-Known Member

    спортивна школа на привокзальній, чернівецька,4
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Водила сина на пробне і адаптаційні заняття. Дитині сподобалося, але я стикнулася з тиском, маніпуляціями і хамством з боку адміністрації. (Якщо ставиш незручні запитання). І англійська, яку вчать тренери з футболу - це "щось"
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Optima

    Optima Member

    вже з розмови по телефону зрозуміла, що адміністрація там ще та..дивує, що не кажуть вартості послуг, а лише від такої-то суми...і абонемент мінімум на 6 місяців!
     
  7. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Там просто ціни міняються від часу відвідування, зранку найдешевше, ввечері найдорожче. При чому вечірні години всі зайняті. Ми теж були на першому пробному і двох демо заняттях. Сподобалося. Але більше не пішли. Абонемент на 9 місяців ,ціна відповідно немаленька. А малий часто фиркає то хочу, то не хочу. А як впреться, що не піду більше, що з тим абонементом...

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а можете трохи детальніше описати - просто вам не підійшло чи формат проведення не дуже?
     
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Малий ходив в 4-5 років. Не знаю, що там зараз, але станом на 2 роки тому враження такі: це хороший варіант для малявок 3-4 років, яких ще мало на які секції беруть. І особливо для малявок, до яких треба підхід. Мій в такому віці насторожено сприймав всіляких тренерів, вчителів, аніматорів, а з тими хлопцями-тренерами одразу знайшов спільну мову і ходив з задоволенням. Платили помісячно, там є (було) таке поняття як розстрочка, але адміністратори одразу про це не кажуть, треба питатись. В принципі, по відношенню до клієнта нічого поганого сказати не можу, конфліктів з ними не мала. Навпаки, тоді вони працювали на репутацію. З мінусів. По-перше, футболу тут не навчать. Це звичайна спортивна розвивайка для малят. Якщо батьки орієнтовані конкретно на футбол, то краще дочекатися 6 років і віддати дитину в звичайний футбольний клуб. По-друге, як спортивна розвивайка, він актуальний років до 5, а далі вже з'являються значно цікавіші і дешевші варіанти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ми відзоджуємо якраз наш абонемент. Ходимо 9 місяців. Загалом ок, але є нюанси з тою ж оплатою, вони не одразу говорять що до чого, ми брали заняття на 9 ранку то оплатили половину з тоі суми, яку пропонували на початку. Згідна з дівчатами, що то більше як розвиваюче заняття, а не проф футбол. Англійська то то, що найбільше мені там подобається, бо малий вчить слова з задоволенням. Якщо оцінювати то 8/10.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Balu

    Balu Member

    Ми з 5 років відходили в Клубі Лева всі запропоновані курси до 7 років, як виповнилось 7, перейшли до них в школу футболу. Нам дуже подобається. Малий йде на заняття із задоволенням. Але дійсно в академії від футболу, як на мене (хоча, може, то метода така), мало чого є, а от в школі футболу вже те, що треба )
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Доброго дня)
    Підкажіть за басейн на СКА для діток 9 і 4 рочки, може маєте контакти? Буду дуже вдячна)
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Малий ходить вже другий рік. Можете брати абонемент на 10 занять (260 грн) або платити за разові (30 грн). Групові заняття тричі на тиждень. Якщо пропуск за хворобою - пред'являєте довідку і абонемент продовжують на цей строк. Тел. адміністратора 233 25 35
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    Не дуже орієнтуюсь тому питаю, а в тому басейні (на вік 9 років) разом з батьками можна?
     
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Там ДЮСШ. В будні після обіду і у вихідні до обіду діти займаються з тренерами. Дорослі ( і очевидно діти з ними) можуть ходити поплавати в будні зранку і у вихідні після обіду, коли немає занять.
     
  16. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    О, і ціна супер)
    На Південному 8 занять - 500грн, а разові по 150грн
     
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    @Online , а є там якісь дощечки чи якісь інші засоби для того щоб було простіше навчити дитину плавати? Маю на увазі в доступі для батьків, бо варіант тренера нам не підходить.
     
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Ну на СКА і умови попрощє, ніж в сучасних спорткомплексах. Але цілком пристойно, направду. Ремонт недавно зроблений, тепло.
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2018 ---
    Цього не знаю. :dntknw: Я малого цільово на секцію давала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    А для маленьких (3-4 роки) є секції?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    В ДЮСШ ще не візьмуть, бо там з 5 чи 6 років. Мабуть тільки індивідуально з тренером можна. Це +50 грн. за заняття до абонементу, якщо нічого не змінилося. Є "немовлячі" заняття і ще є якісь комерційні секції як я зрозуміла: вони не від ДЮСШ, просто орендують "воду" на певні години. Але там і ціна інша. Ви краще подзвоніть до адміністратора, уточніть.
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2018
    • Інформативно Інформативно x 1