Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    цей хлопець -кандидат в майстри спорту, чемпіон України, чемпіон Європи і т.д. ( в свої якщо не помиляюсь 17 років) він вже не вчиться, він виступає за клуб.
    йому тільки цього року дали тренувати, він ще не дуже вник. Але тренування він добре проводить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Arika

    Arika Well-Known Member

    Ага ;) А от думаю, що Ваше обличчя мені знайомим здалося ;) напевно Ваші фото бачила
    А Ви скільки часу займаєтеся? Подобається? Задоволені?
     
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ми займаємось другий рік, поки задоволені, якщо не рахувати того, що не маємо партнера. Але ми зараз танцюємо в категорії Соло, за минулий рік заробили 5 медалей, їздили в Трускавець, на Південному виступали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    Яка орієнтовна ціна участі в змаганнях? Де берете костюми, взуття? Яка вартість?
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    не знаю, чи тут можна, пишу в пп
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Порадьте сучасні танці для дівчинки.
     
  7. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    А в палаці Хоткевича є бальні танці? Бо в мене знайома водить дівчинку свою в винниках на бальні танці. Вони і за кордон їздять виступати, і казала, що той самий клуб є в палаці Хоткевича. А чоловік на днях заїжджав і його спровадили на народні танці. Щось я не можу розібратись... може хтось допоможе і скаже, який танцювальний клуб є в Хоткевича. І взагалі, де у Львові є хороші танцювальні клуби, щоб їздили на змагання, кубки/медалі отримували, а то моя дитина мене вже замучила... Хоче не просто танцювати в залі, а отримувати медалі)) так мені і заявив)

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @wchasluva таке знайшла в Хоткевича Клуб бального танцю «Ніка», керівники Андрій Гарант та Тетяна Попович
    Заснований в 1998 році. В колективі за ймаються діти віком від 5 до 16 років по двох програмах (повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп та самба, румба, ча-ча-ча, пасо-добль, джайв).

    Колектив постійно бере участь у концертах і змаганнях різного рівня: міських, обласних, Всеукраїнських. Пари клубу є чемпіонами області, фіналістами чемпіонату України та міжнародних змагань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Підкажіть хтось, чи є у Львові музична студія з великим вибором інструментів, де займалися б з дітьми? Тобто дитина прийшла, спробувала один, другий, третій, визначилася на чому хоче грати і займається. Бажано в центрі, або недалеких до нього районах. Музичну школу не хочу, бо по-перше там треба зразу визначитися з напрямом, по-друге класичний підхід не цікавить, по-третє, я це розглядаю не як освіту, а скоріше всебічний розвиток.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    для того треба не один рік займатись, і мати для початку хорошого партнера:)
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  11. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Підійдіть у Львівський музичний коледж ім.Людкевича, пл.Маркіяна Шашкевича,5 (за пам'ятником жертвам комуністичних злочинів, що на Бандери, при перетині з вул.Коперника).
    Там теж займаються з дітками, є вибір музичних інструментів, хороший викладацький склад
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    А з якого віку там?
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знаю чи прямо вибір інструментів, але всяке музично-дитяче є в центрі музичного розвитку Темпо (і то якраз центр :) ).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    то залежить, на який музичний інструмент
    років з 7 - треба уточняти
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    О, дякую! Щодня там проходжу і навіть не знала, що таке є. В малого період зацікавлення музикою: хочу грати на гітарі! ні, на ударних! Ні, на трубі! Хай би вже визначився на чому і чи аж так хоче)
     
  16. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, а що можете сказати про бальні танці в 90 школі. Чи хороші викладачі? Чи їздять діти на змагання?
    А ще хочу почути вашу думку, щодо народних танців при церкві Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  17. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Дівчата, скажіть мені щось із свого досвіду про Пласт.. Які плюси-мінуси, чи варто давати дитину і все таке.. Завжди мала позитивне ставлення до нього, хоч мало що знаю. Якщо знаєте цю кухню зсередини - поділіться, пліз.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене стоїть трохи інше питання - як туди потрапити? Вже декілька років намагаюсь хлопців своїх туди якось запхати. Може тут хтось є, хто допоможе, буду дуже вдячна. Хлопцям 12 і майже 8 років.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Optima

    Optima Member

    дівчата, допоможіть порадою щодо гуртків для хлопця, 3 р. 10 міс., любить танцювати, співати і має хороше відчуття темпу, гарно розповідає віршики. Хочемо відвідувати щось творче, але не знаю що саме обрати для такого віку. Мабуть танці, в садочку в нас є гурток, але це просто ритміка під музику. Чи для такого віку усі гуртки танців такі? може порадите щось в районі Сихова, чи прилеглих районах..дякую
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    ми з трохи старшим ходимо на Погулянку у Викрутасики :) (я десь на минулій сторінці писала). Там якраз і танцювати (1год) і співати (30 хв) вівторок + четвер о 17:30, субота о 10:30. Можна ходити декілька разів абсолютно безкоштовно - пробувати чи вам підійде. Єдине - не знаю точно чи ще набирають діток, подзвоніть/напишіть - уточніть Народний вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики"
     
    • Інформативно Інформативно x 1