Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    Гуртки десь конкректно чи взагалі? Малий ходить на кікбоксінг - 400 грн/міс на Вічеву. Там же є карате та інші східні єдиноборства.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    та просто взагальному цікавить діапазон цін +- , бо не орієнтуюся взагалі)))
    дякую за відповідь!
     
  3. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    а НЕбойові там є? або просто - що ще там є? то десь р-н лялькового?
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    айкідо , 3р в тиждень - 300грн в міс. є відпрацювання занять. ми займаємося на СКА, є ще зали на виговського і полюя.
     
  5. Online

    Online Well-Known Member

    Ні, там бойове все - тайський бокс, аерокікбоксінг, карате, айкідо, таеквондо... Так, навпроти Лялькового, від трамвайної зупинки перейти дорогу. Знаходиться прямо біля школи святої Софії. На СКА є купа спортивних гуртків небойових і недорого порівняно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    дуже складна локація для нас... з Личаківської 10-річному складно самому добиратися.
    Може щось путнє НЕбойове є в р-ні-Личаківська-Пасічна-центр? Підкажіть, хто знає.
     
  7. Муська

    Муська Well-Known Member

    На Погулянці є баскедбол
    волейбол у Львові Волейбол
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В районі кінцевої двійки є спортивна школа. Туди не ходили цікавитись?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    ходили. Бокс, теквондо, айкідо
    --- дописи об"єднано, 4 Травень 2017 ---
    точно відомо??? може, ще знаєте, з якого віку?
     
  10. Муська

    Муська Well-Known Member

  11. Online

    Online Well-Known Member

    @Kerzenlicht, Манівці мають на погулянці купу секцій - каякінг, паркур, скелелазення і ще такі, що назву вперше чую Мультиспортивний зал
    Порядок цін не знаю, але 10-річному хлопцю мало б бути цікаво.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Не знаю, чи ще актуально, але може комусь пригодиться - в 43 школі є гурток спортивного танцю Фокстрот, тільки не знаю, з якого віку набирають дітей, ніби дошкільнята також були.
    Моя мала туди ходила довший час, зараз, на жаль, закинула - не вписується в графік і останніх два роки взагалі з болячок не вилазить, куди там до професійних танців... Зараз ходить в будинок офіцерів, але зі змінним успіхом - в сенсі, що більше хворіє, ніж танцює. ((
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. tsita

    tsita Member

    Дівчата, чи знає хто де є гімнастика з 2-3 років. Малий має проблему з ножками ( деформація типу Х), лікар порадив танці, гімнастмка або щось де навантаження на ноги. Може йога. Поділіться досвідом.
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @tsita, а ще добре на ровері їздити. Мала проблеми з обома: один мав колесом, другий Х-ом. В першого зараз все рівненько (а було просто жахливо, люди на вулиці зупиняли), менший теж майже виправився, але тут є ще трохи генів (і в мене, і в мого тата такі ж).
     
  15. tsita

    tsita Member

    Чи можете конкретніше описати як лікували в пп?
     
  16. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, де є курси польської мови для школярів (молодша школа), вулиці Кульпарківська-Петлюри-Виговського
     
  17. Pomadka

    Pomadka New Member

    Дівчатка, поділіться враженнями хто відвідує клуб "Канку", або якісь інші секції карате в районі Стрийська-Наукова. Цікавить з якого віку краще віддавати, і приблизна ціна?
     
  18. nalia

    nalia Member

    Мій займається з 5 років, зараз йому 10. Ми ходимо на Сихові в 13 школу. Ціна десь 400 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Мій також займається в "Канку" з 5 років , зараз йому 10, тренується на Сихові в сенсея Мутіна, 1 школа, платимо 600 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. jMoondance

    jMoondance Member

    Де ще у Львові є заняття по плаванню для дітей 4 роки (крім Золота Рибка на південному), так щоб вони самі без батьків знаходились в басейні???