Громадські проекти

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем algo, 5 Листопад 2018.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Загальна тема по громадських проектах.
    sharing.png
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2018
  2. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Доброго дня, шановні батьки! Хочу нагадати вам, що вже стартувало голосування за проекти Громадського бюджету! Тож просимо бути на старті, готовими голосувати за наш Проект зонованого простору, нагадую його номер #73. Проінформуйте свої класи. Для тих, хто не зареєстрований у Львові, але тут працює, є можливість зафіксувати це у відділенні Приватбанку, тоді ця людина теж зможе голосувати і ми отримаємо ще більше шансів на перемогу. Просимо не бути байдужими та залучити усіх, кого можливо, до голосування :) дідусі-бабусі, сусіди, друзі......
    Зонований громадський простір на території ЛСШ № 69. Спроба 2 | Громадський Проект Львів
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Всім привіт, знаю що багато зараз голосує за проекти у Львові. Для цього потрібно мати доступ до Приват24 і бути прописаним у Львові. Я маю 1 вільний голос за великий проект, готова його обміняти на 1 голос за малий проект № 84 Благоустрій внутрішнього дворика СЗШ №86 м.Львова | Громадський Проект Львів
    Або може хто має можливість проголосувати і немає за які проекти голосувати, буду дуже вдячна).
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А хто знає, що то в мене за трабл з голосуванням через Приват і як його виправити. Заходить в систему добре, а потім видає інформацію, що для голосування потрібно вказати дату народження в особистому кабінеті. Де той кабінет? Я його не бачу. В Приваті є вся інформація з документів.
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    @Haidee, не заповнене поле. То через онлайн контакт їх тре попитати.