Громадське харчування для вегетарів :)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Нelga, 20 Липень 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Мартіні, світ Шрека таки виглядає досить сіро, а часом майже чорно. І то не у їді справа. Їда, то найменша проблема, мабуть.
     
  2. Нelga

    Нelga Загублений

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Раз так,то спасибки, невелика біда :) Правда щось мені підказує, що якби у вашому місті вегетаріанське їдло забабахали, то клієнтів було б вдосталь. Бо я якраз вирішила стати вегетаріанкою не завдяки фільму "Цена бифштекса", а після того, як скуштувала вегетаріанського шашлика ;)
     
  3. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    посиланнячко мона фільму"Цена бифштекса",
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Я не бачив, але собі уявляю то кіно про жахливих "натуралів", які поїдають розчленовані обсмажені трупи тварин
     
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    На цей рахунок маю великі сумніви. Звичайно в вихідні дні там може і було б трошки люду, але в будень, ні. А на самих вихідних ресторан не протримається. При відкритті, заради цікавості відвідати щось новенького також, а потім цікавість би спала. З десяти знайомих чоловік спробувати вегетаріанську кухню погодилися усі, а регулярно відвідувати такий заклад ні одного. :no:
    Як варіант робити з індійською кухнею і з окремою вегетаріанською сторінкою, щоб і вашим і нашим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    після роботи мужик знає, що його чекає тепла зупка фасольова і гарячий секс.То на хрена йому ваша ведическая пища.Він бере шашлик ,печінку два пива,стакан сметани. якщо хоче ,то сто грам .І приходить додому істи зупку вихвалює .бо то якраз для перистальтики кишківника помічне.потім плавно переходить к сєксу,який сєкс с вашей ведической пищей,Га?
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Точно ніякий після :D:D:D
    Після такого кожда пурєдна свинє лєгає спати жеби сало сі зав"єзало, а не ганєє по оборі...
    :D:D:D
     
  8. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Навіть приказка така є:
    Як ся наїсть, а не ляже, то ся сало не зав'яже :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    мрія кожної порєдної жінки ,аби мало їв !та що жреш як свиня.... я балдею від наших дураків... ,додому всю зарплату ,а його куском попрекають....,шийку так би і скрутив
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Шреку, то щось тільки вам все найгірше трапляється. Он мій чоловік має добре, я і сім"ю зараз утримую і смаколиками його пещу, а йому головне з малим сидіти (поки канікули), а ще читати книжки та писати докторат. :) А він у мене без м"яска ні обід, ні вечерю не їстиме. :) Так що я лиш по інету лажу і переписи вишукую.

    А от дураків в Україні багато. То тільки на форум глянеш і вже видно. :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Шреку, а Ви непорєдних шукайте. А ще ліпше - екзальтованих. :D
    Он я натішитися не можу, як мій чоловік наминає. Немає для жінки більшої радості, ніж дивитися, як чоловік їсть те, що вона приготувала ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    А ще як тихонько мовчить при тому, то взагалі... ;) Зразу відомо, що все дуже смачно. :)
     
  13. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    я теж тішився...не повторіть моєї помилки
     
  14. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    а в чому ж полягала Ваша помилка?
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Тільки в кулінарний? ;)
    Але ж ідуть і знаходять в тому. Що? - інше питання. Мої знайомі крішнаїти чухнули до Києва.
    А було їх у Львові, ой, було...

    О-о-о! То у Вас все попереду...
    Потрапите на файну м'ясну страву (ковбасу дрогобицьку, нашу пробували?) - і все повернецця на кругі своя... :)

    Не знаю, не пробував, але думаю - вєдічєскій, не сильно відрізняється від сєксу після фасольової зупи... :D

    Шо, втрата фігури, чи цвєт ліца помінявся?
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Але тим не менше, бачачи, як хлоп зо смаком наминає вечерю, не може втриматися аби не спитати "ну як? смачно?" або "не пересолила?" чи щось таке :) У такі моменти її рятує тільки те, що я від блюда відірватися не можу :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Ви своєму чоловікові готуєте? ;)
    Або не того вибрав, або не ту приправу дав... :D:D:D
     
  18. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Нажаль це було занадто давно , та й кришнаїти не тільки м"яса не їдять, а й яйця і рибу, так що я для себе почерпнула хіба деякі моменти приготування овочевих блюд. Та й рецептів в мене як таких немає, одна і та ж страва два рази однаковою не виходить, навіть якщо чоловік просить щоб ще раз от саме таке зробила , в мене на кухні завжди імпровізація.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Нelga

    Нelga Загублений

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    На перший погляд так. Але дивлюся, якою популярністю в Дніпрі користуються вегетаріанські заклади (їх 2) - диву даєшся. При нуль реклами - всі туди ідуть, ніби медом помазано, і відтак всі довольні-предовольні :)
     
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Натрапила на уривок книги Володимира Антонова "Екологiя людини", де він дає поради з "беззабійного" харчування. З контексту можна зрозуміти, що у минулому автор - вчений-зоолог, що проводив наукові досліди на тваринах, ще й мисливець.
    Весь уривок :http://www.religiousbook.org.ua/books/Ec_ua/Ec_18_ua.html