Графіки БТ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем lastivka, 6 Серпень 2012.

  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Яка причина ( бо це вперше) чому БТ в першій фазі тримається на рівні 36.9-37.1? Росте на 2-3 дц

    Був зрив імплантації, читала, що після цього може бути.
    Може хтось ще щось скаже. Дякую

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а потім є стрибок? Чи тільки цикл почався? В скільки днів після О закінчився попередній цикл, в якому не закріпилась вагітність?

    Запальний процес, алкоголь (Новий рік, корпоратив).
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Минулий цикл на Лютеїні. На 12 дц була О, а зірвалося на 28 дц. Тести полосатилися . Мій звичний цикл - 21-22 дні.

    Зараз цикл почався так: 1 день -37.00 ( пішла мазанина на лютеїні), 2 день - 36.92, 3 день - 37.12. 4 день - 36.9. ( сьогодні).

    Алкоголь ( навіть і пиво) не вживаю 2 роки. Лікарка каже така температура - це норма

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а ну так як ви тепер написали, то дійсно все нормально (наскільки так можна сказати в даних обставинах). Грубо кажучи у вас стався не doom drop (коли вагітність не настала), а температура опустилась протягом трьох днів. Для багатьох жінок, це взагалі норма. Буквально кілька дописів вище писали що висока Т тримається аж до кінця місячних.

    у вас діагностована недостатність другої фази? Скільки днів триває зазвичай?

    Я вас давно читаю. І в мене якесь таке враження, зважаючи на анамнез, що лікарі не там копають.
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дам відповідь в тему: Заванітніти, виносити, ризики, ускладнення

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ану скажіть, ановуляторний цикл? Де прочерк, малий хворів, а потім я.

    Ніколи не мала такої БТ у 2 фазі[​IMG]

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  7. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Може через хворобу О. відсунеться. У мене перед вагітністю була лапара, то після неі О. затрималась на 10 днів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    9 день циклу мала сильні болі, як на О. Тоді й злягла в той день з грипом

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Можливо тіло готувалося, але через хворобу яйцеклітина не вийшла.
    по ідеї може бути О з таким маленьким підняттям температури, якщо вона далі хоч трохи підніметься. В мене цього циклу так на 0,1 по Фаренгейту піднімалась, а потім вже нормально виросла.
    За слизом може слідкуєте? Тоді була б ясніша ситуація.
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Сьогодні виросла Т на 0.1 градус. Слизу вчора не було. Я вже не надіюся на цей цикл, вперше було для мене такий низький показник

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А взагалі був слиз цього циклу?

    Тут така штука: ближче до 40 років за 10-15 років до початку менопаузи, починає мінятись звична картина циклу, тому «так як завжди» може вже бути рідше, або зовсім міняється тривалість циклу прояви плідності, і все таке. При цьому овуляція є і можна завагітніти, просто треба уважніше ставитися до ознак плідності і призначати ліки відповідно до нових даних тривалості циклу, фаз, тощо.
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2019 ---
    893882C9-9A23-411C-89F4-261BA819EE9E.jpeg
    Це мій минулий цикл. Овуляція на 19 ДЦ
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Слиз я спостерігала до 9 числа і вчора. 9-го щось схоже було, але не так, як завжди. Не так багато.
    У мене цикл короткий, може у Вас довгий тому 19 день норма.

    Буду звикати до нестабільності.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  13. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Orman, а де в Кіндарі ту горизонтальну лінію знайти? Бо в мене такої нема(
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    1EB60B77-C572-41A3-8D08-E673CEC0C631.jpeg FE1B6CCF-A4DF-474C-99DD-27A08FB04228.jpeg
    Знизу пальцем тягнете. Можливо вона з‘являється тільки після того як ви позначили temp shift - я не звертала увагу.
    Fertility Friend - має такий самий (візуально) графік як бейбіплан, і сам малює хрест.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Orman, а чому Ваша програма порахувала за О саме 19-й день?

    Я бачу можна було і швидше деякі дні порахувати за О

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Жовтий графік? Тому що є дані слизу і шийки матки.

    Той графік з Кіндари (де рожевого багато) - там я сама аналізую і зазначаю стрибок Т. І власне я пост-фактом забила інформацію в той жовтий і воно мені підтвердило те що я сама нааналізувала. Тому я завжди застерігаю НЕ покладатись на аналітику програми. Там є алгоритм і він Вас особисто не знає )))

    Якщо цікаво, я вам можу показати мій перший після цієї ЛА графік. Програма малювала не там О. А моя аналітика виявилась правильною (було видно по лютеальній фазі).
     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    ЛА - це що? Покажіть, бо я маю підозру, що дарма покладалася на бебіплан.

    Я завжди рахувала О в 9-10 день, а вона виявляється буває коли як

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ЛА - це лактаційна аменорея.
    Зараз гляну ваш попередній графік.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @ckorpionsha ваш попередній цикл мені теж виглядає О на 10-ий день, а може й раніше, але без слизу чи тесту на О важко сказати точніше.

    Якщо ви приймаєте ліки, які прив‘язані до овуляції, то може варто ще якийсь метод перехресний застосовувати: тести, слиз, мікроскоп для слини, чи інші монітори, які по естрогену визначають наближення О.
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2019
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Минулого разу підтверджено на узд - 12 дц. І лікарка по БТ підтвердила. Ліків для О я не п'ю ніякі.
    Мій асортимент ліків: Достінекс, фолієва, вітамін Д. Добавився три дні тому Глюкофаж і завтра ще Фемідіон 1 починаю.
    Слиз спостерігаю звичайним методом.

    Ось минулий цикл, де тести полосатилися

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
    [​IMG]