Графіки БТ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем lastivka, 6 Серпень 2012.

  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Протягом циклу слина по різному кристалізується, і так можна визначати плідний період.
    Краплинка слини має висохнути на тому скельці, а потім дивитесь через мікроскоп і порівнюєте :)

    ovu.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Згідна, що треба розслабитися і не зациклюватися (хоч сама знаю,як тяжко то інколи зробити)
    Я міряла БТ (до вагітності) 9-10 міс
    Останній вагітний графік практично пустий. Мені набридло його вести, плюс БТ різко дивна стала (завжди середня в першій фазі 36,4-36,5, а тут 36,0-36,2). Так собі ,часом, поміряла-занесла в графік (пару цяточок лише на графіку було за той місяць).А виявився вагітний графік :). Зачаття відбулося на 20 чи 23 дц (зазвичай О на 15-16 дц була). Як я вже десь в темці писала, ніколи не знаєш, коли на тебе чекає це чудо зачаття, але мені здається, воно стається в самий потрібний для вас момент.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Зразок слини. Деякі дівчата виділення зі статевих шляхів розглядають (принцип той же самий - при овуляції має бути видно добре виражений малюнок папороті - почитайте про ОВУ-тести, там популярно про це розписано і показано, якою саме має бути картинка), а ще деякі роблять власноруч мазок після статевого акту - для проведення посткоїтального тесту в домашніх умовах, бо потужності такого мікроскопа якраз вистачає.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2016 ---
    Значить, мені пощастило з чоловіком - дозволяє робити, що хочу. Хочеш берізкою ставати - та будь ласка, хоч у вузол закручуйся. Хочеш БТ міряти - на здоров"я, тільки дивись градусник не ковтни. Хочеш в мікроскоп слину роздивлятись - вперед, я тобі ще й свій біоматеріал позичу, влаштуємо спермоперегони =)))

    Тим більше, у мене малий племінник є. Мікроскоп завжди згодиться - коли в школу піде. Для мене це - корисна інвестиція і корисна розвага (і за плідністю послідкую, і цікавість власну задовольню).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Мій "вагітний" графік :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Дівчатка, прокоментуйте будь ласка мій графік. І про що ще, крім ендометріозу може свідчити мазанина перед М? Може вже вартує робити тест?
    index.jpg
     
  6. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, хто профі по графіках, прокоментуйте графік, бо я щось заплуталась( таке враження, що овуляції нема цього місяця.. Якийсь він надто монотонний, та й різниці високої немає між фазами
    Це мій 1 графік, тому ще не маю з чим порівнювати
     

    Вкладення:

    • БТ 1.JPG
      БТ 1.JPG
      Розмір файлу:
      65,6 КБ
      Переглядів:
      55
  7. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    У вас овуляція відбулась на 14 день, чітко видно скачок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    А у мене невагітні цикли друга фаза завжди 37.2-37.5

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це невірне формулювання. По-перше самі цифри неважливі, можна прекрасно вагітніти з температурою 36.8, або й менше (в мене ніколи не було 37 градусів). Вагітний чи невагітний цикл - у другій фазі температура вища, ніж температура у першій фазі, головне щоб графік був двофазний. У вагітному циклі вона просто не падає до менструації, а залишається високою.

    Хоча буквально три дні тому мені оджна жінка розповідала, що в неї температура знижується аж при закінченні місячних.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    В мене найчастіше теж.
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    36.9-36.8 починаються місячні. Цьогомісячний графік, тест пустий[​IMG]

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    наявність овуляції не гарантує вагітності.

    п.с. ви зараз щось приймаєте з ліків?
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Достінекс, вітамін Д, фолієву. Я знаю, що О не гарантія вагітності

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    E5DEDC2E-F547-4B6D-B323-95116FD7D77F.jpeg Це мій вагітний графік.
    В останній день, де є Т, робила тест.
    Кольорові стовпчики - слиз. Чим нижчий стовпчик, тим плідніший слиз.

    Заодно це перший цикл після лактаційної аменореї, тому такий некласичний.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А що означає місяць?

    І ще може бути рано для тесту. Я би почекала повних два тижні після О, як книжка пише.
     
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Здається, на бебіплані пише, що важлива різниця температур 0,4. Тобто, коли в когось в першій фазі температура 36,4, то для нього нормально в другій 36,8. У свої вагітні цикли я бачу, що для мене норма, коли в другій фазі температура не опускається нижче 37, при цьому в першій фазі в мене, зазвичай, 36.6. І ніби в книзі "вчимося розпізнавати плідність" теж пише, що при вагітності температура не має опускатися нижче 37,0 - це ніби свідчить про недостатність прогестерону?
    Чи знаходив хтось інформацію про пізню овуляцію і "старіння" яйцеклітини? Колись тут читала в коментарях, що вагітніти при пізній овуляції - після 20 дня - не добре, може бути загроза, в тому числі завмерла вагітність. Чи є десь таке офіційне підтвердження?
    --- дописи об"єднано, 3 Грудень 2018 ---
    У вас висока температура у першій фазі
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не може бути «стара» яйцеклітина. Вони всі «старі». Вони формуються коли жінка знаходиться в утробі своєї матері.
    Не має стандарту відповідності в цифрах, яка має бути температура в першій чи другій фазі. Важливою є двофазність, яка підтверджує овуляцію.
    В мене ніколи не було базальної температури 37 градусів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Що означає місяць, не знаю. У мене завжди така перша фаза.

    14 днів після О у мене рідко буває, у мене цикл 22-24 дні. Я бачу спад Т перед М.

    При біохімічній вагітності у мене тести полосатились після імплантації та й хгч я злавала

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не дуже розумію до чого ви це пишете.
    У вас нормальний графік і нормальна ситуація (в сенсі відсутності місячних і при цьому пустий тест) всього лиш 10ДПО.

    Те що раніше було інакше не значить, що так буде завжди. Для того ці всі графіки і малюються і стеження за собою проводяться, інакше можна було б в 14 років намалювати графік і за ним жити все життя.
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    То я дала відповіді на питання ( чи вислови) зверху.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk