Графіки БТ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем lastivka, 6 Серпень 2012.

  1. lastivka

    lastivka New Member

    Цього циклу я почала вимірювати базальну температуру і будувати графік)
    Зустрічала багато дописів, графіки, хочу запропонувати темку, де можна показати свій графік і запитати поради чи коментарів щодо показників.
    А ще обовязково пропоную хвалитися своїми "вагітними" графіками :d25:
     
  2. lastivka

    lastivka New Member

    Відповідь: Графіки БТ

    У мене питання. Взяла картинку з Інтернету, випадковий графік.
    Що означає графа ЛП? Що там відмічається?
    [​IMG]
     
  3. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Графіки БТ

    Лік. препарати, ви відмічаєте прийом ліків.
     
  4. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Графіки БТ

    lastivka, спеціально для вас і інших плануючих дівчат кидаю свій вагітний графік, який вкотре доводить, що Бог усе може для нас зробити, хоча це і здається іноді неймовірним. Графік у якому я ні на що не сподівалася, але... він вагітний :girl_yes2:
    [​IMG]
     
  5. lastivka

    lastivka New Member

    Відповідь: Графіки БТ

    Класно! Я щиро вітаю вас і бажаю легкої вагітності!
    Дійсно, лише Богу відомо, коли прийде щастя.
    Я кожного дня ставлю нову крапочку в своєму графіку і надіюсь, що скоро теж побачу свій графік вагітним)
     
  6. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Графіки БТ

    Коли планували другу дитину, то зареєструвалася на Бебіплані.Там можна багато інформації найти для себе. На третьому графіку вже була вагітність:girl_tender:. Тут мій вагітний графік :girl_yes:, але це майже два роки тому,моя БТ тепер вже бігає по хаті :girl_wink:
    [​IMG]
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Графіки БТ

    Цікаво чому???
    Хороший графік. Ну, хіба може О трохи пізнувато, напевно у вас довготривалий цикл.
     
  8. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Графіки БТ

    Мені здається, що у Milongera О була на 21 день циклу, а не 26 як намалював бебіплан.
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Графіки БТ

    Ага, дійсно так виглядає.:)
     
  10. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Графіки БТ

    та цикл тривалий, днів 30 плюс мінус 1. Але овуляція в мене завжди була 18, а тут ніби теж в ті дні відбулася, але скачок температури тільки два дні, потім обвал (я знаю, що таке буває), але і потім підйом дуже незначний.
    Напевно так і було, але ж всюди пишуть, що підйом температури має бути не менше трьох днів, тоді ясно, що відбулася овуляція. А тут всюди два дні.

    От в Коті класичний красивий графік, відразу все зрозуміло ))
     
  11. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Графіки БТ

    Дякую :girl_curtsey:
    Єдиний момент, який в мене був не класичний, це що під час овуляції у мене абсолютно не було слизу :girl_nea:
     
  12. lastivka

    lastivka New Member

    Відповідь: Графіки БТ

    А з якого дня краще почати робити тести на овуляцію? Хочу купити сьогодні
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Графіки БТ

    та воно так і має бути - спочатку в перших днях Т на 1-3 градуси нижча 2 фази, потім падає, кілька днів (то в кожного по-своєму) вона падає, а потім починає потроху підніматись, потім - скачок і 2 фаза.
    В мене, особисто, 6-7 днів (це орієнтовно 10-14 д.ц.) Т низька - може бути навіть 36,2, а з дня 14-15 вона піднімається.
    Цього міцсяця було так:
    1-8 дц - Т + - 36,6
    10 -15 дц - 36,2-36,3
    з 16дц. починає потроху рости.
    ЯБ був якраз на 16 дц, скачок Т - на 18дц і далі 36,7-36,8.
    Сьогодні 22 дц, Т - 36,85.
    В мене цикли по 32-35 днів, відповідно, О припадає на 15-18 д.ц.

    О відчуваю - живіт стає твердий, іноді там щось ніби "колупає збоку чи лоскоче". Як маю такі відчуття - тести у 80% показують чіткі 2полоски у той же день або наступоного.
     
  14. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Графіки БТ

    Я б дуже на них не покладалась би, бо деколи вони могли мені показувати по дві полоски 6 днів підряд :girl_nea:, і будь мудрий ...
     
  15. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Графіки БТ

    Дівчатка може підкажете не міряла вже давно БТ. Три дня тому поміряла була 37,8 вчора 37,6 сьогодні 37,5. Дуже набухли груди і тверді, це може бути перед КД? Бо не можу вирватись до Мартина Т.Ю. бо на роботі без вихідних!
     
  16. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Графіки БТ

    ну впринципі в даному випадку може бути кіфлька варіантів -
    мож то організм у вас такий і Т така висока... якщо Ви раніше міряли, то маєте знати яка Т переважає у вас у 2 фазі.
    Висока Бт може також свідчити про запалення.. ну і вагітність...
    Можливо, є інші варіанти, тлді прошу доповнити чи виправити, хто краще орієнтується..
     
  17. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Графіки БТ

    Найвища була 37,2 у мене.
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Графіки БТ

    На мою думку БТ трохи високувата в принципі. А може у вас барахлить кишківник в ці дні, чи ще якісь симптоми хворобливого стнау- застуда для прикладу?
     
  19. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Графіки БТ

    Та ні ніби все як завжди, міряла температуру тіла то 36,6. Сама дуже сильно здивувалася.
     
  20. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Графіки БТ

    Мій вагітний графік
    [​IMG]
    то взагалі-то і перший мій графік, бо як видно температуру я почала міряти з 1 березня, і думала, що це буде пробний графік, ну чи пізнавальний, щоб можна було приступити до планування, але він відразу став успішним :)

    ---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:37 ----------

    Як бачите, температура в мене до 37 і не дотягувала.
    ще додам, що я міряла температуру орально електронним термометром.