Гра "Великодній обмін-2016"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 21 Березень 2016.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Великодній обмін-2016
    desktopwallpapers.org.ua-7899.jpg

    На дворі уже весна, скоро настане світле свято Воскресіння Христового, тож давайте потішимо один одного приємним сюрпризом та створимо гарний настрій, адже готувати та отримувати подарунки так приємно і хвилююче.


    Тема обміну - Великдень, обов'язковий елемент - щось зелененьке та листівка, а далі вмикаємо фантазію (судячи з попередніх обмінів, посиденькам фантазію позичати не треба ;)).

    Обмежень у кількості подарованого немає, аби це було від душі. Все в межах реального.

    Умови: приймають участь лише ті, в кого більше 350 дописів, немає штрафів з минулих забавок.

    Куратори: @terezka, @Nitriotka, @Virchuk

    Запис в учасники подарункового обміну - до 1 квітня.
    Заявки надсилайте на адресу obmin.dp@gmail.com:


    Традиційно, в заявці вказуємо:
    - адреса - назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - повне ім'я - прізвище та ім'я
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - номер мобільного телефону
    - можливість відправки подарунку закордон


    3-го квітня ви отримаєте ПП із даними того, кому ви відправляєте подарунок, який треба буде надіслати не пізніше 18 квітня. Якщо плануєте вручити подарунок особисто пізніше 18 квітня – напишіть про це нам, будь ласка.

    Вашу адресу отримає хтось третій, тобто вам надсилатиме подарунок зовсім інша особа, а не той, кому надсилатимете ви. Так, що б ніхто не знав, хто від кого отримає "сюрприз".
    Дуже важливо, щоб анонімність зберігалася аж до моменту отримання подарунка!

    Перед тим, як висилати подарунок, обов'язково відправте фото подарунка на пошту нашої гри obmin.dp@gmail.com.


    Після того, як ви відправите подарунок, обов'язково напишіть номер відправлення (ви його отримаєте на пошті) на форумну пошту також!

    Бажаємо веселої забавки, гарних подарунків, позитивних вражень і посмішок!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  2. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Ой! Дівчата!!!! Мені бракує слів!!!!!......Це просто надзвичайний подарунок!!!!! :girl_dance:Іду показувати....самі все зрозумієте. Лише напишу......ДЯКУЮ!!!! ВЕЛИЧЕЕЕЕЕЕЕЕЗНЕ!!!!!:connie_pull-pigtailЗА ЦЮ РАДІСТЬ!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Моя посилка для форумлянки вже майже тиждень висить у Києві,(((
    висіла з 19 до 25 на КИЇВ ММПО, тепер вже на ДОПП КИЇВ .
    Навіть, не знаю, це нормально для української пошти?
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2016
  4. Shamna

    Shamna Мамуся

    Це нормално, посилки через Київ йдуть дуже довго.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    перестали дівчата подаруночками хвалитись. Чи то вже паски печуть і забули, чи все швидко з"їли, а мо' чимось не вгодили :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    І моя форумляночка не відзвітувалася,можем чимось не сподобався дарунок
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Напишу тут. Я вже пару днів як з подарунком, але вже 4 дні морочуся, щоб фото виставити. І наразі глухо..прийде чоловік з футболу, запряжу допомогти. А як і цей раз не вийде, то одна з Газдинь цієї забавки, казала, що допоможе))
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Отримали ми сьогодні Вашу посилочку. Вперше я не здогадалася хто буде моєю дарувальницею, аж прочитавше оце Ваше повідомлення, щось мені підказало, що це саме для мене. Дякую, все просто пречудово-чарівне. Зараз робитиму звіт. Сподіваюся все є, бо з одного боку був надрізаний скотч. Але всього дуже багато!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    І знов Галерейка сидить тихо. От хоч кидайте в мене тапки, але то є трохи обідно, коли твій подарунок не виставляють. Бо так, мені б хотілося, щоб форумлянка похвалитися тим, що я з натхненням збирала і купувала, щоб подарувати трохи свята. Та й не одна я так певно думаю. Просто якби обмінник був без звітування, то тоді ок...а так((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  10. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    не переживайте, моя теж мовчить, я вже й забила на то.
     
  11. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Бачу я не одинока. Теж вже перестала чекати.
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @Gorda @Samhayne @Zvizda а ви напишіть ніки тих нечемних посиденьок. може це спонукатиме їх виправитися
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    То може форумляночки просто такі "тугодуми" як і я :sorry:
    Оля, @flame я виставлю, обіцяю, не ображайся пліз :girl_angel:
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    :acute:
     
    • мімімі мімімі x 1
  15. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А я от не хочу (така я вредіна), тому що, якщо людина погоджується на умови забавки, то мала б виконувати все до кінця.
    Я для того і зробила свій допис тут, щоб його форумлянка прочитала і зробила відповідний в Галерейці. Я зачекаю до понеділка і тоді відзвітую сама в Галерейці і напишу ім"я кому я дарувала.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Видать треба штрафувати порушніків і до наступного обміну не допускати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а що робити з кураторами, які показують поганий приклад:girl_in_dreams:? Четвертувати:girl_blum:?
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Як четвертувати?
    Фею? Четвертувати? Хто ж вам обміни наступні робити буде? @terezka @Virchuk, скажіть?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    четвертувати не будемо ;)
    Але дівчата, погодьтесь, що тому хто дарує подарунок дуже кортить дізнатись чи вгодила, чи сподобалось, та й зрештою для чогось є галерейка. Викласти фото і написати кілька слів - то не є так довго. Якщо є труднощі з фото - завжди можна спитати нас чи дарувальницю чи є фото, словом, не лініться дівки!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  20. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Ой, дівчатонька!
    А я відношусь до тих "невідповідальних"!
    Тільки от після свят мала змогу зайти на форум. Телефон мій полетів, новий ще в процесі вибору/купівлі!:sad:((
    а без смарфону зараз як без рук! Як відірвана від світу (починаєш розуміти, наскільки зараз важко без вільного доступу до інтернету:sad:((().
    Фото подаруночка, на жаль, не змогла зробити.:sad:((
    Тому спробую описати!!!
    Моєю дарувальницею була @roksolanka !
    Подарунок отримала прекрасний, пречудовий! Так все продумано до деталей, такі приємні і потрібні речі, а головне цікаві, є такі, про які і не знала, що бувають!!!
    Виймала з коробочки по черзі то все, і усмішка на лиці розливалася.
    Такі неймовірні відчуття були - очікування якогось дива!!!

    Зелений великий рушничок з Пасхальною тематикою, висить і красується тепер в мене на кухні, формочка для яєшні у вигляді курчатка (вау і клас. такого ще не бачила:))), книжечки-розмальовки для синочка і формочки для печива з різними машинками. і для мене антистресова розмальовка з тематикою подорожі в різні країни! я дуже люблю розмальовувати, з задоволенням буду виводити кольорові лінії!
    Відкритка з приємними і теплими словами!!!
    Ну і звісно солодощі - моя улюблена чорна шоколодка з горішками і цукерочки-яєчка:))).
    а ще присипочки- прикраси для пасочки/тортиків, пасхальні серветочки і пакетики для льоду - кльова штучка!
    Величезне дякую чарівній Форумляночці!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  21. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А скільки всього дівчат брало участь у обміні?