Гра "Анонімний Миколай-6"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 16 Листопад 2016.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Анонімний МиколайКо (1).jpg
    Нічка зорі розсипає,
    Тихо-тихо сніг лягає,
    Він до кожного віконця,
    Диво-дивне наближає...

    Отож, настала ця казкова мить, коли всі у передчутті та магії свята готують подарунки. Запрошуємо вас у цю таємничу, із запахом мандаринок та кориці, теплу як горнятко глінтвейну забавку "Анонімний Миколай-6".
    Нехай зимова казка торкнеться серця кожного з вас. І подарує любов ближніх, тепло та затишок кожній родині.
    Обов'язковими елементами подарунку для обміну "Анонімний Миколай-6" мають бути: магія зими, сніжна феєрія, казковий настрій, солодкі мрії і вогник :connie_pull-pigtail

    Пропонуємо віддячити дарувальниці листівкою ;)

    Нагадуємо умови участі:
    • наявність 350 дописів;
    • відсутність штрафів з попередніх забавок (у минулій грі не виставила звіт @Markkomp, тому у цьому обміні участі брати не може).
    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до 30 листопада.
    У заявці вказуємо:
    - адреса - назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - повне ім'я - прізвище та ім'я
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - номер мобільного телефону
    - можливість відправки подарунку закордон
    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    2 грудня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, якій будете дарувати подарунок.
    Надіслати подарунок потрібно до 17 грудня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка). Перед відправкою обов'язково робимо фото і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Jusi, @Gorda, @Virchuk,

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила звіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.

    Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ех...напевно мені різочка прийде ;) але куратори писали, що мій подаруночок олені вже везуть...так що виглядаю!
    --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2016 ---
    я ще навіть сповіщення не отримала про писолочку;) покищо в очікуванні подаруночка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Ну, нінада. :)
    --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2016 ---
    то я наплутала, вибачайте :girl_blush2:
     
  4. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Нечемних посиденьок не буває :boast:Швидше за все, то десь олені забуксували :girl_smile: і поки ви чекаєте вони п'ють різдвяний шнапс :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Ото точно! Наші обміни, то єдині обміни, де безпечно брати участь і подарунок точно прийде. Та і наші феї за тим уважно слідкують!

    @EineGuteFrau Може у Вас іншомовні олені, і троха заблудилися :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А я вже з подаруночком, фотозвіт буде в галерейці завтра. Свій фотозвіт також вишлю на пошту кураторів туморов)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @Lathorien @Samhayne шось ті мої олені ну зовсім нечемні:girl_cray: боюсь, щоб їх не затримали за їзду в стані сп'яніння:girl_haha:
    Он, Zvizda вже отримала свій подаруночок, а до неї дальше...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    а мені Миколай приніс гарненьку відкритку, хоч в обміні участі не брала, але без подарунків миколайкових не зісталась...
    я була дуже чемна дівчинка:girl_yes::boast:
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами


     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    напевно оленів, які мені подаруночок везуть, снігом засипало, ні слуху ні духу від них. Сьогодні щей Київстар наді мною знущається, що півгодини СМС з невідомих номерів про різні знижки і акції шле.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Hermi і мені нині і в вайбер і в смс купа знижок прийшло)певне день такий )

    Я отримала листівочку подячну . Приємно)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я вже з подарунком:girl_dance:Все в галерейці:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    то вже якась традиція, сьогодні вже Приват мені слав купу СМС ні про що ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    АААА!! А я була мега-чемна, до мене прийшов ще Миколай від @Blondo4ka !!!Це так круто, отримати аж два подарунки, та ще й які! Тому йду в галерейку - вдруге там вихвалятимуся :). Дякую @Blondo4ka за новорічний настрій й свято!
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    традиція продовжується, якогось дива дуже багато людей вирішило мене привітати з Новим роком за допомогою СМС, і більша половина номерів в мене не записані.
    Останні мої здогадки хто міг бути моїм дарувальником розвіялись, тепер сижу думаю, може то дійсно я не чемна була? Але куратори казали що подарунок в дорозі і його переміщення моніторять, так що схрестила пальці і ждю!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Вчора отримала! Дуже дякую і за листівочку із щирими побажаннями і за дууже гарну сніжинку!!! Вона вже висить на нашій ялиночці!!!Дякую:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ура-ура!!! До мене з майже Лапландії дійшов пакуночок! Він правда ще на пошті, але помічник помічника Миколая (чи то скоріше Санти) задзвонив і сказав що пакуночок вже на новій пошті і мене чекає. Завтра з самого ранку біжу на нову пошту, головне щоб не було такої хурделиці як сьогодні зранку, а то полями\лісами до відділення пошти добратись буде важкувато ;) Але то таке, буде справжня тоді снігова фереєра ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    отже снігова фереєра була ще й та, але нарешті посилочка у мене! Ура! Фотозвіт і деталі будуть у вечері.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Тут того дядька називають Томтен)).
    Планувалося подарувати до 19 грудня, але підвели хлопці, що возять(( Але тішуся, що нарешті подарунок там де треба йому бути))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а зараз навіть цікавіше - різдвяний подаруночок ;) Щераз дуже дякую за святковий настрій і подаруночок!

    До речі, я лише в Україні подумала що моєю дарувальницею може бути хтось з-за кордону, найсмішніше, якби це була @EineGuteFrau. Я якраз перед Миколаєм одні вихідні провела у Вахау ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1