Готуємо "тормозок" або обід на роботу

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Divcha, 24 Липень 2008.

  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я теж беру на роботу обіди. Хоч поруч є дві їдальні, але ціни піднялися, тож доводиться брати своє. Та правду кажучи своє, навіть розігріте, не зрівняється з їдальнею. І смачніше, і корисніше, і економніше. Є холодильник і хвильовка, тож зберігати та розігрівати теж є де. Хоча ідея з термосом мене зацікавила. Так було би ще простіше (є певні нюанси з холодильником та хвильовкою). Зазвичай беру другі страви (каші, картопля, підливка, гуляш, вареники) та салат. Майже ніколи не беру рибу чи інших "ароматних" страв, оскільки запахи їжі в офісі не схвалюються. Каву, чай, печенько, солодощі, фрукти купуємо самі, кому як вийде.
    Добре що хоч в чоловіка простіше. В них обіди за рахунок фірми, є своя їдальня, то і вибрати є з чого.
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я практично завжди беру обід з дому, і чоловік також.
    По-перше, маю нездоровий шлунок, готую для себе варене-парене; по-друге - відколи на системі "-60" взагалі важко стало підібрати щось підходяще в закладах громадського харчування, бо ніколи не можу бути впевнена в точному складі страви.
    І за чоловіка так спокійніше, бо він мої принципи щодо харчування не завжди сприймає, каже, що я забагато переймаюся дурницями і тре їсти все.
    А так я хоча б впевнена, що йому в шлунок не потрапить котлета з невідомо чого, смажена на 3-денній олії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Якби хто бачив скільки в мене тих тормозків))) Сніданок окремо, салат на обід окремо від гарніру, а ще інколи беру щось на вечерю, бо поки доїду додому - то вже пізно буває та й перерва між прийомами їжі завелика виходить. А ще ж яблучко, інколи молочко до кави)) Окрема сумка для продуктів ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дівчата, хтось купував термос Рошен? Як вони тримають тепло?

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Я взимку купили два. В одної тримає дуууже добре. В другої за якийсь час ( кілька місяців) щось сталося і перестав тримати зовсім. Купили третій на заміну. Тримає, але не так добре як отой перший. Висновок- як повезе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liinna

    Liinna New Member

    Купили ребенку для школы детский термос Roshen в фирменном магазине.
    Всё было отлично - красивое исполнение, отлично держал тепло, удобный.
    В одни "прекрасный" момент - наливаю чай, а корпус термоса нагревается и становится горячим. Термос нигде не ударялся, внешнее состояние - идеальное. Жаль, что мы не долго порадовался покупке.(
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я вирішила купувати термос xiaomi - то вже хвороба скоро буде, все від цієї фірми купувати

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk