Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Топлене чи пряжене називають. Таке яке довго запікалося, трохи карамелькове. Я його лю, тому й звернула увагу на цей рецепт. Не знаю чи знайдете у Польщі. Я б хіба якими смачними вершками на відсотків 20 жирності замінила б.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Підкажіть мені чи можна в рецепті паски пресовані дріжджі замінити на сухі? Знайшла в неті співвідношення 1 гр сухих до 3 гр пресованих. Ніби і є рецепти з сухими дріджами безпосередньо, але я хочу мамину Паску пекти, таку до якої звикла, а по рецепту там пресовані.
     
  4. Kryhla

    Kryhla Member

    Так, у супермаркетах порозбирали і нема, хоча дріжджовий завод працює без перебоїв. Подивіться в маленьких магазинчиках біля дому. Я теж посилала чоловіка за дріжджами, то в Арсені не було, а в продуктових магазинчиках є .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    На жаль, я не в Україні зараз(( тут геть нема малих магазинчиків. А в моєму "селі" взагалі лише великі супермаркети(( а з теперішньою ситуацією навіть в сусідній район нема як поїхати, щоб ще десь пошукати. Тому надія на сухі :)
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rapsodiya в пачці скільки сухих?
    Я маю рецепт, де переведено сухі в пресовані.
    1 п.(там десь до 10 гр.)= 25 гр прес.
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  7. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    вчора в ашані було багато звичайних дріжджів
     
  8. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Сьогодні в мене був пробний варіант пасочки краффін, перший раз таку робила, впринципі всім сподобалася)
    Над поливкою зверху ще потрібно попрацювати)
    AB949F05-2931-43C1-8AFA-D1B5BC8C4F56.jpeg A8C514FE-7F7E-409F-83EA-1BD216E1F33D.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 2
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я в суботу брала в Метро, хоча завжди беру в маленькому магазинчику біля хати (в Метро 6.50, а в магазинчику по 5 ), просто не хотіла зайвий раз ходити. Але завжди маю дома запас сухих, на всяк випадок. І ще - моя свекруха ділить свіжі дріжджі на порції (їй на раз багато не треба, купує рідко, а зараз взагалі не рухаються ніде з села) і заморожує. Стверджує, що після розмороження працюють нормально. Я не пробувала.
    --- дописи об"єднано, 5 Квітень 2020 ---
     
  10. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    так ,в мене бабця колись так робила (однаковісінько росте тісто) головне перед замороженням зняти обгортку з них,бо потім це буде практично не реально
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Знімаю обгортку відразу і ділю на штаточки, які мені потрібна на 1 порцію оладок, замотую в харчову плівку і в морозилку. Перевірено практикою-дріжджі працюють і плівка знімається без проблем. Спробуйте)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Отже, спеклися мої перші паски по маминому рецепту. Щодо смаку - добрий, паска пориста, м'яка, не забита. Не можу поки сказати чи не забагато мені лимону , чоловік каже, що йому дуже смачно було але є нюанси два, які мене трохи так засмутили. Перше - це колір, домашні жовтки то є домашні жовтки і все тут. Моя паска трохи блідувала. А друге - форми. Те, як я три тижні пристрасно мізкувала в чому мені пекти паску - то окрема тема. Але я купила спеціально три банячки - два з нержавійки і один дешевенький, тонкий алюмінієвий. І як то кажуть - відчуйте різницю: паска в алюмінієвому виросла вдвічі меншою, ніж в нержавійках. Я собі міркую, що справа в тому як утримувалося тепло металом. Короч в суботу як маттму час і сили спечу ще краффін, але вже лише в нержавійці. Ну і наступну порцію пасок за тиждень хочу трохи солодшими зробити і врахую ситуацію з формами.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Arapeta роблю по вашому рецепту, але боюсь, що
    Мені не поміститься в мультю. Бо в мене якось багато виходить. Чи то так має бути? За ніч мені та маса пінялась на висоту 5л касртулі. То так має бути? Ніколи паску не пекла, ще й в мультиварці, трохи хвилююсь.

    Не виросла мені. І якась мокра. :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2020
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    То та де тільки яйця і дріжджі? Мені вона майже не піднялася. Я вже експериментувала з паперовими формочками в мульті. Чудовий результат. Тісто діліть і випікайте у інших менших формах теж. Все одно смачніше як в духовці.
    Або обмяте тісто на 2 заходи у мультю.
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Так. Я лишала на ніч, в меленькій посудині десь до 2 л, але, щось мені не спалось, і десь за 3 години після "залишення на ніч", пішла перевірити, була майже повна, я перелила в 5 л каструлю і залеїла плівкою, то на ранок плівка була в тій масі, але маса впала, може перебродила.
     
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В мене майже не виросла вона, так що все норм.
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене свекруха пристосувала для пасок бляшанки з-під тунця консервованого, дно і боки застеляються папером для випічки (В духовку таких входить 4 шт, то такі середні паски получаються). Я не знаю, чи є різниця в матеріалі, але колись ми в неї в селі пекли і в алюмінієвих, і в стальних емальованих каструлях, не було різниці, бо в нас завжди паски виростають ще поки сходять, в духовці ж додають об'єму мінімально, інакше їм "зриває дах".
     
  18. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    В моєму рецепті трохи інша "технологія": тісто двічі переміщується і підростає в мисці, потім накладаються в банячки і за хвилин 20-25 в духовку. Тому в основному росте в духовці, головки не рве :) але я теж думала і дійшла того ж висновку, що Ви пишете: якби росло в банячках на другому етапі - то виросло би нормально. Треба колись буде спробувати цей варіант))
     
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    @Basyanya Як Ваші пасочки? Бо я спробувала рецепт заварної на вершках, то все-таки ця на пряженому мені смачніша була. Буду її на саме свято пекти.
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Моя не виросла. І була трохи мокра. На фото максимально до якої виросла. Думаю, що на підігріві за мало потримала. Так, як ми мали б святкувати сьогодні, але карантин, то пробувати буду наступногт року. Бо стільки пасок я сама не з'їм))))
     

    Вкладення:

    • Співчуваю Співчуваю x 1
  21. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, як краще підтримати температуру +-25°, коли тісто підходить? Відключили опалення й так трохи "свіжо" в квартирі...
    Водяна баня? Духовка? :girl_nea: