Готуємо паску

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 22 Квітень 2008.

Tags:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Пропоную поділитися рецептами паски.

    Паска з цукатами

    :clapping:
    Смачного!

    Переписи пасок:
    Марусі-мами (паска)
    Баба львівська - Дарія Цвек
    Дани
    Ksani
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    а я цьогоріч буду перший раз пекти безпосередньо перед Паскою і то в мене мандраж такий, що я дисертацію захищала - менше переживала :) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    На сьогодні-все.
    20190425_120242.jpg
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    20-30 хв, я печу по Даниному рецепту, там пише як опара погано підходить, краще робити нову, щоб не ризикувати.
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Шкода шо я того вчасно не прочитала, печу завжди по рецепту Цвек.
    Шось я такої історії ще ніколи не мала, переважно все росло навіть за швидко , а тут за годину ледь шось там наросло.
    Які то в мене тепер варіанти - шо з тим робити?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Retaret
    Я не дуже господиня по пасках, якщо замісили тісто, нехай підходить, може в тепло поставити
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Цього року я сил не мала, не могла вимісити тісто, то паски такі усміхаються з одної сторони. Ну але.
    Прийшла ділитися рецептом.

    Паска на ніч

    1л теплого кипяченого молока.
    15 яєць
    400г масла, 72%
    700г цукру
    150г дріжджів
    1ч л солі
    100мл олії
    Муки мені вибрало 3 кг, я б починала з 2кг, бо мука в мене не богумила.

    В глибоку миску наливаєте молоко, вбиваєте яйця і НЕ розколочуєте, насипаєте цукор, кришите дріжджі, накидаєте кубиками поріщане мяке масло. Коньяк за бпжанням. Лишаєте на столі в кухні на ніч. До 10 год максимум вистоювання, 8 найменше.

    На наступний день цедра, ваніль, трошки муки - все розколотити добре, тоді підсипати муку і родзинки. Як вже майже не липне до рук, то додати олію і ще місити. Мені 20хв було мало, думаю, стандартних 40-45 ок.

    Лишити хай росте, тоді обімнути і розкласти по формах.

    Тісто росте добре, росло в холодильнику, росло при скаканнях дітей, гупанні майстра і заглядання в духовку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    IMG_20190425_152913.jpg Мої цьогорічні. Прийдемо з дітьми із вечірньої служби і будемо прикрашати :) Моя опара теж себе дивно поводила цього разу. Я замішую її без муки і залишаю на ніч. Вранці заміс із мукою, чекаю, щоб підросло, а згодом, ще мало б підрости у формах. Досить довго те діло у мене йшло, вже і коло ввімкненої духовки ставила, але щось йому не те.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мої гарно виросли, але, голівки не рівні, трохи деформувались. Мало місила?
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мало місили, замало муки або мука напр рідне, мало кисло. Я свої мало місила цього року, то я знала , що не будуть рівні.
    20190425_164231.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. xrystya

    xrystya Well-Known Member

    1111.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, радьте щось... Бо в мене відчай. Від чого паски мають дуже різкий запах дріжджів? Пекла по рецепту Цвек.
    Ну і чи впливає на весь процес те, коли робиш заміс на половину порції. Бо реально не перший раз по ньому печу, а таке вперше.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Дріжджі не добре викисли або їх забагато. Може ще бути, коли старі, то вони вже мають той запах самі по собі.
    Я все даю на порцію 2-3 столові ложки коньяку. І лимооний сік. То того запаху нема ніби.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. xrystya

    xrystya Well-Known Member

    Переглянула рецепт по якому ви готували паску, якщо я правильно зрозуміла, то на півтори склянки молока-100гр дріжджів. На мою думку, це трохи забагато. Заміс половини порції ніяк не впливає на результат. Я на пів літри молока давала 75гр дріжджів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @xrystya в мене
    200 мл молока
    50 грам дріжджів
    100 грам масла
    0.5 кг борошна
    100 грам цукру
    5 жовтків
     
  16. xrystya

    xrystya Well-Known Member

    Все таки мені видається що дріжджів трохи забагато.Цукру тільки 100гр може вони не вибродили як потрібно або не свіжі
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Алкоголь (горілка, коньяк) добре нейтралізує запах дріжджів в випічці. Нема в рецепті?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @xrystya можливо... Але то майже стандартна порція 100 грам дріжджів на 1 кг борошна.
    --- дописи об"єднано, 25 Квітень 2019 ---
    @jalla не було. Другий заміс підходить за рецептом Дани. Сподіваюся на кращий результат. До речі, в рецепті теж 100 грам дріжджів на 1 кг борошна.
     
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, хто пече за рецептом Дани, скільки часу приблизно викисає тісто? Попередній заміс ріс швидшко, навіть дуже швидко (може через це і викисло погано) А це щось навпаки думає довго.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Мені виглядає дріжджів забагато.
    У Дани 100 гр на 1,5 кг муки, а то й більше.

    Я на 2 кг муки давала 150 грам дріжджів.
    --- дописи об"єднано, 25 Квітень 2019 ---
    У мене кожного року по різному. Цього бачу швидше, бо я не ставила викисати цілий тазик))), а розділила на два баняки, бо діти просили зробити для них без родзинок.:)
    Зараз вже біля години, то збільшилось десь в 2,5 рази. Тобто те не жене.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @jalla ну в шапці посилання на рецепт. Від нього і відштовхувалась. Муки взяло трохи більше. Але явно не більш 1.5 кг на 100 грам.